Seznam provozovatelů wifi sítí - Nová Rolemapa CR
 • SPANET
  Nová Role
  Zaměřujeme se na finančně výhodné připojení k internetu v pásmu 5GHz a vyšších. STABILITA A DOSTUPNOST jsou u nás prioritou č.1. Podpora nejnovějších technologii jako např. IPv6 je u nas samozřejmostí. Žádné smlouvy na dobu určitou! U nás si zákazníka vážíme a proto si jej snažíme udržet především kvalitou našich služeb a ne úvazkem na nějaké období.
 • RCnet
  Nová Role
  Metropolitní síť s připojením k internetu v Městě Touškově, Horažďovicích, Nučicích, Nepomuku a Karlových Varech. Našimi zákazníky jsou firmy, domácnosti i úřady.
 • HB-NET s.r.o.
  Nová Role
  Jsme společnost zabývající se poskytováním bezdrátové internetové konektivity pro společnosti i soukromé firmy. Naším cílem je spokojený zákazník. Našimi přednostmi jsou vysoká míra profesionality a kvalita našich nabízených produktů a služeb. Naše firma vznikla v roce 2012 na základě poptávky po kvalitním připojení k síti Internet za přijatelnou cenu. S rostoucími nároky a požadavky našich klientů a partnerů neustále zdokonalujeme naše služby nasazováním nových a moderních technologií. Taktéž v oblasti odborné způsobilosti držíme krok s nejmodernějšími trendy pro zajištění co nejvyššího komfortu služeb našim stálým i novým klientům a partnerům.
 • NORONET
  Nová Role
  Městská bezdrátová síť NORONET je budována moderními technologiemi Summit Development a Ubiquiti Networks. Díky použití těchto špičkových technologií zajišťuje síť NORONET spolehlivý, rychlý a časově neomezený přístup ke službám internetu za výhodných cenových podmínek. Síť NORONET nabízí celou škálu služeb v různých cenových relacích a to bez omezení objemu přenesených dat 24 hodin denně. Uživatel je připojen prostřednictvím radiového spoje v pásmu 5 GHz nebo 2,4 GHz k některému z přístupových bodů bezdrátové sítě NORONET. Služba je dodávána jako komplexní řešení bezdrátového připojení zahrnující též zapůjčení a montáž potřebného zařízení, odbornou konfiguraci připojení a další služby spojené s připojením počítače nebo počítačové sítě k internetu.
 • WOLFNET
  Nová Role
  WOLFNET.CZ je telekomunikační síť, která poskytuje služby internetu a kabelové televize od roku 1998. Dnes je na síť WOLFNET.CZ připojeno více než 5.000 uživatelů ve více než 150 městech a obcích. Naši uživatelé jsou jak z řad domácností, tak i firemní klientela.
 • KoLiNet
  Nová Role
  Nabízíme připojení k vysokorychlostnímu internetu strukturovanou kabeláží ve Vašem domě nebo přes WiFi zařízení. V současné době své služby nabízíme v lokalitách Chodov u Sokolova, Božičany, Nová Role, Karlovy Vary
 • Twisternet
  Nová Role
  Připojení k síti Twisternet Neomezené množství přenesených dat. Nefiltrovaná vzájemná dostupnost všech uživatelů. Rychlost připojení do místní sítě až 100 Mb/s. Nesdílená rychlost připojení do Internetu. Čas odezvy do Prahy do 5ms. Smlouva bez finančních sankcí a výpovědních lhůt


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz