Seznam provozovatelů wifi sítí - Olomučanymapa CR
 • Alf servis
  Olomučany
  Firmám i jednotlivcům nabízíme bezdrátové připojení k internetu. Tato služba je směrována jak do nejlevnějšího segmentu služeb v oblasti poskytování připojení, jež má nahradit současná dial-up připojení pro domácí uživatele, tak směrem k firemnímu segmentu, kde jsme schopni nabídnout výborné podmínky zaručované přístupovou technologií v licencovaných pásmech a nadstandartní servis formou SLA. Uživatelům nabízíme telefonní služby jako součást přípojky.
 • FPOnet
  Olomučany
  Připojení k Internetu v okrese Blansko - nejlepší poměr ceny a kvality.
 • Česká informatika s.r.o.
  Olomučany
  Společnost Česká informatika s.r.o. je perspektivní rozvíjející se firmou, zaměřenou na komplexní služby v oblasti informatiky, výpočetní techniky a Internetu. Mezi naše přednosti patří velmi kvalitní kolektiv vysoce odborných a samostatných pracovníků, osobní přístup ke každému zákazníkovi, dostupnost služeb i mimo pracovní dobu, velmi příznivé ceny servisních služeb a také dlouholeté zkušenosti při řešení nejrůznějších potíží v oblasti IT…
 • CLR s.r.o.
  Olomučany
  CLR s.r.o. je specializovaná firma se širokým sortimentem produktů a služeb pro informační a bezpečnostní systémy, telekomunikace, slaboproudé rozvody, regulaci a měření topných nákladů v bytech s centrálním vytápěním. V neposlední řadě na dodávky výpočetní techniky, včetně všech služeb souvisejících. Společnost CLR s r.o. byla založena v říjnu roku 2006 a to sloučením společnosti ELSIT (založené v roce 1999 jako fyzická osoba), s dalšími odborníky v IT. Hlavní náplní naší činnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti slaboproudých technologií - zejména telekomunikací, informačních a bezpečnostních systémů. Naše společnost se dělí na dvě základní divize: - Divize internet se zabývá komplexními službami v oblasti poskytování připojení k internetu v oblasti blanenska - Divize dodávky, montáže a servisu technologických celků. Poskytujeme tzv. dodávky na klíč, které šetří Váš čas i peníze. Díky svému technickému zázemí a dostatečnému počtu kvalifikovaných techniků a dělníků jsme schopni operativně reagovat na nejrůznější požadavky zadavatele.
 • TOPNET
  Olomučany
  Regionální poskytovatel internetového připojení. Společnost TOPNET Services s.r.o., je předním poskytovatelem internetových služeb, jako je telefonování po internetu (VoIP), virtuální privátní sítě (VPN), ale také zpřístupnění internetu všem domácnostem, školám, úřadům a malým i velkým firmám.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz