Seznam provozovatelů wifi sítí - Smidarymapa CR
 • HCNET
  Smidary
  Nabízíme připojení k internetu na pásmu WiFi 2,4 a 5GHz Ceny od 198 Kč za měsíc!!! Naše síť je monitorována 24 hodin denně dohledovým centrem, v případě dotazů volejte nontstop linku 733790091.
 • VHV SPEED, spol. s r.o.
  Smidary
  Naší hlavní prioritou je připojení k internetu v pásmu 5GHz, zaměřujeme se na lokality: Nový Bydžov a okolí, Chlumec nad Cidlinou a okolí, Hořice a okolí. Rychlost připojení a ceny jsme navrhli tak, abychom Vám mohli nabídnout maximum za solidní cenu s garancí profesionálního jednání a spolehlivosti. Zařízení pro připojení k internetu poskytujeme formou zápůjčky při sepsání smlouvy na 2 roky, tedy bez aktivačního poplatku.
 • Azeret - WIFI—RXNB
  Smidary
  Azeret vyvíjí a implementuje zakázkové informační systémy založené na komponentové architektuře pro malé a středně velké podniky. Aplikace jsou založeny na klient server a webservices technologii a jsou určeny pro řízení lidských zdrojů a odběratelsko dodavatelských vztahů. V okolí Nového Bydžova provozujeme bezdrátovou sít s přístupem do Internetu RXNB. Dále pokrýváme obce: Skřivany, Loučná Hora, Sloupno, Smidary, Červeněves, Humburky, Prasek, Zdechovice


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz