Seznam provozovatelů wifi sítí - Kašnicemapa CR
 • Českomoravská telekomunikační s.r.o.
  Kašnice
  Regionální síť na jihovýchodní Moravě s vlastní optickou páteří.
 • Trlida.cz
  Kašnice
  Nabízíme kvalitní stálé připojení jak pro domácí uživatele, tak firmy. Připojení realizujeme v pásmu 2,4GHz, 5GHz, 10Ghz popřípadě metalickým čí optickým vedením.Tarify bez omezení limitu dat/času.VoIP telefonování a mnoho dalších služeb, které internet nabízí
 • KloboukyUBrna.NET
  Kašnice
  Jsme specialisté pokrývající širokou škálu služeb týkajících se výpočetní techniky a informačních technologií. Naší primární činností je poskytování vysokorychlostního bezdrátového internetu. Mezi další oblasti naší působnosti se řadí: - návrhy a realizace počítačových sítí - tvorba a hosting internetových prezentací - programování internetových aplikací - reklamní grafika - search engine optimization - webhosting a mailhosting - programování aplikací na zakázku Po domluvě jsme schopni a ochotni Vám vyřešit i další počítačové a informační strasti přesně na míru.
 • VODA IT Consulting
  Kašnice
  Poskytování internetových služeb VODA IT začalo již v roce 2003 jako cenově výhodná alternativa k jedinému do té doby možnému připojení v menších obcích jižně a východně od Brna - vytáčenému připojení prostřednictvím telefonu. V současné době síť voda.cz a partnerů pokrývá cca 40 obcí v regionu. Od podzimu 2005 nově nabízíme i plnohodnotné hlasové služby, které společně se službami doplňkovými (web hosting, VPN, poradenství) tvoří ucelené portfolio telekomunikačních služeb. Navzdory rostoucí konkurenci zastává voda.cz své pevné místo na trhu a vždy Vám přináší výhodnou nabídku služeb.
 • Redict.NET
  Kašnice
  Jedná se o připojení výhradně pomocí bezdrátové technologie pracující v bezlicenčním pásmu 2,4Ghz, páteřní spoje jsou realizovány za pomocí technologie 5Ghz.
 • Wertline Networks
  Kašnice
  Wertline Networks se zabývá poskytováním internetu koncovým zákázníkům, ale i předprodejem konektivity ISP. Mezi další činnosti patří i návrh a realizace počítačových sítí, tvorba webů, web hosting, server housing, prodej výpočetní techniky a opravy počítačů.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz