Seznam provozovatelů wifi sítí - Střelicemapa CR
 • ENSOnet, s.r.o.
  Střelice
  Vysokorychlostní internet, televize a telefon v okolí Brna. Skupina ENSO vznikla počátkem roku 2008 primárně za účelem poskytování služeb v oblasti IT a telekomunikací. Jejím předchůdcem je OSVČ Jiří Altman, který působil na poli IT poradenství a správy sítí od roku 2003. Činnost je vyvíjena prostřednictvím projektů - ucelených řešení a dále individuálními pracemi na přání zákazníka. Prostřednictvím členů naší skupiny jsme schopni zajistit dodávky hardware a software, projektování a správu sítí, připojení k Internetu pro domácnosti i firemní zákazníky, zabezpečení komunikačních infrastruktur, registraci a správu doménových jmen, webhosting, mailhosting a další služby z oboru. Našim zákazníkům můžeme nabídnout kvalitní služby za přiměřené ceny, a proto se k nám stále vracejí. Kvalita poskytovaných služeb je u nás vždy na prvním místě.
 • Netdatacomm,s.r.o.
  Střelice
  Našim zákazníkům z řad firem, domácností, FreeNETů a ISP nabízíme kvalitní připojení k internetu, VPN služby a okruhy za přijatelnou cenu, při zachování nadstandardní kvality poskytovaných služeb.
 • Connect4u
  Střelice
  Jsme poskytovatelé bezdrátového připojení k internetu. Zajišťujeme kompletní servis, poradenství a montáž.
 • wosa.cz
  Střelice
  Internetové připojení v Brně a okolí již od roku 1999. Spolehlivé a levné připojení pro domácnosti. Garantované připojení pro firmy a profesionály. Žádná omezení a limity, férové jednání, zavedené firma.
 • Twistnet, s.r.o.
  Střelice
  Společnost Twistnet, s.r.o. je poskytovatelem hlasových, datových a internetových telekomunikačních služeb. Síť společnosti Twistnet, s.r.o. je provozována na vysoce kvalitních prvcích optické, metalické a bezdrátové technologie.
 • AB-NET s.r.o.
  Střelice
  Společnost AB-net byla založena v roce 2002 a zaměřila se především na řešení problematiky počítačových sítí LAN a WAN s důrazem na problematiku začlenění těchto sítí do sítě Internet a se specializací na bezdrátové sítě budované především na bázi radioreléových spojů. V současné době byl profil firmy příspůsoben potřebám jednotlivců a domáctností. Stěžejním bodem firmy je dodávka bezdrátového Internetu kdekoliv po České republice. Společnost AB-NET s.r.o. poskytuje komplexní služby související s využíváním sítě Internet, jako jsou připojení web hostování, registrování domén, VPN sítě, konfigurace firewall a instalace na klíč. Naším cílem je spokojenost KAŽDÉHO zákazníka a proto je náš přístup individuální ke každému z Vás s maximální možností flexibility dle Vašich nároku a požadavků. Kvalita námi dodávaných služeb je hodnocena jako 99% funkčnosti za rok. Pro technické odstávky a údržbu systému je počítáno 0,4%.
 • BlučinaNet s.r.o.
  Střelice
  Jsme profesionální firma informačních technologií a telekomunikační operátor s historií již od r. 1992 Nabízíme kompletní profil služeb: -Internetové připojení -IPTV - televize nejen v TV ale i na smartphone a PC -Mobilní telefonní služby -Pevné telefonní služby -Servisní a prodejní místo pro výpočetní techniku K naší činnosti přistupujeme profesionálně a s vlídnou lidskou tváří. Dbáme špičkovými nástroji nad dohledem kvalit a spokojeností s připojením domácnostem, živnostníkům i renomovaných firem. V lokalitě jsme připojeni vlastními optickými sítěmi a jako jediní disponujeme propojením do nejstabilnější optické sítě ČR s rychlostmi vysoko převyšující kapacity běžných bezdrátových poskytovatelů. Tradice od r. 1992 nás vede cestou společnosti s lidským osobním přístupem a vlídností ke klientům a současně dbát na velmi vysokou kvalitu a spolehlivost při zachování nízkých cen, které začínají na 250Kč měsíčně. Klientům umožňujeme využívat čerpání řady slev a bonusů, jako studentských slev, či čerpání výhodných cen pro ZTP a pod. Za 299Kč měsíčně nabízíme např 20Mbit, ve vybraných lokalitách dokonce 100Mbit bez datových limitů. Se zákazníky uzavíráme smlouvy výhradně na dobu neurčitou. Za slušnou cenu nabízíme vysokou kvalitu, vstřícnost a pohodové služby.
 • STRELICE.NET
  Střelice
  Nabízíme cenově dostupné a zároveň kvalitní připojení na internet ve Střelicích u Brna. Máme připraveny cenové tarify jak pro internetové začátečníky, tak pro pokročilé uživatele a hráče počítačových her. V současné době pokrýváme přibližně 80 procent obce, přičemž pokrytí se neustále rozšiřuje. Nabízíme připojení ve všech bytových domech na Ant. Smutného za velmi výhodných zřizovacích podmínek!


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz