Seznam provozovatelů wifi sítí - Svoboda nad Úpoumapa CR
 • hi.net
  Svoboda nad Úpou
  Firma Hawaii PC soft byla založena jako ryze česká privátní firma v roce 1990. V počátcích se firma orientovala na výrobu software, prodej a služby v oblasti počítačových sítích Novell a Windows. V roce 1994 začala firma velmi aktivně působit jako prodejce informačních technologií v regionu. Portfolio zákazníků se prudce rozšiřuje na přelomu roku 1997 a 1998 v souvislosti s rozšířením nabídky sítových technologíí do školství, státní správy a zdravotnictví. Na základě poptávky zákazníků firmy se v roce 1999 podařilo v jednom jediném objektu skloubit do jedinečného fungujícího organismu prodejnu výpočetní techniky a multimedií, GAME ARENU a internetovou kavárnu. V roce 2002 došlo k masivnímu rozvoji internetu do domácností v rámci projektu metropolitní sítě hi.net LAN Air FREE City. Během rekordně krátké doby se podařilo vybudovat rozsáhlou sít, která již dnes překračuje hranice města a míří k počítačům všech zájemců regionu. V současnosti regionální metropolitní sít hi.net disponuje 2 nezávislými přípojkami do internetu, které jsou realizovány přes společnosti GTS Novera (100Mbit/s) a Telefónica O2 (300Mbit/s). Celková konektivita tedy v současné době činí 400Mbit/s Full Duplex.
 • SatAn
  Svoboda nad Úpou
  Rychlá a spolehlivá veřejně dostupná síť firmy SatAn určená jak pro koncové uživatele, tak i pro firemní zákazníky. Nabízíme vysokorychlostní připojení k internetu. Dále nabízíme pro své zákazníky možnost volání přes internet bez měsíčních poplatků za výhodné ceny.
 • Dupeto s.r.o.
  Svoboda nad Úpou
  Služby jsou postaveny na konceptu FTTB (Fiber to the Building - optika až do domu), který je široce komerčně využíván zejména v zahraničí. Optická infrastruktura, kterou operátoři používají především pro budování páteřních telekomunikačních sítí, je tak nyní dovedena až do obytných domů. Širšímu rozšíření tohoto konceptu používaného u nás téměř výhradně pro připojování kancelářských budov, dosud bránily vysoké náklady na budování optické sítě. U nově realizovaných projektů je však část potřebných již součástí jejich výstavby, což umožňuje zpřístupnit optické přípojky už i domácnostem. Dupeto s.r.o., který v Trutnově jako jeden z prvních začal budovat vlastní optickou síť, v roce 2005 zahájil plošnou implementaci tohoto konceptu ve vybraných lokalitách. Domníváme se, že moderní bydlení musí respektovat skutečnost, že internet se stal běžnou součástí dnešního života. Protože koupě nového bytu je dlouhodobou investicí, i technologie pro připojení k internetu by měla mít před sebou dlouhou perspektivu. A z tohoto hlediska je jednoznačnou volbou optická síť. Podstatou služby je připojení koncového uživatele přímo na optickou síť společnosti Dupeto s.r.o. Tím je umožněno nabídnout zákazníkům parametry srovnatelné s plnohodnotnou optickou přípojkou a flexibilitu v navyšování rychlosti a kvality nad technické možnosti ADSL, Wi-Fi i FWA. Samozřejmostí je u všech služeb přenos dat bez zpoplatnění objemu, neomezená doba připojení, nonstop dohled sítě (24x7) či možnost zdarma pevné veřejné IP adresy. Hlavní znakem je vysoká kvalita služeb za cenu dostupnou širokému okruhu uživatelů, umožněná především efektivním využitím takřka neomezené kapacity optické přípojky pro více uživatelů při zachování vysoké bezpečnosti a kvality. Svým zákazníkům nabídnou plně profesionální řešení v oblasti přístupu k internetu. Další podrobnosti o službách je možné nalézt na www.dupeto.cz.
 • LUKAS-NET
  Svoboda nad Úpou
  Síť LUKAS-NET poskytuje internetové připojení v lokalitách Horní Maršov, Janské Lázně, Lysečiny a Svoboda nad Úpou


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz