Seznam provozovatelů wifi sítí - Chrastavamapa CR
 • InNET s.r.o.
  Chrastava
  Pro zájemce z Liberce a Chrastavy nabízíme připojení k internetu za paušální poplatek. Momentálně provozujeme vysílače v Pavlovicích, Ruprechticích, na Kunratické a v Chrastavě. Připojení můžeme nabídnout pro jednotlivce i pro celé obytné domy. V případě zřízení přípojky pro obytný dům je instalace zcela zdarma. Vybudování připojení celého domu je zdarma již od dvou uživatelů! Žádné FUP. Nepožadujeme žádný úpis na určitou dobu používání.
 • EURNET
  Chrastava
  eurnet.cz - poskytovatel vysokorychlostního internetu a telekomunikačních služeb včetně VoIP pro domáctnosti i firmy. Moderní a spolehlivá bezdrátová síť pro náročné uživatele i malé, střední a velké společnosti.
 • ADVnet
  Chrastava
  Společnost své služby nabízí v Liberci, Turnově, Jablonci nad Nisou, Chrastavě, Bílém Kostele nad Nisou, Hodkovicích a v širokém okolí těchto měst. Připojení nabízíme jak pro jednotlivce, tak i panelové domy a firmy. Kromě připojení k internetu nabízíme také vlastní VoIP telefonii s nulovým paušálem a možností výběru pevného čísla.
 • anetliberec
  Chrastava
  Společnost A-net Liberec poskytuje v severočeské metropoli bezdrátové připojení k Internetu, které nejen že je cenově přístupné, ale zároveň opravdu rychlé a ničím neomezené. Nenechte se nachytat konkurenčními nabídkami, které vám za srovnatelnou cenu nabídnou připojení k celosvětové síti jen o málo rychlejší, než umožňuje běžný modem!
 • grepnet.cz
  Chrastava
  Jedná se o původně bezdrátovou síť, která se postupně přerodila v optickou, kdy všechny páteřní spoje jsou již optické a na ně navazují bezdrátová AP. Díky rozbustnímu provedení sítě provozujeme vlastní IPTV , VOIP snad netřeba připomínat.
 • Coprosys-LVI s.r.o.
  Chrastava
  Společnost Coprosys-LVI s.r.o. byla založena v roce 2006 a je součástí koncernu Coprosys Group. Hlavní zaměření firmy je na oblast komplexního telekomunikačního řešení "řešení na míru" tzn. dodávka hlasových, datových a internetových služeb včetně potřebného hardware a linuxových řešení včetně serverů. Našimi spokojenými zákazníky jsou malé firmy, ale i velké korporace se síťovým řešením. Síť Coprosys Group je tvořena optickými páteřními spoji v rámci celé České republiky a bezdrátovými okruhy v licencovaných pásmech. Koncový zákazník je připojen optickým vláknem (pokud je k dipozici) nebo mikrovlnným spojem s techoligií WiMAX, Microlan či Proteus. Coprosys jako jedna z mála firem dovede uspokojovat požadavky zákazníků od nejmenších rychlostí připojení až do 1Gbps. Profesionální péče a individuální přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz