Seznam provozovatelů wifi sítí - Nová Pakamapa CR
 • JICINET
  Nová Paka
  Hlavním účelem této sítě je zprostředkování přístupu do sítě Internet. Nabízí velmi kvalitní a neomezené připojení vhodné pro náročného uživatele při současném zachování cenové dostupnosti, kterou uvítá i začínající uživatel Interentu. Tuto síť provozuje společnost GRADACE, spol. s r.o. která zajišťuje připojení stovkám klientů z oblasti firemní, veřejnosprávní či školství. Tato síť je budována od roku 1995. Služeb této sítě užívají též stovky domácností. Tato síť v současnosti pokrývá města Jičín, Hořice, Lomnice nad Popelkou, Valdice, Mikroregion Podchlumí (střed mikroregionu v obci Ostroměř).
 • LogicNet
  Nová Paka
  Přístup k internetu : Nabízíme připojení k síti internet pomocí mikrovlného spoje nebo optického kabelu. Zákazník má možnost výběru tarifu dle svých požadavků. Lze využít možnosti komunikace jednotlivých klientů v rámci sítě LogicNet. Pronájem datových okruhů : Pokud potřebujete propojit několik poboček firmy, bez internetové konektivity nabízíme k pronajmutí datové okruhy. Rychlost od 1 do 10 000 Mbps. Návrh a realizace mikrovlnných pojítek Nabízíme návrh a realizaci mikrovlných pojítek bod-bod ve volném pásmu 2,4 GHz ,5 GHz ,10GHz. Na přání zašleme vzorovou kalkulaci. Webhosting : Umístíme Vaši prezentaci na www server umístěný na páteřní optické lince sítě LogicNet, podpora PHP, MySQL je samozřejmostí. Zákazníci sítě LogicNet mají možnost www prezantace ve tvaru xxx.logicnet.cz zdarma. Tvorba www prezentací : Nabízíme tvorbu www prezentací dle přání zákazníka včetně registrací domén a www hostingu. Vlastní AS
 • Universal Office
  Nová Paka
  Síť unioffice je zavedená síť, ktérá nabízí svým klientům vysoce kvalitní připojení k internetu a to za velmi zajímavých cenových podmínek. Snažíme se o maximální spokojenost VŠECH klientů a díky tomu jsme si vybudovali za relativně krátkou dobu velmi dobré know-how. Naším cílem je vybudovat kvalítní, spolehlivou síť, cenově dostupnou všem!Hlavní motto: Spokojenost stávajících i nových zákazníků.To jsme se získali i díky kvalitnímu a rychlému servisu.
 • Goldware s.r.o.
  Nová Paka
 • Internet Nová Paka
  Nová Paka
  Naším záměrem je zpřístupnit síť internet co největšímu počtu uživatelů ve vysoké kvalitě a bez omezení stažených dat. Prozatím poskytujeme rychlost 512kbps v agregaci 1:10. Uživatelé mohou být připojeni převážně přez vlastní WiFi zařízení bez aktivačního poplatku. Připojení je poskytováno prozatím v lokalitě Nová Paka. vysílací pásmo (2,4,nebo 3,5,nebo 5 GHZ)
 • mrcasnet
  Nová Paka
 • Dragon Internet
  Nová Paka
  Jsme výhradně českou společností patřící mezi nejvýznamnější regionální dodavatele informačních technologií a poskytovatele služeb internetu. Síť Dragon Internet a. s. pokrývá Mladou Boleslav a okruh přibližně 30 Km kolem. Síť je kombinací nejmodernější metropolitní optické sítě, která je dovedena do hustě zabydlených rezidenčních oblastí a kvalitně vybudované bezdrátové mikrovlnné sítě. V rámci své sítě nabízí Dragon Internet a. s. svým zákazníkům, kromě Internetu, digitální telefonování, televizní vysílání, a řadu dalších datových služeb.
 • belohrad.NET
  Nová Paka
  Metropolitní bezdrátová síť s konektivitou na Internet, pokrývající Lázně Bělohrad a okolí. Bezdrátové sítě jsme instalovali resp. provozujeme mimo jiné i v Nové Pace a v Jičíně. Provozovatelem sítě belohrad.NET je firma Complete Internet Services s.r.o. Pomocí této sítě dosáhnete velice rychlého připojení do bělohradské metropolitní sítě, která je budována pomocí moderní technologie, připojena na síť Internet. Budete moci nejen surfovat po Internetu, ke kterému bude připojeni trvale 24 hodin denně, navíc budete moci sdílet svá data s dalšími uživateli této sítě, komunikovat s nimi a třeba hrát hry pro více hráčů, to vše díky naší použité technologii obrovskou rychlostí 54 Mb za sekundu. Díky mohutnému serveru, který bude srdcem celé metropolitní sítě, a díky mnoha bezkonkurenčním rozšířením, se kterými náš projekt počítá, dojde k obrovskému urychlení provozu a k významnému snížení počítaných (a tedy zpoplatněných) dat. Budujeme rychlou, moderní, metropolitní síť.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz