Seznam provozovatelů wifi sítí - Nedvědicemapa CR
 • SYNANET
  Nedvědice
  "internet pro lidi, kteří přemýšlejí..." Název SYNANET vyjadřuje propojení dvou krásnych slov – Synalov a Internet. Synalov je malebná vesnice na úpatí Českomoravské vysočiny, kde také sídlí naše společnost a konečně Internet je celosvětová síť, která je obrovským zdrojem informací pro širokou veřejnost. Naše společnost se zabývá především službami spojenými s informačními technologiemi, tj. připojení k Internetu, komplexni nabídkou výpočetní techniky, poradenstvím účetního softwaru pro pro školy, obce a města.
 • PernštejnNET
  Nedvědice
  Občanské sdružení PernštejnNET vzniklo registrací u Ministerstva vnitra ČR dne 1. 3. 2004. Hlavním cílem sdružení je budování a provoz počítačové sítě Pernštejn.net sloužící k poskytování telekomunikačních služeb mezi členy sdružení a trvalého, objemově a časově neomezeného vysokorychlostnho připojení do internetu. Nejsme poskytovatel (provider) připojení k internetu, jsme nezisková organizace, takže jsou služby a vybavení sdružení k dispozici pouze členům. O chod počítačové sítě a administrativu sdružení se starají aktivní členové ve svém volném čase. Všichni dohromady financují budování sítě Pernštejn.net a podílejí se na nákupu velkokapacitní internetové linky. Naše síť se stále rozvíjí a rozšiřuje svoje služby, s rostoucím počtem členů roste i kvalita a rychlost sítě. PernštejnNET je nezisková organizace sdružující lidi se zájmem o počítače a internet Veškeré finance co zůstanou po zaplacení nákladů na provoz sítě a nákup Internetu se investují do nových technologií.
 • BlučinaNet s.r.o.
  Nedvědice
  Jsme profesionální firma informačních technologií a telekomunikační operátor s historií již od r. 1992 Nabízíme kompletní profil služeb: -Internetové připojení -IPTV - televize nejen v TV ale i na smartphone a PC -Mobilní telefonní služby -Pevné telefonní služby -Servisní a prodejní místo pro výpočetní techniku K naší činnosti přistupujeme profesionálně a s vlídnou lidskou tváří. Dbáme špičkovými nástroji nad dohledem kvalit a spokojeností s připojením domácnostem, živnostníkům i renomovaných firem. V lokalitě jsme připojeni vlastními optickými sítěmi a jako jediní disponujeme propojením do nejstabilnější optické sítě ČR s rychlostmi vysoko převyšující kapacity běžných bezdrátových poskytovatelů. Tradice od r. 1992 nás vede cestou společnosti s lidským osobním přístupem a vlídností ke klientům a současně dbát na velmi vysokou kvalitu a spolehlivost při zachování nízkých cen, které začínají na 250Kč měsíčně. Klientům umožňujeme využívat čerpání řady slev a bonusů, jako studentských slev, či čerpání výhodných cen pro ZTP a pod. Za 299Kč měsíčně nabízíme např 20Mbit, ve vybraných lokalitách dokonce 100Mbit bez datových limitů. Se zákazníky uzavíráme smlouvy výhradně na dobu neurčitou. Za slušnou cenu nabízíme vysokou kvalitu, vstřícnost a pohodové služby.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz