Seznam provozovatelů wifi sítí - Zastávkamapa CR
 • Twistnet, s.r.o.
  Zastávka
  Společnost Twistnet, s.r.o. je poskytovatelem hlasových, datových a internetových telekomunikačních služeb. Síť společnosti Twistnet, s.r.o. je provozována na vysoce kvalitních prvcích optické, metalické a bezdrátové technologie.
 • AB-NET s.r.o.
  Zastávka
  Společnost AB-net byla založena v roce 2002 a zaměřila se především na řešení problematiky počítačových sítí LAN a WAN s důrazem na problematiku začlenění těchto sítí do sítě Internet a se specializací na bezdrátové sítě budované především na bázi radioreléových spojů. V současné době byl profil firmy příspůsoben potřebám jednotlivců a domáctností. Stěžejním bodem firmy je dodávka bezdrátového Internetu kdekoliv po České republice. Společnost AB-NET s.r.o. poskytuje komplexní služby související s využíváním sítě Internet, jako jsou připojení web hostování, registrování domén, VPN sítě, konfigurace firewall a instalace na klíč. Naším cílem je spokojenost KAŽDÉHO zákazníka a proto je náš přístup individuální ke každému z Vás s maximální možností flexibility dle Vašich nároku a požadavků. Kvalita námi dodávaných služeb je hodnocena jako 99% funkčnosti za rok. Pro technické odstávky a údržbu systému je počítáno 0,4%.
 • PRESDAT
  Zastávka
  Nonstop bezdrátové Wi-Fi připojení 2,4 a 5 GHz, bez omezení objemu dat. Máme profesionální tarify, ale i cenově dostupné řešení pro domácnosti. Dostupnost v Rosicích, Tetčicích a Zastávce.
 • BlučinaNet s.r.o.
  Zastávka
  Jsme profesionální firma informačních technologií a telekomunikační operátor s historií již od r. 1992 Nabízíme kompletní profil služeb: -Internetové připojení -IPTV - televize nejen v TV ale i na smartphone a PC -Mobilní telefonní služby -Pevné telefonní služby -Servisní a prodejní místo pro výpočetní techniku K naší činnosti přistupujeme profesionálně a s vlídnou lidskou tváří. Dbáme špičkovými nástroji nad dohledem kvalit a spokojeností s připojením domácnostem, živnostníkům i renomovaných firem. V lokalitě jsme připojeni vlastními optickými sítěmi a jako jediní disponujeme propojením do nejstabilnější optické sítě ČR s rychlostmi vysoko převyšující kapacity běžných bezdrátových poskytovatelů. Tradice od r. 1992 nás vede cestou společnosti s lidským osobním přístupem a vlídností ke klientům a současně dbát na velmi vysokou kvalitu a spolehlivost při zachování nízkých cen, které začínají na 250Kč měsíčně. Klientům umožňujeme využívat čerpání řady slev a bonusů, jako studentských slev, či čerpání výhodných cen pro ZTP a pod. Za 299Kč měsíčně nabízíme např 20Mbit, ve vybraných lokalitách dokonce 100Mbit bez datových limitů. Se zákazníky uzavíráme smlouvy výhradně na dobu neurčitou. Za slušnou cenu nabízíme vysokou kvalitu, vstřícnost a pohodové služby.
 • En-Com
  Zastávka
  # Jsme poskytovatelé bezdrátového a kabelového připojení k internetu. Zajišťujeme kompletní servis, poradenství a montáž. # Klienty do naší sítě připojujeme bezdrátovou technologií v bezlicenčním pásmu 5 GHz. Připojení v pásmu 2,4 GHz jsme již opustili z důvodu velkého rušení a malých rychlostí dosahovaných touto technologií. # Pro firemní zákazníky vyžadující extremní spolehlivost a stabilitu služby je dostupná technologie v profesionálním pásmu 10 GHz.
 • Qnet
  Zastávka
  Společnost Qnet CZ vznikla v roce 1998. Firma navázala na předchozí činnost zakladatelů, v současné době zaměstnává 14 lidí a je spoluvlastníkem dvou dceřinných společností. Qnet CZ působí především jako Internet service provider v Brně, Slavkově a v Rosicích. Pro zajištění kvality služeb je firma připojena ke dvěma providerům tak, aby byla schopna zajistit připojení do Internetu i v případě výpadku jednoho z připojení do páteře Internetu. Firma Qnet CZ poskytuje pevné připojení k Internetu více jak 500 společnostem a domácím uživatelům. Naší největší předností je vysoká kvalita připojení, včasný servis a přijatelná cena. Pro své klienty zajišťujeme komplexní služby v oblasti informačních technologií , čemuž odpovídá i skladba zaměstnanců a poskytovaných služeb. Klient se již nemusí starat, kdo mu dodal počítač, kdo server, kdo software a kdo připojení k Internetu. Za všechno zodpovídá naše firma a v ní jeden konkrétní člověk. Tím se výrazně snižují prostoje při vzniku závad a nedochází k házení odpovědnosti jedné firmy na druhou. Kromě hotových produktů poskytujeme i konzultační služby, např. optimalizaci nákladů na firemní komunikaci. Společně vyhodnotíme možnosti, jak efektivněji komunikovat uvnitř firmy i navenek, čímž Vám připravíme snížení provozních nákladů. Z tohoto důvodu poskytujeme výhodné telefnování na bázi VoIP, abychom mohli svým klientům nabídnout kompletní portfolio komunikačních a datových služeb. Společnost zajišťuje kompletní datový servis a správu sítí, mj. i firem, které mají prostřednictvím VPN propojené své pobočky s mateřskou firmou. V roce 2003 firma získala certifikát ISO 9001:2000, který každoročně obnovuje. Získáním ISO 9001 společnost potvrzuje své zaměření na kvalitu a snahu maximálně vyjít vstříc svým zákazníkům.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz