Seznam provozovatelů wifi sítí - Chodovmapa CR
 • CATR, spol. s r.o.
  Chodov
  Společnost CATR, spol. s r.o. vznikla v roce 1993 a náplní její činnosti byla a je výstavba sítí kabelové televize. V roce 1998 rozšířila svoji působnost také na oblast datových služeb. Cílem společnosti bylo vždy poskytování co nejpestřejší programové skladby v kvalitě odpovídající nejmodernějším dostupným technologiím kabelové televize a umožnění co nejlepšího přístupu k síti Internet opět za využití nejmodernějších technologií. Oba typy služeb poskytujeme v různých nabídkách, tak abychom vyšli vstříc co nejširšímu spektru zákazníků. Sítě naší společnosti můžete nalézt v Chodově u Karlových Varů, Milovicích, Praze 3 – sídlišti Jarov a Chmelnice. Pro přenos signálu prostřednictvím kabelové televize používáme ty nejkvalitnější komponenty od firem Reichem, Polytron a Wisi, společně s digitálními přijímači Scientific Atlanta.
 • OptiLink
  Chodov
  optilink.cz (dříve chodov.cz) Působíme na trhu od roku 1994. Od prvopočátku se firma orientuje na služby spojené s IT v těsné spolupráci se zákazníkem tak, aby bylo každé řešení šité na míru danému zákazníkovi. Snažíme se vybudovat se zákazníkem dlouhodobé partnerství, které sníží náklady na provoz informačních tehnologií a zvýší rychlost a kvalitu naší odezvy v případě havárie nebo řešení nestandardních řešení. Naším cílem je zefektivnit Vaši práci s informačními technologiemi tak, aby Vás co nejméně zatěžovala - zodpovědně se postaráme o Vaši síť, vy budete mít čas rozvíjet své podnikatelské plány. V současné době je naším prioritním cílem umožnění připojení k internetu za rozumnou cenu v obcích Karlovarského kraje.
 • Kovim
  Chodov
  Čerstvý teprve se rozvíjející poskytovatel poskytující kvalitní služby.
 • SPANET
  Chodov
  Zaměřujeme se na finančně výhodné připojení k internetu v pásmu 5GHz a vyšších. STABILITA A DOSTUPNOST jsou u nás prioritou č.1. Podpora nejnovějších technologii jako např. IPv6 je u nas samozřejmostí. Žádné smlouvy na dobu určitou! U nás si zákazníka vážíme a proto si jej snažíme udržet především kvalitou našich služeb a ne úvazkem na nějaké období.
 • HB-NET s.r.o.
  Chodov
  Jsme společnost zabývající se poskytováním bezdrátové internetové konektivity pro společnosti i soukromé firmy. Naším cílem je spokojený zákazník. Našimi přednostmi jsou vysoká míra profesionality a kvalita našich nabízených produktů a služeb. Naše firma vznikla v roce 2012 na základě poptávky po kvalitním připojení k síti Internet za přijatelnou cenu. S rostoucími nároky a požadavky našich klientů a partnerů neustále zdokonalujeme naše služby nasazováním nových a moderních technologií. Taktéž v oblasti odborné způsobilosti držíme krok s nejmodernějšími trendy pro zajištění co nejvyššího komfortu služeb našim stálým i novým klientům a partnerům.
 • RCnet
  Chodov
  Metropolitní síť s připojením k internetu v Městě Touškově, Horažďovicích, Nučicích, Nepomuku a Karlových Varech. Našimi zákazníky jsou firmy, domácnosti i úřady.
 • WaveNET.cz
  Chodov
  Společnost WaveNet.cz, s.r.o. vznikla v říjnu roku 2005 transformací původního sdružení fyzických osob WaveNet Karlovy Vary, které jako ISP v karlovarském regionu působilo již od roku 2001. Stavíme na dlouholetých zkušenostech, ke kvalitním technologiím přidáváme lepší organizaci a spolehlivost, a to z nás ve svém oboru dělá jedničku.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz