Seznam provozovatelů wifi sítí - Třebechovice pod Orebemmapa CR
 • HESPRO spol. s r.o.
  Třebechovice pod Orebem
  HESPRO spol. s r.o. Hradec Králové, byla založena v roce 1992. Naším typickým zákazníkem je společnost střední velikosti, orientovaná na obchodní, logistickou či výrobní činnost. V produktovém portfoliu má tři pilíře: POKROČILÉ INFORMAČNÍ SYSTÉMY SERVEROVÁ ŘEŠENÍ S VYSOKÝM STUPNĚM BEZPEČNOSTI POSKYTOVÁNÍ INTERNETOVÉHO PŘIPOJENÍ Kombinací hardwarových, softwarových a komunikačních produktů s širokou škálou služeb vznikají řešení konkrétních zákaznických potřeb, která se zaměřují na tyto hlavní cíle: Garance potřebných informací pro všechny stupně řízení Informační servis pro management potřebný ke sledování efektivity a produktivity procesů Fixace procesních postupů, které garantují zákazníkovi kvalitu, kázeň a v důsledku prosperitu. Jsme si vědomi, že úspěšnost našich zákazníků je podmíněna mnoha aspekty, kdy nejmodernější IT jsou jen základem. Proto věnujeme mnoho úsilí o profesionální zvládnutí expertních služeb, které v souvislosti s dodávkami IT pomáhají našim zákazníkům dobře organizovat svou činnost. Snažíme se nalézat souvislosti mezi jednotlivými potřebami našich zákazníků a následně předkládat ucelená řešení problematiky IT v dané společnosti, včetně poradenské činnosti všude tam, kde to zákazník považuje za přínosné. Díky partnerství s předními dodavateli v oboru IT jako jsou IBM, Microsoft, DCConcept může společnost plnit roli systémového integrátora a generálního dodavatele hardwarových, softwarových, komunikačních produktů a služeb na realizovaných projektech. Velkou pozornost a úsilí věnujeme pravidelným certifikacím, které jsou základem profesionálního výkonu našich odborníků a kvality předaných řešení. V současnosti má HESPRO spol. s r.o. za sebou více než 19 let zkušeností ve svém oboru a desítky realizovaných zakázek ve významných společnostech v ČR a SR. V oblasti poskytování internetových služeb si vybudovala společnost HESPRO spol. s r.o., za dobu více než 14 let, u klientů velmi dobré renomé. Zkušený profesionální tým pracovníků se značným potenciálem řeší připojení k internetu od domácnosti až po sofistikově zabezpečené IT komunikace v oblasti firem B2B. Doménou společnosti je orientace na vysoký standard kvality internetových služeb.
 • SURFUJ.NET
  Třebechovice pod Orebem
  Surfuj.net poskytuje bezdrátové připojení k síti Internet pomocí technologie WiFi. Z nabízených tarifů si lze vybrat od nejlevnějšího připojení až po rychlé a datově neomezené linky.
 • BEST-NET
  Třebechovice pod Orebem
  Začátky a vznik naší firmy se datuje od roku 1999. Nabízíme připojení v regionu Hradec Králové a Třebechovice pod Orebem. Síť vznikla na základě potřeby levného a kvalitního připojení k internetu bez účasti monopolu. Nabízíme kvalitní a rychlé připojení pro každou domácnost. Velké slevy při připojení více domácností v jednom domě.
 • NET STEN
  Třebechovice pod Orebem
  Připojení do naší sítě je možné si objednat v Hradci Králové, Pardubicích, Smiřících, Holohlavech, Nechanicích, Třebechovicích pod Orebem, Nedělištích, Urbanicích, Praskačce a okolí. V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese net@sten.cz. Napište nám Vaši přesnou adresu (pokud bydlíte v panelovém domě, tak celkový počet pater a patro ve kterém bydlíte Vy). Nabídněte tři termíny, kdy budete k zastižení, abychom mohli provést bezplatné měření. Rovněž uveďte telefonní číslo na kterém jste k zastižení.
 • Dobruška.net
  Třebechovice pod Orebem
  Poskytovatel připojení k bezdrátovému Internetu, VOiP a hostingu v okresech Rychnov nad Kněžnou, Náchod a Hradec Králové.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz