Seznam provozovatelů wifi sítí - Plenkovicemapa CR
 • iWebs
  Plenkovice
  iWebs s.r.o. je telekomunikační a vývojářská společnost poskytující již 7 let všestranné služby v oblasti LAN / WAN / IS / ISP. Posledních 5 let se soustředíme především na poskytování vysokorychlostního Internetu, telefonování a televize v lokalitách Jižní Moravy. Připojení k celosvětové síti nabízíme jak po metalických a optických kabelech, tak po bezdrátových technologiích pracujících v pásmu 2, 5 a 10Ghz. Firma iWebs s.r.o. je dynamická a rozvíjející se společnost, která za dobu působení na trhu nikdy nezvýšila paušální ceny poskytovaných služeb.
 • OlbramNET
  Plenkovice
  Síť olbramNET je lokální bezdrátová síť, budována síťovými technologiemi na bázi IEEE 802.11abg (WiFi) a umožouje propojení počítaču v blízkém i vzdálenejším okolí, přístupu na internet. V lednu roku 2006 jsme začínali s cca. třemi připojenými klienty a dvěma přístupovými body (tzv. AP = access point), dnes již disponujeme pěti přípojnými body a služeb naší síťě využívá odhadem přes 40 obyvatel Olbramkostela, Kravska a Plenkovic v nejbližší době Kasárny, Miličovic. Našimi klienty jsou nejen domácnosti, ale i firmy. Je totiž velice pohodlné a efektivní být připojen k internetu 24 hod. denni a přitom nepočítat čas, jako tomu je u připojení přes telefonní linku - modem.
 • ROBE NET
  Plenkovice
  SÍŤ NA NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGII 5GHZ, KTERÁ ZARUČUJE NEJVYŠŠÍ RYCHLOST PŘENOSU. KONEKTIVITA PŘES JEDEN AŽ DVA SPOJE PŘÍMO Z OPTICKÉ TRASY.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz