Seznam provozovatelů wifi sítí - Lesonicemapa CR
 • MKRUMLOV.NET
  Lesonice
  MKRUMLOV.NET je společnost založená Romanem Maříkem v roce 2004, která se svými službami a především cenami, dravě vstoupila na pole poskytovatelů internetového připojení prostřednictvím standardu IEEE 802.11, na základě ovědčení č. 1242 ( veřejná pevná síť elektronických komunikací, ostatní hlasové služby, pronájem okruhů, služby přenosu dat, služby přístupu k síťi internet). V současné době je prostřednictvím našich služeb připojeno již více než 2 200 uživatelů a několik firem. Věříme, že všichni noví uživatelé naší sítě budou s poskytovanými službami spokojeni.
 • jaronet.net
  Lesonice
  HISTORIE FIRMY Firma vzniká jako fyzická osoba v roce 1996. Vzhledem k rostoucímu počtu počítačů mezi vznikajícími firmami, občany, zdravotnickými zařízeními i úřady, ale zároveň velké počítačové negramotnosti nabízí hned od počátku komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. V roce 1998 se firma rozšiřuje o zaměstnance a zároveň se stává divizí firmy Mikš Software s r.o. V roce 2001 došlo k rozdělení činností firmy Jiří Čermák a Mikš Software. Firma Jiří Čermák se osamostatňuje a nadále se stará o komplexní SW i HW podporu. V roce 2002 vzniká Jaronet s.r.o. a jako následnická organizace přebírá všechny činnost firmy Jiří Čermák.
 • emkrumlov.net
  Lesonice
  Společnost byla založena v roce 2013. Zabýváme se poskytováním bezdrátového připojení k síti Internet a službami s tím spojenými. Služby nabízíme domácnostem i společnostem, které mají zájem o kvalitní vysokorychlostní připojení k Internetu v regionu Moravskokrumlovském a jeho blízkém okolí. Tyto služby zajišťuje tým odborníků, který již dlouhá léta působí v oboru telekomunikací. Náš tým se snaží vždy vyjít vstříc a přizpůsobit se Vašim požadavkům. Našim cílem je vždy najít nejlepší řešení pro Vás. Páteřní infrastruktura sítě je proto provozována v licencovaných a 10 GHz pásmech umožňujících propustnosti až 800 Mb/s. Hlavní konektivita je poté připojena k 10 Gb/s optické síti. Je pro nás důležité Vám poskytovat kvalitní služby. Proto ve Vašem regionu investujeme do páteřní infrastruktury stovky tisíc korun ročně, kdy nebudujeme naši síť na levné, pro páteřní spoje nevhodné 5 GHz technologii. Pásmo 5 GHz naopak efektivně využíváme pro připojení domácností. Při individuálních požadavcích na spolehlivé a vysokorychlostní přípojky preferujeme pásmo 10 GHz.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz