Seznam provozovatelů wifi sítí - Kamenický Šenovmapa CR
 • JDRNET
  Kamenický Šenov
  K 1.4.2003 se stala naše firma providerem (poskytovatelem) bezdrátového připojení k internetu pro Nový Bor, Skalici, Prácheň a okolí. Nabízíme bezpečný a rychlý internet, umožňující Vám brouzdat po internetové síti kdekoli po celém světě. Staňte se pány situace a neplaťte víc než musíte. Nemusíte se starat o to kolik času strávíte surfováním, kolik odešlete či přijmete dat a nehrozí nebezpečí přesměrování na tzv. žluté linky.
 • HustyNet s.r.o
  Kamenický Šenov
  Síť Hustynet byla založena v prosinci roku 2008 začala poskytovat služby v bezdrátovém připojení k internetu. Know how společnosti je založeno na dlouholetých zkušenostech zaměstnanců, kteří byly součástí původní společnosti CLnet. Přístup k internetu přes naší síť je zajištěn pomocí konektivity od společnosti ČESKÉ RADIOTELEKOMUNIKACE která je významným poskytovatelem konektivity v ČR
 • RIO Media
  Kamenický Šenov
  Společnost RIO Media a.s. patří mezi tři nejvýznamnější poskytovatele elektronických komunikačních služeb v České republice. Jako právní nástupce společností ANTÉNY 2H+B, CL – NET, F.C.A, MATTES AD a Metropolitní síť Olomouc realizuje společnost RIO Media a.s každoročně masivní investice do rekonstrukce a modernizace převzatých přenosových sítí a svým zákazníkům poskytuje digitální služby v té nejvyšší kvalitě. Od roku 2008, kdy byla společnost založena, vyzkoušelo už 115 000 zákazníků, že vysoce kvalitní digitální televize, rychlé a bezpečné připojení k internetu i cenově výhodné hlasové služby od RIO Media a.s. se rozhodně vyplatí.
 • H@iNet
  Kamenický Šenov
  Naším cílem je poskytovat veřejnosti spolehlivé bezdrátové připojení k internetu. Síť budujeme na nejlepší dostupné technologii na trhu tak abychom byli schopni nabídnout co nejlepší kvalitu služeb našim zákazníkům. V dnešní době u nás existuje jen málo spolehlivých poskytovatelů připojení a my chceme patřit mezi ně.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz