Seznam provozovatelů wifi sítí - Božičanymapa CR
 • SPANET
  Božičany
  Zaměřujeme se na finančně výhodné připojení k internetu v pásmu 5GHz a vyšších. STABILITA A DOSTUPNOST jsou u nás prioritou č.1. Podpora nejnovějších technologii jako např. IPv6 je u nas samozřejmostí. Žádné smlouvy na dobu určitou! U nás si zákazníka vážíme a proto si jej snažíme udržet především kvalitou našich služeb a ne úvazkem na nějaké období.
 • KoLiNet
  Božičany
  Nabízíme připojení k vysokorychlostnímu internetu strukturovanou kabeláží ve Vašem domě nebo přes WiFi zařízení. V současné době své služby nabízíme v lokalitách Chodov u Sokolova, Božičany, Nová Role, Karlovy Vary
 • NORONET
  Božičany
  Městská bezdrátová síť NORONET je budována moderními technologiemi Summit Development a Ubiquiti Networks. Díky použití těchto špičkových technologií zajišťuje síť NORONET spolehlivý, rychlý a časově neomezený přístup ke službám internetu za výhodných cenových podmínek. Síť NORONET nabízí celou škálu služeb v různých cenových relacích a to bez omezení objemu přenesených dat 24 hodin denně. Uživatel je připojen prostřednictvím radiového spoje v pásmu 5 GHz nebo 2,4 GHz k některému z přístupových bodů bezdrátové sítě NORONET. Služba je dodávána jako komplexní řešení bezdrátového připojení zahrnující též zapůjčení a montáž potřebného zařízení, odbornou konfiguraci připojení a další služby spojené s připojením počítače nebo počítačové sítě k internetu.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz