Seznam provozovatelů wifi sítí - Nebovidymapa CR
 • ENSOnet, s.r.o.
  Nebovidy
  Vysokorychlostní internet, televize a telefon v okolí Brna. Skupina ENSO vznikla počátkem roku 2008 primárně za účelem poskytování služeb v oblasti IT a telekomunikací. Jejím předchůdcem je OSVČ Jiří Altman, který působil na poli IT poradenství a správy sítí od roku 2003. Činnost je vyvíjena prostřednictvím projektů - ucelených řešení a dále individuálními pracemi na přání zákazníka. Prostřednictvím členů naší skupiny jsme schopni zajistit dodávky hardware a software, projektování a správu sítí, připojení k Internetu pro domácnosti i firemní zákazníky, zabezpečení komunikačních infrastruktur, registraci a správu doménových jmen, webhosting, mailhosting a další služby z oboru. Našim zákazníkům můžeme nabídnout kvalitní služby za přiměřené ceny, a proto se k nám stále vracejí. Kvalita poskytovaných služeb je u nás vždy na prvním místě.
 • BlučinaNet s.r.o.
  Nebovidy
  Jsme profesionální firma informačních technologií a telekomunikační operátor s historií již od r. 1992 Nabízíme kompletní profil služeb: -Internetové připojení -IPTV - televize nejen v TV ale i na smartphone a PC -Mobilní telefonní služby -Pevné telefonní služby -Servisní a prodejní místo pro výpočetní techniku K naší činnosti přistupujeme profesionálně a s vlídnou lidskou tváří. Dbáme špičkovými nástroji nad dohledem kvalit a spokojeností s připojením domácnostem, živnostníkům i renomovaných firem. V lokalitě jsme připojeni vlastními optickými sítěmi a jako jediní disponujeme propojením do nejstabilnější optické sítě ČR s rychlostmi vysoko převyšující kapacity běžných bezdrátových poskytovatelů. Tradice od r. 1992 nás vede cestou společnosti s lidským osobním přístupem a vlídností ke klientům a současně dbát na velmi vysokou kvalitu a spolehlivost při zachování nízkých cen, které začínají na 250Kč měsíčně. Klientům umožňujeme využívat čerpání řady slev a bonusů, jako studentských slev, či čerpání výhodných cen pro ZTP a pod. Za 299Kč měsíčně nabízíme např 20Mbit, ve vybraných lokalitách dokonce 100Mbit bez datových limitů. Se zákazníky uzavíráme smlouvy výhradně na dobu neurčitou. Za slušnou cenu nabízíme vysokou kvalitu, vstřícnost a pohodové služby.
 • NEBOVIDY.NET
  Nebovidy
  Nabízíme cenově dostupné a zároveň kvalitní připojení na internet v Nebovidech u Brna. Máme připraveny cenové tarify jak pro internetové začátečníky, tak pro pokročilé uživatele a hráče počítačových her. V současné době pokrýváme přibližně 90 procent obce.
 • MAXTRON s.r.o.
  Nebovidy
  Nabízíme Vám možnost připojení do celosvětové sítě internet a využití všech možností, jež tato síť skýtá. Provádíme připojení k internetu převážně pomocí moderní technologie bezdrátového přenosu digitálních dat v bezlicenčním pásmu 2,4GHz a 5,8GHz. Používáme profesionální přenosová zařízení, schválená pro provoz v České republice, která svými pracovními kmitočty nezasahují do vysílacích pásem televizního, rádiového či komunikačního pásma mobilních telefonů. V některých případech je možné provést skupinové připojení pomocí kabelového přípoje. Jedná se o nejlevnější variantu technologického provedení přípoje. Má však omezení v podobě maximální délky přípojného kabelu mezi přípojným bodem a koncovým zařízením uživatele na cca 150m.
 • Netdatacomm,s.r.o.
  Nebovidy
  Našim zákazníkům z řad firem, domácností, FreeNETů a ISP nabízíme kvalitní připojení k internetu, VPN služby a okruhy za přijatelnou cenu, při zachování nadstandardní kvality poskytovaných služeb.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz