Seznam provozovatelů wifi sítí - Jičínmapa CR
 • belohrad.NET
  Jičín
  Metropolitní bezdrátová síť s konektivitou na Internet, pokrývající Lázně Bělohrad a okolí. Bezdrátové sítě jsme instalovali resp. provozujeme mimo jiné i v Nové Pace a v Jičíně. Provozovatelem sítě belohrad.NET je firma Complete Internet Services s.r.o. Pomocí této sítě dosáhnete velice rychlého připojení do bělohradské metropolitní sítě, která je budována pomocí moderní technologie, připojena na síť Internet. Budete moci nejen surfovat po Internetu, ke kterému bude připojeni trvale 24 hodin denně, navíc budete moci sdílet svá data s dalšími uživateli této sítě, komunikovat s nimi a třeba hrát hry pro více hráčů, to vše díky naší použité technologii obrovskou rychlostí 54 Mb za sekundu. Díky mohutnému serveru, který bude srdcem celé metropolitní sítě, a díky mnoha bezkonkurenčním rozšířením, se kterými náš projekt počítá, dojde k obrovskému urychlení provozu a k významnému snížení počítaných (a tedy zpoplatněných) dat. Budujeme rychlou, moderní, metropolitní síť.
 • Goldware s.r.o.
  Jičín
 • Edera
  Jičín
  Edera Group byla založena jako ryze privátní česká společnost. Nosnými předměty podnikání jsou poskytování telekomunikačních služeb a specializovaný prodej výpočetní a telekomunikační techniky. V současné době je leaderem v poskytování telekomunikačních služeb ve východních Čechách. Celkový počet uživatelů již přesáhl hranici 7000 klientů, z toho téměř 2000 uživatelů je připojeno pomocí optiky.
 • PC arena s.r.o.
  Jičín
  Společnost PC arena s.r.o. se již řadu let zabývá bezdrátovými technologiemi a je schopna svým zákazníkům nabídnout kvalitní a technicky vyzrálou síť, odbornou technickou podporu a profesionální přístup. V současné době máme zprovozněnou dostatečně obsáhlou soustavu vysílacích bodů ve vysílacích pásmech 5GHz a 10GHz, z nichž valná většina prošla v nedávné době kompletní modernizací a stejně tak i zařízení využívaná našimi klienty. Hlavní páteřní spoje i jednotlivé vysílací body jsou neustále monitorovány našimi odbornými pracovníky. Zároveň dochází k neustálému zlepšování možností sítě a rozšiřování oblastí pokrytí.
 • HUMLNET
  Jičín
  Síť HumlNET vznikla z nadšení a touhy po cenově dostupném Internetu. Náš tým, stejně smýšlejících mladých lidí, vytváří přátelskou atmosféru. Houževnatost ale i konkurenční prostředí nás pohání k maximální kvalitě za nejnižší možnou cenu pro koncového uživatele. K Internetu jsme (listopad 2009) připojení kapacitou 1 Gbit/s a s počtem téměř čtyř tisíc aktivních uživatelů se řadíme k nejvýznamnějším poskytovatelům v regionu.
 • LogicNet
  Jičín
  Přístup k internetu : Nabízíme připojení k síti internet pomocí mikrovlného spoje nebo optického kabelu. Zákazník má možnost výběru tarifu dle svých požadavků. Lze využít možnosti komunikace jednotlivých klientů v rámci sítě LogicNet. Pronájem datových okruhů : Pokud potřebujete propojit několik poboček firmy, bez internetové konektivity nabízíme k pronajmutí datové okruhy. Rychlost od 1 do 10 000 Mbps. Návrh a realizace mikrovlnných pojítek Nabízíme návrh a realizaci mikrovlných pojítek bod-bod ve volném pásmu 2,4 GHz ,5 GHz ,10GHz. Na přání zašleme vzorovou kalkulaci. Webhosting : Umístíme Vaši prezentaci na www server umístěný na páteřní optické lince sítě LogicNet, podpora PHP, MySQL je samozřejmostí. Zákazníci sítě LogicNet mají možnost www prezantace ve tvaru xxx.logicnet.cz zdarma. Tvorba www prezentací : Nabízíme tvorbu www prezentací dle přání zákazníka včetně registrací domén a www hostingu. Vlastní AS
 • PRIPOJSE.NET
  Jičín
  V naší nabídce najdou své služby jak významné společnosti a firmy, tak i drobní živnostníci, jednotlivci v rodinných domech i obyvatelé panelových a činžovních domů. Stále častějšími klienty jsou také komunitní sítě, které takto získávají vysoce kvalitní konektivitu a plnou firemní podporu. V nabídce jsou tarify s garantovanými i sdílenými rychlostmi, spolehlivost provozu je založena na profesionální technoilogii a zázemí s vyspělým dohledovým systém, servisní a zákaznickou podporou HOTLINE 24/7.
 • ZelNET
  Jičín
  Bezdátová síť ZelNET poskytuje internet v Železnici, Zámezí, Cidlině, Podůlší , Bradlecké Lhotě a obci Radim za paušální poplatek.
 • JICINET
  Jičín
  Hlavním účelem této sítě je zprostředkování přístupu do sítě Internet. Nabízí velmi kvalitní a neomezené připojení vhodné pro náročného uživatele při současném zachování cenové dostupnosti, kterou uvítá i začínající uživatel Interentu. Tuto síť provozuje společnost GRADACE, spol. s r.o. která zajišťuje připojení stovkám klientů z oblasti firemní, veřejnosprávní či školství. Tato síť je budována od roku 1995. Služeb této sítě užívají též stovky domácností. Tato síť v současnosti pokrývá města Jičín, Hořice, Lomnice nad Popelkou, Valdice, Mikroregion Podchlumí (střed mikroregionu v obci Ostroměř).
 • BARTA-NET
  Jičín
  Bartanet poskytujeme bezdrátové připojení k síti internet v podkrkonoší. Firma byla založena v roce 2003. Zabýváme se stavbou sítí wlan, lan, prodejem hardware, software, anténními satelitními systémy a poskytováním telekomunikačních služeb.
 • VPS v.o.s.
  Jičín
  Bezdrátové připojení k internetu technologií Wi-Fi 5,4 GHz pro Jičín a blízké okolí.
 • JE-Computers
  Jičín
  Kvalitní bezdrátové připojení pomocí 5Ghz a 2,4Ghz technologie, agregaca poze 1:10. Symetrické tarify bez omezení stažených dat a bez FUP.
 • Dragon Internet
  Jičín
  Jsme výhradně českou společností patřící mezi nejvýznamnější regionální dodavatele informačních technologií a poskytovatele služeb internetu. Síť Dragon Internet a. s. pokrývá Mladou Boleslav a okruh přibližně 30 Km kolem. Síť je kombinací nejmodernější metropolitní optické sítě, která je dovedena do hustě zabydlených rezidenčních oblastí a kvalitně vybudované bezdrátové mikrovlnné sítě. V rámci své sítě nabízí Dragon Internet a. s. svým zákazníkům, kromě Internetu, digitální telefonování, televizní vysílání, a řadu dalších datových služeb.
 • NET2U s.r.o
  Jičín
  Bezdrátový internet za super ceny pro jednotlivce i firmy. To je NET2U. V naší síti na Vás nečeká žádné omezení ani žádné skryté výdaje navíc.(slova jako datový limit nebereme v potaz). Naše firma působí v Jičíně a jeho blízkém okolí.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz