Seznam provozovatelů wifi sítí - Znojmomapa CR
 • WiFi síť CharmSoft
  Znojmo
  Jedná se o kvalitní, levné a neomezené připojení k internetu, sdílení dat a hraní her. Snažíme se prosadit nejlevnější internetové připojení v městě Znojmě a přilehlých vesnicích. Pokrytí: horní část Znojma a Přímětice
 • Spider-net
  Znojmo
  Jedná se o bezdrátovou síť založenou na volných pásmech 10,5GHz, 5GHz a 2,4GHz.
 • Internet Kulíšek
  Znojmo
  Bezdrátový a optický internet Znojmo Nabízíme vysokorychlostní připojení k internetu ve Znojmě a blízkém okolí rychlostí až 50 Mbit. Připojení realizujeme v sočastné době především za pomocí optických kabelů. V lokalitách, kde není připojení optickým kabelem možné, využíváme kvalitní bezdrátové spoje v pásmu 5,8 GHz a 10 GHz. Prodej a servis výpočetní techniky Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky - opravy počítačů přímo v naší prodejně ve Znojmě, ale také například přímo u zákazníka na místě.Provádíme záruční i pozáruční počítačový servis PC všech typů. Počítačový servis PC poskytujeme nejen pro počítače Fujitsu Siemens, HP (Hewlet Packard), Dell, Acer, Asus, Sony, AutoCont, IBM / Lenovo, Lynx, LEO, Triline ale také pro neznačkové počítače všech typů.
 • Bluetone - České radiokomunikace
  Znojmo
  Služba Bluetone Wi-Fi vznikla pro rozvoj a podporu služeb v oblasti přenosu dat především pro rezidenční zákazníky. Bluetone Wi-Fi zprovoznily České radiokomunikace dne 8.6.2005 a síť se počtem přípojných míst stala čtvrtou největší WiFi sítí v České republice. Cílem je propojit uživatele za co nejpřijatelnějších cenových i technických podmínek; ČRa do budoucna garantují, že nezvýší cenu poskytované služby. Síť je dimenzována na vysoký počet uživatelů, kapacita jednoho přístupového bodu je až 2048 kbit/s. Bluetone WiFi je pod 24 hodinovým dohledem přístupové sítě a přístupových bodů a společnost poskytuje svým zákazníkům garanci zprovoznění přístupového bodu do 24 hodin od výpadku. V současné době je Bluetone Wi-Fi přístupná v těchto lokalitách: Aš, Beroun (Děd), Brno (Barvičova), Čáslav, Frýdek - Místek, Jablonec nad Nisou, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Klučovská hora, Kralupy nad Vltavou (Hůrka), Liberec, Moravany, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava (Plynární, Gregorova, Havlíčkovo náměstí), Pardubice, Plzeň (Krkavec), Praha - Cukrák, Praha - město, Prostějov, Říčany, Semily, Šumperk, Únětice, Ústí nad Labem, Vimperk, Votice, Vsetín, Vysoké Mýto, Vyškov, Znojmo Služba Bluetone Premium Sky využívá nově uvolněné frekvenční pásmo 5.4 GHz, které poskytuje dostatek volné kapacity. Dostanete nezávislost a vysoký výkon za výhodnou cenu a řešení bez omezení. Můžete současně surfovat po internetu i telefonovat. Platíte jen tolik, kolik skutečně provoláte . Služba Bluetone Premium Sky je internet pro moderní domácnosti i domácí kanceláře - pro každého, kdo používá telefon, e-mail a internet při komunikaci, vyhledávání informací, sledování zpravodajství, ke studiu, nákupům, elektronickému bankovnictví nebo při zábavě. Služba může být zřízena i tam, kde není drátová telefonní linka, a svou kvalitou je srovnatelná s technologií ADSL. Oproti všem jiným nabídkám je cena konečná - u nás neplatíte navíc žádný paušál za telefon. A přístup k internetu máte skutečně neomezený - u nás nejsou žádné skryté příplatky. Dostupnost služby Bluetone Premium Sky si můžete ověřit zde http://www.bluetone.cz/main.php?pageid=735
 • ZnojmoNet
  Znojmo
  soukromá nevýdělečná lokální síť pro sdílení dat a hraní her mezi místními edná se o takový malý projekt ve snaze o vytvoření rychlé sítě WLAN, mezi mnou a DEXTEREM :) S možností připojení i jiných zájemců :D Možnosti připojení na naši síť: 1) Wifi síťovka (108.11b,b+,g) + kabel (nejlépe RLA 155) + wifi Anténa (pouze pokud je přímá viditelnost na náš AP, z místnosti kde se nachází Váš počítač, viz. Mapa) 2) Libovolné AP (např. D-link DWL-2100AP) + kabel (nejlépe RLA 155) + wifi Anténa (osvědčila se plechovka od Kosteleckých párků :) (možnost umístit na střechu v dosahu signálu viz. Mapa, navíc AP přístroje mají mnohem vetší dosah) Systém bezdrátového připojení přes Ovislink 5450 je vhodný pro zájmece, kteří jsou od našeho Access pointu (Antény ZnojmoNetu) vzdáleni do max. 1500m a splňují podmínku že obě antény na sebe přímo vidí a to bez překážek jakou jsou stromy či budovy. Nespornou výhodou je stabilita a citlivost oproti PCI Wi-fi kartám.
 • VyNet
  Znojmo
  Bezdrátová WiFi síť 2.4 - 10 GHz Původem vytvořena pro oblast Grešlové Mýto a okolí, nyní i Znojmo a okolí.
 • iWebs
  Znojmo
  iWebs s.r.o. je telekomunikační a vývojářská společnost poskytující již 7 let všestranné služby v oblasti LAN / WAN / IS / ISP. Posledních 5 let se soustředíme především na poskytování vysokorychlostního Internetu, telefonování a televize v lokalitách Jižní Moravy. Připojení k celosvětové síti nabízíme jak po metalických a optických kabelech, tak po bezdrátových technologiích pracujících v pásmu 2, 5 a 10Ghz. Firma iWebs s.r.o. je dynamická a rozvíjející se společnost, která za dobu působení na trhu nikdy nezvýšila paušální ceny poskytovaných služeb.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz