Seznam provozovatelů wifi sítí - Toužimmapa CR
 • SPANET
  Toužim
  Zaměřujeme se na finančně výhodné připojení k internetu v pásmu 5GHz a vyšších. STABILITA A DOSTUPNOST jsou u nás prioritou č.1. Podpora nejnovějších technologii jako např. IPv6 je u nas samozřejmostí. Žádné smlouvy na dobu určitou! U nás si zákazníka vážíme a proto si jej snažíme udržet především kvalitou našich služeb a ne úvazkem na nějaké období.
 • Twisternet
  Toužim
  Připojení k síti Twisternet Neomezené množství přenesených dat. Nefiltrovaná vzájemná dostupnost všech uživatelů. Rychlost připojení do místní sítě až 100 Mb/s. Nesdílená rychlost připojení do Internetu. Čas odezvy do Prahy do 5ms. Smlouva bez finančních sankcí a výpovědních lhůt
 • TaNET West s.r.o.
  Toužim
  Rychlé, spolehlivé a cenově výhodné připojení k internetu na Tachovsku a Mariánskolázeňsku. Připojení k internetu pomocí wifi, bezdrátové připojení a připojení optickým kabelem.
 • OptiLink
  Toužim
  optilink.cz (dříve chodov.cz) Působíme na trhu od roku 1994. Od prvopočátku se firma orientuje na služby spojené s IT v těsné spolupráci se zákazníkem tak, aby bylo každé řešení šité na míru danému zákazníkovi. Snažíme se vybudovat se zákazníkem dlouhodobé partnerství, které sníží náklady na provoz informačních tehnologií a zvýší rychlost a kvalitu naší odezvy v případě havárie nebo řešení nestandardních řešení. Naším cílem je zefektivnit Vaši práci s informačními technologiemi tak, aby Vás co nejméně zatěžovala - zodpovědně se postaráme o Vaši síť, vy budete mít čas rozvíjet své podnikatelské plány. V současné době je naším prioritním cílem umožnění připojení k internetu za rozumnou cenu v obcích Karlovarského kraje.
 • Duxnet.cz
  Toužim
  Poskytujeme bezdrátové připojení k internetu v Karlových Varech, Bochově, Toužimi, Žluticích a jejich širokém okolí. Naším cílem je především umožnit zákazníkovi přístup ke kvalitnímu rychlému internetu i v místech, kde doposud taková možnost není, ačkoliv to dnešní moderní doba předpokládá. Naše služby poskytujeme prostřednictvím bezdrátové technologie WIFI v pásmech 2,4 a 5 Ghz a ve vybraných lokalitách také prostřednictvím síťového kabelu z rozvodu v domě.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz