Seznam provozovatelů wifi sítí - Hustopečemapa CR
 • Netcom
  Hustopeče
  Společnost NETCOM CZ s.r.o. se specializujeme na připojení k Internetu, dalé nabízíme služby spojené se správou a dodávkami výpočetní techniky. Naší stěžejní službou je bezdrátové připojení k Internetu poskytované prostřednictvím vlastní přístupové sítě. K silným stránkám společnosti patří komplexnost služeb a kvalitní zákaznická podpora. NETCOM CZ s.r.o. zaměstnává kvalifikované odborníky. Dále spolupracujeme s dalšími externími firmami, které doplňují portfolio dodávaných služeb. Našimi zákazníky jsou obchodní společnosti, organizace, školy, drobní podnikatelé, ale i řada domácích uživatelů. Cílem společnosti je udržet spokojenost všech zákazníků a neustále zvětšovat rozsah a zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb.
 • MCS plus spol. s r.o.
  Hustopeče
  Naše firma má více jak 15-ti leté zkušenosti s - Prodejem výpočetní a kancelářské techniky - Správou sítí - Dodávku spotřebního materiaálu ... a také od roku 2003 provádíme připojením k internetu pomocí kvalitní bezdrátové sítě
 • Nová Morava o.s.
  Hustopeče
  Vytrvale se snažíme zpřístupnit levné a rychlé internetové připojení i lidem v oblastech, které leží mimo zájem běžných komerenčních poskytovatelů internetového připojení. Zabýváme se také organizací a pomoci při organizaci naučných a zábavných akcí pro veřejnost, zvláště pak pro děti a mládež a účastí na podobných akcích organizovaných jedinci či organizacemi mimo sdružení.
 • itself s.r.o
  Hustopeče
  Počátkem roku 1991 vznikla ryze česká společnost S E L F servis, spol. s r.o., telekomunikační společnost specializovaná na výstavbu, provoz a rozvoj televizních kabelových rozvodů v oblasti jižní Moravy. Postupem času došlo k rozšíření aktivit společnosti, které vycházelo z dlouhodobých praktických zkušeností pracovníků firmy, získaných jak v domácím prostředí, tak v zahraničí, a reflektuje stávající prudký vývoj informačních technologií. Jedním z klíčových produktů firmy je digitální kabelová televize Moravianet (DVB-C). Z televizních kabelových rozvodů vzniká výkonná multifunkční síť se širokopásmovými službami, propojená do vlastní optické páteřní sítě s vysokorychlostními datovými přenosy - CzechBone. V současné době společnost prochází změnou firemní identity, jejíž součástí je mimo jiné i změna názvu společnosti z původního S E L F servis, spol. s r.o. na itself s.r.o.. Nový název je tvořen jedním anglickým slovem itself, jehož význam si volně překládáme jako „SELF“ sám o sobě. Stejně dobře také vystihuje obor naší činnosti „i“ internet a „t“ telekomunikace. Společně s novým názvem se mění také logo společnosti.
 • SmartyNET
  Hustopeče
  Naše firma se zabývá poskytováním telekomunikačních a datových služeb tvořené prostřednictvím sítě Internet. Dále se zabýváme prodejem a servisem výpočetní techniky, poskytování softwaru a služeb Internetu… Provozujeme bezdrátovou wifi síť nazvanou SmartyNET na území Jihomoravského kraje, prostřednictvím které připojujeme uživatele do sítě Internet… Připojení do datové sítě je tvořeno prostřednictvím bezdrátové wifi sítě, která je levným, spolehlivým a dostupným nástrojem pro každého. Bezdrátová wifi síť je tvořena páteřními spoji, které jsou zakončeny přístupovými body pro uživatele sítě…
 • oxid.cz
  Hustopeče
  Obor činnosti společnosti je poskytování telekomunikačních a datových služeb, tj. poskytování připojení k síti Internet a dále pak poskytování hlasové komunikace prostřednictvím sítě Internet, servis výpočetní techniky, projektování strukturované kabeláže a slaboproudých rozvodů, dodávky strukturované a optické kabeláže sítí a komplexní řešení sítí LAN a WAN na systémech Microsoft a UNIX/LINUX. Společnost je členem českého peeringového centra NIX.CZ a RIPE. Společnost je držitelem certifikátu kvality podle normy ISO9001:2001.
 • MPclick
  Hustopeče
  24 hodin denně online, neomezené objemy dat, rychlý servis - řešení problémů v co nejkratším čase - to všechno vám nabízí síť MPclick. Naše síť nabízí stabilitu a technickou profesionalitu.
 • Internet4you.cz
  Hustopeče
  Jsme moderní a dynamická společnost zabývající se především poskytováním datových telekomunikačních služeb na území okresů Břeclav a Hodonín. Nabízíme trvalé připojení k internetu bez jakýchkoliv časových a datových omezení. Považujeme se za leadera na trhu především v oblasti zákaznického přístupu a bezkonkurenční nabídky. Trvale vyhodnocujeme konkurenční nabídky upravujeme naši tak, aby byl patrný jednoznačný rozdíl. Hlásíme se k principům férovosti, čestnosti a citlivého lidského přístupu. Na prvním místě je u nás vždy spokojený zákazník, protože jen ten nám zůstane věrný. Důkazem, že všechny výše zmíněná prohlášení myslíme naprosto vážně je to, že v našich smlouvách se zákazníky nepoužíváme principu časového uvázání zákazníka na nějakou konkrétní dobu.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz