Seznam provozovatelů wifi sítí - Slavkov u Brnamapa CR
 • NetDeluxe
  Slavkov u Brna
  Firma NetDeluxe se zabývá bezdrátovým připojením k síti Internet. Toto připojení jsme schopni zprostředkovat jak domácnostem, tak i firmám či majitelům malých provozoven. Pro připojení k naší síti využíváme v současnosti dvou technologií - jak v pásmu 2,4 GHz, tak i v pásmu 5 GHz. Profesionálně jako firma Netdeluxe se touto činností zabýváme od konce roku 2007, nicméně již dlouho využíváme praktických zkušeností ,které jsme nabyli v průběhu vzniku a následného vývoje bezdrátových technologií za účelem přenosu dat. V rámci spolupráce s námi ( jako s poskytovatelem služby ) jistě oceníte individuální vztahy s vámi ( s uživatelem ), založené na vzájemné důvěře, rychlé komunikaci a flexibilitě servisu ...
 • waycom s.r.o.
  Slavkov u Brna
  Společnost waycom s.r.o. poskytuje internetové připojení pro domácí uživatele, malé a velké firmy. Koncem roku 2008 jsme převzali veškeré závazky sítě Internet za babku včetně všech uživatelů této sítě. Poskytuje telekomunikační služby středním i větším odběratelům a nabízí hlasové služby VOIP(volání přes internet) nebo PSTN.
 • VIVO CONNECTION spol. s r.o.
  Slavkov u Brna
  Tento rok jsme pro Vás zpřístupnili jednu z nejnovějších profesionálních technologií naší doby, díky které se nyní můžete připojit k internetu mnohem vyšší rychlostí, než tomu bylo doposud. V porovnání se známou technologií Wifi mají systémy Motorola několik vylepšených vlastností. Vyznačují se hlavně vysokou spolehlivostí spoje a velmi vysokou propustností. Také disponují mnohem nižší latencí (odezvou), čímž jsou schopny poskytnout mimo jiné vysoce kvalitní přenos hlasu a obrazu. Díky tomu můžeme na těchto systémech nabídnout plnohodnotné připojení k síti internet včetně pevné telefonní linky. Motoroly navíc umožňují řadu pokročilých funkcí včetně ochrany počítačů proti napadení (firewall). Systémy Motorola dokáží spravovat velmi velká množství účastníků bez toho, že by se navzájem omezovali.
 • MELISA/247.net
  Slavkov u Brna
  Poskytujeme bezdrátové neomezené připojení k internetu v Brně pro panelové domy, samostatné domácnosti i firmy. Výhodou oproti klasickým připojením k internetu pomocí modemových a ISDN linek je výrazná úspora nákladů na internet už při nízkém počtu připojení za měsíc. Linku, která odpovídá modemovému připojení můžete pořídit už od 390 Kč za měsíc což se může rovnat paušálu, který platíte za pevnou telefonní linku nebo ISDN. U Melisy, ale už dále neplatíte žádné poplatky za prosurfované minuty, nebo přenesené megabity. Nemusíte se tedy nechat omezovat časem, ani počtem připojení. Na internetu jste každou minutu, kterou máte puštěný počítač.
 • NetFree
  Slavkov u Brna
  Síť NetFree nabízí vysokorychlostní přístup k síti Internet. Naše služby jsou zaměřeny na domácí uživatele i firemní zákazníky. Připojení je relizováno s využitím bezdrátových technologií v pásmech 2.4GHz, 5 GHz a 10 GHz. V bytových domech ve Slavkově, Šaraticích a Zbýšově nabízíme také připojení kabelem technologií Ethernet 100Mbps.
 • Qcity
  Slavkov u Brna
  Wifi síť s páteří na optice a 5,8 Ghz technologii, která pokrývá celé Brno, Slavkov, Rosice a okolí. Vysoká kvalita sítě, zaměření především na firemní klientelu. Služby této sítě jsou vhodné pro široké spektrum zákazníků - od nejmenších s jedným počítačem připojeným k Internetu až po velké firmy s desítkami počítačů propojených do sítě. Hlavními výhodami nabízených služeb je vysoká spolehlivost a rychlost při momořádně příznivé ceně. Nezanedbatelnou výhodou je skutečnost, že zákazník již nemusí platit žádné telekomunikační poplatky Českému Telecomu, jako je tomu u běžné pevné linky nebo u připojení telefonní linkou. V současné době jsme schopni nabídnout rychlosti připojení až do 100 Mb/s na straně jedné a agregované linky pro domácí uživatele na straně druhé. Z důvodu snahy o co nejkomplexnější řešení poskytovaných služeb jsme již v roce 2003 zahájili práce na systému QNS, který umožnuje řídit jak provoz připojení jednotlivých uživatelů, tak poskytovat informace o kvalitě připojení. Tento systém zajišťuje celý provoz datové metropolitní sítě a neustále se vyvíjí. Pro rok 2005 je hlavním úkolem rozšířění sortimentu nabízených služeb o externí správu zákazníckých sítí a Internetového telefonování prostřednisctvím technologie VoIP.
 • Fifejdy.cz
  Slavkov u Brna
  Metropolitní síť Fifejdy.cz provozována od 1.4.2007 Fifejdy.cz s.r.o. je hvězdicová bezdrátová síť realizovaná v lokalitě Ostrava a okolí. Nabízíme svým zákazníkům neobvykle vysoké rychlosti (2Mbit/s - 8Mbit/s dle zatížení sítě) Pokrýváme v podstatě celé území Ostravy, Frýdek - Místek, Velkou Polom, Horní Lhotu, Havířov, Hlučín, Lučinu, Soběšovice, Horní Domaslavice, Slavkov u Brna. Chystáme připojení v Studénce, Bílově, Bílovci a Fulneku. Rychlá realizace přípojek u koncových zákazníků je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme zdarma veřejné IP adresy pro všechny zákazníky. Podrobná mapa pokrytí na: http://www.fifejdy.cz/?idmenu=11
 • Infos
  Slavkov u Brna
  Infos Art s.r.o. – poskytovatel WiFi Internetu, provider v oblasti Prostějov, Vyškov, budování optických, bezdrátových, mikrovlnných sítí LAN, WAN, Linux, netBSD servery, Firewall. Firma INFOS System s.r.o. a následně Infos Art s.r.o. se zabývá technologiemi spojenými s Internetem od června 1996. Portfolio služeb pokrývá komplexně všechny možné požadavky zákazníků. Návrhy a realizace připojení k Internetu, tvorba a hostování WEB stránek, E-mail, SMS E-mail, monitorování přístupu na Internet, IP privátní sítě, zabezpečení sítí i zakázkové programové aplikace. Vzhledem ke snaze poskytnout zákazníkům co nejlepší podporu, se firma soustředí na budování připojení k Internetu v regionech Prostějov a Vyškov. V současnosti se připojení k Internetu nejčastěji realizuje pomocí mikrovlnného spoje, dále pak rozvody v jednotlivých objektech jsou provedeny pomocí TP kabelu s přenosovou kapacitou 100 Mbps. Aplikace jsou realizovány na OS Linux v kombinaci s SQL serverem. Naším cílem v tomto segmentu je dosáhnout optimální úžitnou hodnotu s dobrou úrovní podpory.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz