Seznam provozovatelů wifi sítí - Sokolovmapa CR
 • SauronNet
  Sokolov
  SauronNet je komerční síť fungující od roku 2001. Naše firma se zabývá spolehlivým a všestranným poskytováním služeb v oblasti výpočetní techniky a služeb s nimi spojenými. Fenoménem dnešní doby je internet a proto i my poskytujeme kvalitní a rychlé připojení na internet v oblastech kde se o internetu lidem jen zdá. Nebojte se a zavolejte si pro další informace...
 • OptiLink
  Sokolov
  optilink.cz (dříve chodov.cz) Působíme na trhu od roku 1994. Od prvopočátku se firma orientuje na služby spojené s IT v těsné spolupráci se zákazníkem tak, aby bylo každé řešení šité na míru danému zákazníkovi. Snažíme se vybudovat se zákazníkem dlouhodobé partnerství, které sníží náklady na provoz informačních tehnologií a zvýší rychlost a kvalitu naší odezvy v případě havárie nebo řešení nestandardních řešení. Naším cílem je zefektivnit Vaši práci s informačními technologiemi tak, aby Vás co nejméně zatěžovala - zodpovědně se postaráme o Vaši síť, vy budete mít čas rozvíjet své podnikatelské plány. V současné době je naším prioritním cílem umožnění připojení k internetu za rozumnou cenu v obcích Karlovarského kraje.
 • MWTV
  Sokolov
  MWTv Local je provozovatel bezdrátové sítě v regionu Karlovy Vary, Chodov, Horní Slavkov a přilehlých obcí - Andělská Hora, Kolová, Pila, Stanovice. Poskytujeme garantované připojení 256/256 kb/s už od 600 Kč. Pro bližší informace nás kontaktujte.
 • Elis Therm s.r.o.
  Sokolov
  Tento poskytovatel internetového připojení poskytuje své služby od března 2009. Nabízí tarify od 2Mbps do 25Mbps. Nejnižší tarif 2Mbps za 50,-Kč/měs. je připojení v podobě Hotspotu. Další tarify jsou 8 , 12 a 25Mbps přičemž poskytovatel reguluje rychlost s menší rezervou k dobru zákazníků. Tedy při tarifu 8Mbps má zákazník k dispozici stabilních 10Mbps, což je určitě příjemné. Stejné je to i při vyšších tarifech.
 • ITCOM.net
  Sokolov
  Společnost ITCOM.net v.o.s. byla založena v roce 2004 se záměrem vytvořit odbornou, plně privátní firmu se sídlem v Sokolově, která bude zajišťovat bezdrátové přípojení k internetu, výstavbu a správu počítačových sítí, servisu a prodeje výpočetní techniky.Připojení zajišťujeme prostřednictvím vlastní bezdrátové přístupové sítě. Pro připojení používáme vybrané bezdrátové technologie pracující ve volných pásmech 2,4 GHz a 5 GHz.
 • Karneval
  Sokolov
  Karneval Media, poskytovatel služeb kabelové televize, vysokorychlostního internetu a telefonních služeb, nyní registruje přes 50 tisíc zákazníků vysokorychlostního internetu a stovky dalších se přihlašují každým dnem.
 • Duxnet.cz
  Sokolov
  Poskytujeme bezdrátové připojení k internetu v Karlových Varech, Bochově, Toužimi, Žluticích a jejich širokém okolí. Naším cílem je především umožnit zákazníkovi přístup ke kvalitnímu rychlému internetu i v místech, kde doposud taková možnost není, ačkoliv to dnešní moderní doba předpokládá. Naše služby poskytujeme prostřednictvím bezdrátové technologie WIFI v pásmech 2,4 a 5 Ghz a ve vybraných lokalitách také prostřednictvím síťového kabelu z rozvodu v domě.
 • WOLFNET
  Sokolov
  WOLFNET.CZ je telekomunikační síť, která poskytuje služby internetu a kabelové televize od roku 1998. Dnes je na síť WOLFNET.CZ připojeno více než 5.000 uživatelů ve více než 150 městech a obcích. Naši uživatelé jsou jak z řad domácností, tak i firemní klientela.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz