Seznam provozovatelů wifi sítí - Strachotínmapa CR
 • Nová Morava o.s.
  Strachotín
  Vytrvale se snažíme zpřístupnit levné a rychlé internetové připojení i lidem v oblastech, které leží mimo zájem běžných komerenčních poskytovatelů internetového připojení. Zabýváme se také organizací a pomoci při organizaci naučných a zábavných akcí pro veřejnost, zvláště pak pro děti a mládež a účastí na podobných akcích organizovaných jedinci či organizacemi mimo sdružení.
 • MPclick
  Strachotín
  24 hodin denně online, neomezené objemy dat, rychlý servis - řešení problémů v co nejkratším čase - to všechno vám nabízí síť MPclick. Naše síť nabízí stabilitu a technickou profesionalitu.
 • oxid.cz
  Strachotín
  Obor činnosti společnosti je poskytování telekomunikačních a datových služeb, tj. poskytování připojení k síti Internet a dále pak poskytování hlasové komunikace prostřednictvím sítě Internet, servis výpočetní techniky, projektování strukturované kabeláže a slaboproudých rozvodů, dodávky strukturované a optické kabeláže sítí a komplexní řešení sítí LAN a WAN na systémech Microsoft a UNIX/LINUX. Společnost je členem českého peeringového centra NIX.CZ a RIPE. Společnost je držitelem certifikátu kvality podle normy ISO9001:2001.
 • DM Network
  Strachotín
  Kvalitní a spolehlivé bezdrátové připojení k internetu Starovičky, Zaječí, Šakvice, Popice, Strachotín, Pavlov
 • Brnonet
  Strachotín
  Kvalitní a levné připojení k internetu. Bezdrátové připojení o rychlosti od 4 do 25Mbs. Naší primární činností je zajišťování přístupu k síti internet v obci Vranovice a s tím souvisejících služeb. Rádi Vám poradíme s využitím internetové telefonie (VoIP), návrhu i objednání webových stránek. V případě zájmu zajistíme správu sítí a služeb souvisejících s PC/IT technikou, kamerovým systémem nebo tvorbou a umístěním Vašich webových stránek a aplikací.
 • itself s.r.o
  Strachotín
  Počátkem roku 1991 vznikla ryze česká společnost S E L F servis, spol. s r.o., telekomunikační společnost specializovaná na výstavbu, provoz a rozvoj televizních kabelových rozvodů v oblasti jižní Moravy. Postupem času došlo k rozšíření aktivit společnosti, které vycházelo z dlouhodobých praktických zkušeností pracovníků firmy, získaných jak v domácím prostředí, tak v zahraničí, a reflektuje stávající prudký vývoj informačních technologií. Jedním z klíčových produktů firmy je digitální kabelová televize Moravianet (DVB-C). Z televizních kabelových rozvodů vzniká výkonná multifunkční síť se širokopásmovými službami, propojená do vlastní optické páteřní sítě s vysokorychlostními datovými přenosy - CzechBone. V současné době společnost prochází změnou firemní identity, jejíž součástí je mimo jiné i změna názvu společnosti z původního S E L F servis, spol. s r.o. na itself s.r.o.. Nový název je tvořen jedním anglickým slovem itself, jehož význam si volně překládáme jako „SELF“ sám o sobě. Stejně dobře také vystihuje obor naší činnosti „i“ internet a „t“ telekomunikace. Společně s novým názvem se mění také logo společnosti.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz