Seznam provozovatelů wifi sítí - Žacléřmapa CR
 • PSD-Net
  Žacléř
  V lokalitě Žacléř poskytujeme LEVNÝ a kvalitní internet pomocí technologie Wifi v pásmech 2,4 a 5GHz. Rychlost připojení a agregace je indivuduální a je zanesena ve smlouvě o připojení. Každý náš klient dostává zdarma prostor na našem FTP serveru o velikosti 1000MB pro uložení dat. Za příplatek je možné tento prostor navýšit. Cena připojení k datové síti se odvíjí podle způsobu připojení (kabelem v zasíťovaných objektech, bezdrátově v pásmu 2,4GHz a 5GHz). Přesnou cenu a vhodnou technologii pro připojení Vám sdělíme po proměření signálu naším technikem. Proměření signálu je zdarma. Dále nabízíme pro majitele přenosných zařízení jako jsou notebooky, PDA s Win OS, PDA s Palm OS a podobných zařízení, připojujících se pomocí technologie Wifi, možnost roamingu v naši síti - tj. připojit se k síti přes kterýkoliv z našich vysílačů.
 • Omikron RV - Žacléř
  Žacléř
  Místní bezdrátová síť v Žacléři. Rychlost je dle tarifu 192 až 256 kbps. Veškeré rádiové přenosy jsou v pásmu 2,4 GHz. Do denního limitu jsou započítávány odchozí a příchozí data (upload/download). Při překročení tohoto denního limitu Vám bude automaticky snížena přenosová rychlost dle zvoleného aktuálního tarifu. Od noční hodiny tj. 24:00 téhož dne až do 6:00 hodiny ranní nového dne, se přenesená data nezapočítávají do denního limitu přenesených dat!
 • HUMLNET
  Žacléř
  Síť HumlNET vznikla z nadšení a touhy po cenově dostupném Internetu. Náš tým, stejně smýšlejících mladých lidí, vytváří přátelskou atmosféru. Houževnatost ale i konkurenční prostředí nás pohání k maximální kvalitě za nejnižší možnou cenu pro koncového uživatele. K Internetu jsme (listopad 2009) připojení kapacitou 1 Gbit/s a s počtem téměř čtyř tisíc aktivních uživatelů se řadíme k nejvýznamnějším poskytovatelům v regionu.
 • NSYS
  Žacléř
  Profil společnosti Společnost N-SYS s.r.o. je předním poskytovatelem vysokorychlostního připojení k internetu v Královehradeckém a Libereckém kraji. Své obchodní aktivity zahájila v roce 1996. Společnost se v první fázi své působnosti zabývala prodejem a servisem výpočetní techniky, návrhy, realizací a správou domácích i firemních sítí. Díky dobré akviziční a strategické politice se rychle rozrostla. V současné době má společnost vlastní datovou síť s profesionálně vybudovanou strukturou, která uspokojí i ty nejnáročnější internetové potřeby a požadavky. Díky bohatým zkušenostem získaných stavbou a plynulým provozem jedné z největších sítí ve výše zmíněné lokalitě, se tým specialistů N-SYS s.r.o. věnuje nejen připojování domácích a firemních klientů, ale neustále je vynakládáno a investováno velké úsilí do modernizace technologií. V současné době, díky spolehlivosti a stabilitě našich služeb využívá tisíce domácích zákazníků, desítky firem a institucí. Základem sítě je hraniční router CISCO 6509 umístěný v datovém centru CE Colo Czech s.r.o., vybavený plně redundatní napájecí i datovou technologií, která zaručuje vysokou dostupnost a spolehlivost našich služeb. V tomto místě je naše síť propojena s českým internetem v rámci sdružení NIX.CZ kapacitou 10+1Gbps, 2x10Gbps Peering.cz, zahraniční konektivitou 10Gbps a s poskytovateli obsahu IPTV. Z důvodu plné redundance jsou z tohoto místa vedeny optické okruhy DWDM: 1Gbps Praha - Česká Skalice, 1Gbps Praha - Náchod, 1x 1Gbps Praha – Vrchlabí a 1x 1Gbps Praha - Žacléř. V těchto lokalitách přechází optická síť na radiovou síť, jejíž základními stavebními prvky jsou vysokokapacitní mikrovlnné spoje CERAGON a Aviat Networks v licencovaných pásmech a středněkapacitní mikrovlnné spoje ORCAVE v licencovaných i nelicencovaných pásmech. Volné pásmo 10GHz postupně opouštíme z důvodu možného zarušení a tím snížení dostupnosti našich služeb. Jsme zákazníky sdružení NIX.CZ, které sdružuje nejvýznamnější poskytovatele v České republice a členy mezinárodního centra RIPE NCC sídlícím v Holandsku.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz