Seznam provozovatelů wifi sítí - Lázně Bělohradmapa CR
 • Edera
  Lázně Bělohrad
  Edera Group byla založena jako ryze privátní česká společnost. Nosnými předměty podnikání jsou poskytování telekomunikačních služeb a specializovaný prodej výpočetní a telekomunikační techniky. V současné době je leaderem v poskytování telekomunikačních služeb ve východních Čechách. Celkový počet uživatelů již přesáhl hranici 7000 klientů, z toho téměř 2000 uživatelů je připojeno pomocí optiky.
 • belohrad.NET
  Lázně Bělohrad
  Metropolitní bezdrátová síť s konektivitou na Internet, pokrývající Lázně Bělohrad a okolí. Bezdrátové sítě jsme instalovali resp. provozujeme mimo jiné i v Nové Pace a v Jičíně. Provozovatelem sítě belohrad.NET je firma Complete Internet Services s.r.o. Pomocí této sítě dosáhnete velice rychlého připojení do bělohradské metropolitní sítě, která je budována pomocí moderní technologie, připojena na síť Internet. Budete moci nejen surfovat po Internetu, ke kterému bude připojeni trvale 24 hodin denně, navíc budete moci sdílet svá data s dalšími uživateli této sítě, komunikovat s nimi a třeba hrát hry pro více hráčů, to vše díky naší použité technologii obrovskou rychlostí 54 Mb za sekundu. Díky mohutnému serveru, který bude srdcem celé metropolitní sítě, a díky mnoha bezkonkurenčním rozšířením, se kterými náš projekt počítá, dojde k obrovskému urychlení provozu a k významnému snížení počítaných (a tedy zpoplatněných) dat. Budujeme rychlou, moderní, metropolitní síť.
 • BARTA-NET
  Lázně Bělohrad
  Bartanet poskytujeme bezdrátové připojení k síti internet v podkrkonoší. Firma byla založena v roce 2003. Zabýváme se stavbou sítí wlan, lan, prodejem hardware, software, anténními satelitními systémy a poskytováním telekomunikačních služeb.
 • LogicNet
  Lázně Bělohrad
  Přístup k internetu : Nabízíme připojení k síti internet pomocí mikrovlného spoje nebo optického kabelu. Zákazník má možnost výběru tarifu dle svých požadavků. Lze využít možnosti komunikace jednotlivých klientů v rámci sítě LogicNet. Pronájem datových okruhů : Pokud potřebujete propojit několik poboček firmy, bez internetové konektivity nabízíme k pronajmutí datové okruhy. Rychlost od 1 do 10 000 Mbps. Návrh a realizace mikrovlnných pojítek Nabízíme návrh a realizaci mikrovlných pojítek bod-bod ve volném pásmu 2,4 GHz ,5 GHz ,10GHz. Na přání zašleme vzorovou kalkulaci. Webhosting : Umístíme Vaši prezentaci na www server umístěný na páteřní optické lince sítě LogicNet, podpora PHP, MySQL je samozřejmostí. Zákazníci sítě LogicNet mají možnost www prezantace ve tvaru xxx.logicnet.cz zdarma. Tvorba www prezentací : Nabízíme tvorbu www prezentací dle přání zákazníka včetně registrací domén a www hostingu. Vlastní AS


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz