Seznam provozovatelů wifi sítí - Humburkymapa CR
 • Azeret - WIFI—RXNB
  Humburky
  Azeret vyvíjí a implementuje zakázkové informační systémy založené na komponentové architektuře pro malé a středně velké podniky. Aplikace jsou založeny na klient server a webservices technologii a jsou určeny pro řízení lidských zdrojů a odběratelsko dodavatelských vztahů. V okolí Nového Bydžova provozujeme bezdrátovou sít s přístupem do Internetu RXNB. Dále pokrýváme obce: Skřivany, Loučná Hora, Sloupno, Smidary, Červeněves, Humburky, Prasek, Zdechovice
 • BezvaNET s.r.o
  Humburky
  BezvaNET s.r.o. se zabyva poskytovanim vysokorychlostniho internetu a Voip telefonii pro Nový Bydžov, Chlumec nad Cidlinou a více jak 30 okolních obcí v regionu!
 • 2H s.r.o.
  Humburky
  Společnost 2H s.r.o. byla založena společenskou smlouvou 22.10.1993. Od konce roku 2003 budujeme WiFi síť s připojením do internetu s páteřní konektivitou až 100 Mbs. Připojení k internetu realizujeme prostřednictvím sítě WiFi na 2,4 a 5 GHz a prostřednictvím sítě WiFi*PRO pomocí Motorola CANOPY. Rychlé služby, důraz klademe na kvalitu a na to, aby každý měl zaručeno to, za co si zaplatí.
 • VHV SPEED, spol. s r.o.
  Humburky
  Naší hlavní prioritou je připojení k internetu v pásmu 5GHz, zaměřujeme se na lokality: Nový Bydžov a okolí, Chlumec nad Cidlinou a okolí, Hořice a okolí. Rychlost připojení a ceny jsme navrhli tak, abychom Vám mohli nabídnout maximum za solidní cenu s garancí profesionálního jednání a spolehlivosti. Zařízení pro připojení k internetu poskytujeme formou zápůjčky při sepsání smlouvy na 2 roky, tedy bez aktivačního poplatku.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz