Seznam provozovatelů wifi sítí - Vysoká nad Labemmapa CR
 • TTNET s.r.o.
  Vysoká nad Labem
  Sdružení firem TTNET vzniklo v roce 1999. Hlavním smyslem je snaha nabídnout zákazníkům levné řešení pro kvalitní připojení k Internetu s vyloučením paušálních plateb telekomunikačním monopolům. Zaklatelé sítě byli brzo následováni dalšími firmami, které se do projektu zapojily. Pokrýváme podstatnou část Královéhradeckého a Pardubického kraje a okrajovou část severní Moravy.
 • ChipNET
  Vysoká nad Labem
  Jsme provozovatelem a vlastníkem telekomunikační sítě ChipNET. Každým rokem se zdokonalujeme, sledujeme novinky v oblasti telekomunikačních sítí a poskytujeme služby té nejvyšší možné kvality. Neustálý vývoj a zkvalitňování nabízených služeb při využití nejmodernějších technologií, spolupráce s největším operátorem na českém trhu a zachování stále nízké ceny nás staví na špičku regionálních poskytovatelů telekomunikačních služeb.
 • BH TEL s.r.o.
  Vysoká nad Labem
  Společnost vznikla v roce 1999 a zabývala se pouze telefonními ústřednami a telefonními přístroji. V roce 2001 se zorientovala i v zabezpečovací a monitorovací technice.Nyní se orientujeme i na bezdrátové telekomunikační služby např.:bezdrátový internet a bezdrátové volání.
 • HelaPC s.r.o.
  Vysoká nad Labem
  Naše síť je momentálně napájená ze tří optických rozvodu, dva v Hradci Králové a jeden v Pardubicích. Veškeré páteřní spoje jsou vzájemě zálohované. Běžné tarify plánujeme do 20 Mb/s. Naše síť je stavěna s maximální latencí do internetu 30 ms, to umožňuje hraní her a internetové telefonování. Nabízíme připojení na frekvenci 5,8 GHz. Veškeré tarify jsou bez agregace a stahování není omezeno FUP. U všech tarifů je garantovaná rychlost.
 • MultiMedia SoftWare
  Vysoká nad Labem
  Bezdrátové připojení k internetu ve Vysoké nad Labem - Měsíční paušál bez limitu přenesených dat - Všechna AP v pásmu 5 GHz - Provozovatel a správce sítě sídlí v obci - 8 AP v obci a) max. rychlost 2 Mb/s bez limitu přenesených dat je 250, Kč/měsíc b) max. rychlost 8 Mb/s bez limitu přenesených dat je 350, Kč/měsíc c) je možné domluvit i jiné podmínky včetně veřejné IP adresy Nezávazné posouzení situace a návrh řešení zdarma!


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz