Seznam provozovatelů wifi sítí - Kyjovmapa CR
 • Data-System-Xtro s.r.o
  Kyjov
  Data-System-Xtro o.s byla založena v roce 2000 jako firma, která jako jedna z prvních nabízela bezdrátové připojení k mezinárodní síti Internet. V následujících 10 letech se vyvinula v dynamicky se rozvíjející firmu, nabízející širokou řadu Internetových a hlasových služeb, čemuž zůstala věrná dodnes. Dnes jde vesměs o poskytování spolehlivého internetového připojení, IP telefonie. Mezi přednosti naší firmy patří rychlost a to v jakémkoliv slova smyslu a efektivní podpora zákazníkům s 24 h servisním dohledem nad celou naší rozsáhlou sítí. Pro datové přenosy a páteřní sítě využíváme technologii WiFi v pásmech 2,4, 5, 10, 11, 18, 24, 74, 84 GHz. Naše služby jsou určeny všem, kteří nechtějí být při používáni Internetu ničím omezováni. Odborný tým naší firmy je připraven kdykoliv pomoci při řešení nesnází všem, kteří o to požádají.
 • IBS s.r.o.
  Kyjov
  Stabilní síť pro firmy i domácí uživatele, s kvalitním a rychlým servisem, zázemím dohledového centra. Dodávky výpočetní techniky a její rychlý servis.
 • HiTECHMedia Systems
  Kyjov
  Společnost HiTechSolar, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti výstavby fotovoltaických elektráren. Na tuzemském trhu patří k průkopníkům, kteří začali s výstavbou solárních elektráren na klíč.Společnost má za sebou realizaci řady úspěšných projektů, které se staly vzorem a inspirací pro další investory a pro podobné instalace solárních elektráren v České republice. K nejvýznamnějším patří provoz jednoho z největších tuzemských ekologických zdrojů elektrické energie - solární elektrárny v Ostrožské Lhotě o celkovém výkonu 2,250 MWp.
 • GTnet
  Kyjov
  Nabízíme vysokorychlostní připojení k síti internet. Pro připojení klienta používáme technologie optických sítí, kabelové routery nebo bezdrátové technologie. Naše společnost působí v oblasti informačních technologií již řadu let a vynakládá nemalé prostředky do rozvoje a modernizace celé sítě. Díky tomu má náš zákazník k dispozici rychlé a spolehlivé spojení se světem.
 • Internethome
  Kyjov
  Znáte malé poskytovatele internetového připojení? Přesně to jsme my. Jen jsme se spojili, abychom vám, našim zákazníkům, dokázali poskytovat lepší služby. Máme skvělé místní techniky. Znají místo, kde bydlíte nebo kde máte kancelář. Sami síť postavili a starají se o ni jako o svou vlastní. Získáte vždy ten nejvyšší tarif. U nás si nemusíte lámat hlavu, který tarif je pro vás nejlepší, vždy dostanete nejvyšší možnou rychlost za jednu cenu. V jednoduchosti je síla.
 • Dat s.r.o.
  Kyjov
  Freepoint nabízí vyladěné vysokorychlostní připojení k internetu s rychlostním limitem 6Mbit/s, bez omezení objemu stahovaných dat a bez omezení rychlosti při překročení datového limitu. Služba Freepoint je určena všem, kteří nechtějí platit za instalaci, aktivaci, servis, těm, které trápí vysoké účty za Internet přes telefon či přenesená data nad
 • itself s.r.o
  Kyjov
  Počátkem roku 1991 vznikla ryze česká společnost S E L F servis, spol. s r.o., telekomunikační společnost specializovaná na výstavbu, provoz a rozvoj televizních kabelových rozvodů v oblasti jižní Moravy. Postupem času došlo k rozšíření aktivit společnosti, které vycházelo z dlouhodobých praktických zkušeností pracovníků firmy, získaných jak v domácím prostředí, tak v zahraničí, a reflektuje stávající prudký vývoj informačních technologií. Jedním z klíčových produktů firmy je digitální kabelová televize Moravianet (DVB-C). Z televizních kabelových rozvodů vzniká výkonná multifunkční síť se širokopásmovými službami, propojená do vlastní optické páteřní sítě s vysokorychlostními datovými přenosy - CzechBone. V současné době společnost prochází změnou firemní identity, jejíž součástí je mimo jiné i změna názvu společnosti z původního S E L F servis, spol. s r.o. na itself s.r.o.. Nový název je tvořen jedním anglickým slovem itself, jehož význam si volně překládáme jako „SELF“ sám o sobě. Stejně dobře také vystihuje obor naší činnosti „i“ internet a „t“ telekomunikace. Společně s novým názvem se mění také logo společnosti.
 • AMISNET
  Kyjov
  AMISNET je partnerem HitechNET telekomunikační sítě, která nabízí cenově výhodné a snadné připojení k síti internet domácnostem a podnikům. Naše síť je založena na moderních technologiích, hlavně na bezdrátovém přenosu dat standartu IEE 802.11 neboli WiFi. Jde o standart pro bezdrátové sítě, pracující v bezlicenčním pásmu 2,4 a 5 GHz. V současné době poskytujeme připojení v těchto lokalitách: Bzenec - Veselí nad Moravou - Moravský Písek - Strážnice - Vracov - Kyjov
 • dataq
  Kyjov
  Firma se zabývá poskytováním bezdrátového připojení k internetu a dalších služeb v oblasti informačních technologií - vývoj software, internetových aplikací, servisem a poradenskou činností.
 • KH KONVERT s.r.o.
  Kyjov
  Poskytovatel připojení pro Kyjov, Svatobořice-Mistřín. Pokrytí dalších lokalit přípravujeme.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz