Seznam provozovatelů wifi sítí - Střelicemapa CR
 • Connect4u
  Střelice
  Jsme poskytovatelé bezdrátového připojení k internetu. Zajišťujeme kompletní servis, poradenství a montáž.
 • BlučinaNet s.r.o.
  Střelice
  Jsme profesionální firma informačních technologií a telekomunikační operátor s historií již od r. 1992 Nabízíme kompletní profil služeb: -Internetové připojení -IPTV - televize nejen v TV ale i na smartphone a PC -Mobilní telefonní služby -Pevné telefonní služby -Servisní a prodejní místo pro výpočetní techniku K naší činnosti přistupujeme profesionálně a s vlídnou lidskou tváří. Dbáme špičkovými nástroji nad dohledem kvalit a spokojeností s připojením domácnostem, živnostníkům i renomovaných firem. V lokalitě jsme připojeni vlastními optickými sítěmi a jako jediní disponujeme propojením do nejstabilnější optické sítě ČR s rychlostmi vysoko převyšující kapacity běžných bezdrátových poskytovatelů. Tradice od r. 1992 nás vede cestou společnosti s lidským osobním přístupem a vlídností ke klientům a současně dbát na velmi vysokou kvalitu a spolehlivost při zachování nízkých cen, které začínají na 250Kč měsíčně. Klientům umožňujeme využívat čerpání řady slev a bonusů, jako studentských slev, či čerpání výhodných cen pro ZTP a pod. Za 299Kč měsíčně nabízíme např 20Mbit, ve vybraných lokalitách dokonce 100Mbit bez datových limitů. Se zákazníky uzavíráme smlouvy výhradně na dobu neurčitou. Za slušnou cenu nabízíme vysokou kvalitu, vstřícnost a pohodové služby.
 • STRELICE.NET
  Střelice
  Nabízíme cenově dostupné a zároveň kvalitní připojení na internet ve Střelicích u Brna. Máme připraveny cenové tarify jak pro internetové začátečníky, tak pro pokročilé uživatele a hráče počítačových her. V současné době pokrýváme přibližně 80 procent obce, přičemž pokrytí se neustále rozšiřuje. Nabízíme připojení ve všech bytových domech na Ant. Smutného za velmi výhodných zřizovacích podmínek!
 • wosa.cz
  Střelice
  Internetové připojení v Brně a okolí již od roku 1999. Spolehlivé a levné připojení pro domácnosti. Garantované připojení pro firmy a profesionály. Žádná omezení a limity, férové jednání, zavedené firma.
 • Twistnet, s.r.o.
  Střelice
  Společnost Twistnet, s.r.o. je poskytovatelem hlasových, datových a internetových telekomunikačních služeb. Síť společnosti Twistnet, s.r.o. je provozována na vysoce kvalitních prvcích optické, metalické a bezdrátové technologie.
 • Netdatacomm,s.r.o.
  Střelice
  Našim zákazníkům z řad firem, domácností, FreeNETů a ISP nabízíme kvalitní připojení k internetu, VPN služby a okruhy za přijatelnou cenu, při zachování nadstandardní kvality poskytovaných služeb.
 • AB-NET s.r.o.
  Střelice
  Společnost AB-net byla založena v roce 2002 a zaměřila se především na řešení problematiky počítačových sítí LAN a WAN s důrazem na problematiku začlenění těchto sítí do sítě Internet a se specializací na bezdrátové sítě budované především na bázi radioreléových spojů. V současné době byl profil firmy příspůsoben potřebám jednotlivců a domáctností. Stěžejním bodem firmy je dodávka bezdrátového Internetu kdekoliv po České republice. Společnost AB-NET s.r.o. poskytuje komplexní služby související s využíváním sítě Internet, jako jsou připojení web hostování, registrování domén, VPN sítě, konfigurace firewall a instalace na klíč. Naším cílem je spokojenost KAŽDÉHO zákazníka a proto je náš přístup individuální ke každému z Vás s maximální možností flexibility dle Vašich nároku a požadavků. Kvalita námi dodávaných služeb je hodnocena jako 99% funkčnosti za rok. Pro technické odstávky a údržbu systému je počítáno 0,4%.
 • ENSOnet, s.r.o.
  Střelice
  Vysokorychlostní internet, televize a telefon v okolí Brna. Skupina ENSO vznikla počátkem roku 2008 primárně za účelem poskytování služeb v oblasti IT a telekomunikací. Jejím předchůdcem je OSVČ Jiří Altman, který působil na poli IT poradenství a správy sítí od roku 2003. Činnost je vyvíjena prostřednictvím projektů - ucelených řešení a dále individuálními pracemi na přání zákazníka. Prostřednictvím členů naší skupiny jsme schopni zajistit dodávky hardware a software, projektování a správu sítí, připojení k Internetu pro domácnosti i firemní zákazníky, zabezpečení komunikačních infrastruktur, registraci a správu doménových jmen, webhosting, mailhosting a další služby z oboru. Našim zákazníkům můžeme nabídnout kvalitní služby za přiměřené ceny, a proto se k nám stále vracejí. Kvalita poskytovaných služeb je u nás vždy na prvním místě.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz