Seznam provozovatelů wifi sítí - Brnomapa CR
 • Entira s.r.o.
  Brno
  Na počátku všeho byla pouhá myšlenka. Díky odvaze a pracovitosti našeho týmu jsme ji přetavili v realitu. Staňte se i Vy spolutvůrci této společnosti. Naše síla je v týmu. Společnost Entira s.r.o. provozuje metropolitní síť Internet Brno. Tento projekt zpřístupňuje internet za nejnižší možné ceny při dodržení potřebné kvality pro připojení k internetu. Jsme profesionální tým, který je připraven naslouchat Vašim potřebám a přinášet kvalitní a cenově dostupné řešení. Díky Vaší důvěře jsme schopni tuto vizi naplňovat.
 • Maloměřice-net
  Brno
  Připojení do sítě internet v pásmu 5GHz i 2,4GHz.
 • AB-NET s.r.o.
  Brno
  Společnost AB-net byla založena v roce 2002 a zaměřila se především na řešení problematiky počítačových sítí LAN a WAN s důrazem na problematiku začlenění těchto sítí do sítě Internet a se specializací na bezdrátové sítě budované především na bázi radioreléových spojů. V současné době byl profil firmy příspůsoben potřebám jednotlivců a domáctností. Stěžejním bodem firmy je dodávka bezdrátového Internetu kdekoliv po České republice. Společnost AB-NET s.r.o. poskytuje komplexní služby související s využíváním sítě Internet, jako jsou připojení web hostování, registrování domén, VPN sítě, konfigurace firewall a instalace na klíč. Naším cílem je spokojenost KAŽDÉHO zákazníka a proto je náš přístup individuální ke každému z Vás s maximální možností flexibility dle Vašich nároku a požadavků. Kvalita námi dodávaných služeb je hodnocena jako 99% funkčnosti za rok. Pro technické odstávky a údržbu systému je počítáno 0,4%.
 • NETBOX
  Brno
  Významný poskytovatel telekomunikačních služeb na bázi optické sítě v místech kde není optika využíváme také bezdrátové připojení.
 • RAMnet.cz
  Brno
  Nabízíme domácnostem, živnostníkům i firmám vysokorychlostní připojení k internetu, bez nutnosti investice do zařízení. Dbáme na kvalitu a spolehlivost při zachování nízkých cen, které začínají na 200Kč měsíčně. Za 400Kč měsíčně nabízíme 20Mbit(down)/5Mbit(up), ve vybraných lokalitách dokonce 50Mbit(down)/10Mbit(up) za stejnou cenu a bez datových limitů. Připojení do naší sítě je zdarma, propůjčení klientského zařízení po dobu trvání smlouvy taky zdarma. Se zákazníky uzavíráme smlouvy výhradně na dobu neurčitou, takže Vám nic nebrání od nás odejít pokud budete nespokojeni s našimi službami. K internetu nabízíme možnost využití služby VoIP (internetová pevná telefonní linka) za paušál 1kč měsíčně.
 • NetTel
  Brno
  Síť NetTel provozuje firma J.H.Trade, v oblasti Brno sever (Řečkovice, Královo pole, Medlánky...). Síť je určena jako připojení k internetu pro firmy i domácnosti. Nemáme žádné datové limity, ale nepodporujeme provoz sw typu dc++, kazaa apod. Firma J.H.Trade se dále zaměřuje na prodej a správu počítačů, pc sítí, wifi zařízení a poradenství v těchto oblastech a také tvorbou webových prezentací.
 • Karneval
  Brno
  Karneval Media, poskytovatel služeb kabelové televize, vysokorychlostního internetu a telefonních služeb, nyní registruje přes 50 tisíc zákazníků vysokorychlostního internetu a stovky dalších se přihlašují každým dnem.
 • waycom s.r.o.
  Brno
  Společnost waycom s.r.o. poskytuje internetové připojení pro domácí uživatele, malé a velké firmy. Koncem roku 2008 jsme převzali veškeré závazky sítě Internet za babku včetně všech uživatelů této sítě. Poskytuje telekomunikační služby středním i větším odběratelům a nabízí hlasové služby VOIP(volání přes internet) nebo PSTN.
 • Z@JelNET
  Brno
  Projekt Z@JelNET je platforma s nabídkou služeb připojení k bezdrátovému Internetu především pro domácnosti. Nejde pouze o Internet, ale kromě výhodných podmínek připojení přes WiFi k síti Internet nabízíme také služby telefonní (volba jiného hlasového operátora, VoIP, FAX a další) a s rozšiřující se sítí vybavené podpůrnými technologiemi v podstatě neomezené multimediální služby. Služby tohoto typu jsou nabízeny v lokalitách Brno-Kníničky, Rozdrojovice a Jinačovice.
 • merhautova
  Brno
  Projekt Bezdrátové komunitní sítě na ulici Merhautova a přilehlých si klade za cíl propojit počítače fyzických osob do počítačové sítě prostřednictvím bezdrátové technologie wi-fi. V takto utvořené síti je možné sdílet data i připojení do Internetu. Síť vznikla v listopadu 2003 jako alternativa k připojení k Internetu přes modem. Původně ji tvořil jeden přístupový bod a pět klientských stanic, celková konektivita do Internetu byla 512/128 kbps (downstream/upstream), o kterou se rovnocenně dělili aktuálně připojení uživatelé. V červnu 2004 jsou na síti dva přístupové body a 16 klientských stanic a dělí se rovnoprávně o konektivitu 1024/256 kbps. V srpnu je plánováno zprovoznění dalšího přístupového bodu a rozšíření klientských stanic na 30 až 40. V závislosti na počtu uživatelů bude nakupována lepší konektivita. Cílem je aby jednotlivým uživatelům neklesla rychlost Internetu pod 128/64 kbps.
 • Arinet
  Brno
  Arinet je velmi rychle se rozrustajici wifi sit v Brně a okoli. Jejím cílem je za velmi příznive ceny pripojit zákazníky k síti Internet a zároveň tak využít i možnosti přenosu dat v rámci sítě. Arinet ma velmi silnou konektivitu na vstupu, což zaručuje stabilitu a výbornou cenu.
 • wosa.cz
  Brno
  Internetové připojení v Brně a okolí již od roku 1999. Spolehlivé a levné připojení pro domácnosti. Garantované připojení pro firmy a profesionály. Žádná omezení a limity, férové jednání, zavedené firma.
 • Internet-1
  Brno
  Jméno firmy poskytovatele internetu pro Brno a okolí M13 s.r.o. je odvozeno od velké kulové hvězdokupy, objevené Edmondem Halleym. Mezi stovkami tisíců hvězd této nádherné hvězdokupy jsou dalekohledem vidět červené větší hvězdy. Stejně červené jako je ve znaku města, ve kterém jako poskytovatel internetu pro Brno a okolí působíme. Hvězdokupa se jeví jako náhodný shluk svítících objektů. Podobným způsobem se jeví i grafická síť našich klientů v správcovském programu, který nám slouží pro detekci a okamžitá řešení problémů 24 hodin denně.
 • Katedrala
  Brno
  internetová síť, napojení na optickou páteřní síť, velmi nízké pingy jak na české tak na zahraniční servery, vysoka spolehlivost a rychlost.
 • Svobcom.net
  Brno
  Společnost Svobcom s.r.o. poskytuje internetové připojení pro domácí uživatele, malé a velké firmy. Poskytuje telekomunikační služby středním i větším odběratelům a nabízí hlasové služby VOIP(volání přes internet) nebo PSTN. Nepřetržité internetové připojení bez omezení času i přenesených dat. Nezávislost na telefonní lince, jihomoravské telefonní číslo zdarma, rychlá instalace a servis, individuální přístup k zákazníkovi.
 • NetFree
  Brno
  Síť NetFree nabízí vysokorychlostní přístup k síti Internet. Naše služby jsou zaměřeny na domácí uživatele i firemní zákazníky. Připojení je relizováno s využitím bezdrátových technologií v pásmech 2.4GHz, 5 GHz a 10 GHz. V bytových domech ve Slavkově, Šaraticích a Zbýšově nabízíme také připojení kabelem technologií Ethernet 100Mbps.
 • SMART Comp. a.s (NETBOX)
  Brno
  Společnost SMART Comp. a.s. vznikla v roce 1998 a je provozovatelem a vlastníkem telekomunikační sítě NETBOX. Doposud nabízí více než 100 000 přípojek. Služby, které poskytuje síť NETBOX, využívá také více než 100 škol, úřadů městských částí a dalších subjektů státní správy a samosprávy. NETBOX představuje komplexní nabídku služeb od jednoho poskytovatele tzv. Triple play (hlas, internet, HDTV). Nově je také virtuálním mobilním operátorem (NETBOX Mobil). Započala výstavba v dalších městech ČR, ať již pod označením NETBOX, či pod značkou partnerů. Mezi tyto města patří např. Praha a Jihlava, Olomouc a další.
 • KmNet s. r. o.
  Brno
  Naše firma zaměstnává dynamický tým mladých pracovníků, s několikaletými zkušenostmi v oboru sítě a IT technologie. V současnosti spravujeme desítky serverů na platformách Microsoft server a Linux, k jejich chodu používáme nejmodernější softwarové technologie HyperV a WMvare, staráme se také o mail servery a Exchange servery několika významných institucí a firem. Pro použití bezpečnostních prvků (HW, SW) upřednostňujeme kvalitu, proto jsme vsadili na jedničku na trhu s tímto sortimentem, firmu Fortinet, a stali jsme se jejím dealerem pro oblast Jižní Morava. Denně udržujeme v aktivním provozu více jak 1000 osobních počítačů soukromých i komerčních uživatelů. V naší internetové síti je právě, pro přenos internetové konektivity, v činnosti přes 400 aktivních serverů, založených na platformě Mikrotik. Samozřejmostí pro naše zákazníky internetového připojení, je poskytnutí VOIP telefonního řešení. Vlastníme také IPTV řešení na optické síti, které nám umožňuje nabízet velmi levné řešení rekonstrukcí STA. IT technologie se v současnosti vyvíjí obrovskou rychlostí, avšak firma KmNet s.r.o. pro uspokojení potřeb zákazníků nezůstává ve sledování a používání nových moderních technologií pozadu.
 • HardSoft NET
  Brno
  HardSoft NET je bezdratové WI-FI síť určená zejména pro domácnosti v Brně-Židenicích nebo centru měta Brna. Mimo nejlevnějšího nonstop vysokorychlostního přístupu do sítě Internet zajištěné více konektivitami nabízí také mnoho zajímavých služeb lokální sítě (přenos dat až 4Mbps, IP telefonie, hraní her, možnost laserového barevného tisku nebo zpracování dig. fotografii).
 • Svobcom cz spol.s r.o.
  Brno
  Přístupové body k internetu , rychlosti od 1000 až 8000 kbps 15 minut zdarma pro každého. Společnost Svobcom cz spol.s r.o..provozuje metropolitní internetovou síť v Brně a okolí. Řadíme se k poskytovatelům wi-fi internetu nabízející optimální poměr cena/výkon při zachování stability připojení. Naši zákazníci automaticky získávají VoIP tel. číslo a koncové zařízení pro volání v naší síti zdarma.
 • PC servis Brno
  Brno
  Nabízíme levný ale přitom kvalitní internet pomoví bezdrátové WiFi technologie. Pokrýváme většinu území města Brna, Ivanovice u Brna a Lelekovice.
 • Wifimax
  Brno
  trvalé ON-line připojení bez omezení času a oběmu stažených dat garance rychlosti internetu bez agregace možnost veřejné statické ip adresy žádné skryté náklady a další paušální poplatky připojení telefonu bez paušálu (VoIP) rychlý servis a individuální přístup ke každému klientovi
 • ALIENWARE-CZ
  Brno
  Soukromá síť nabízející uživatelům kvalitní připojení k internetu za příjemnou cenu bez zbytečného datového omezování. Síť pokrývá městskou část Brno - Masarykova Čtvrt, Stránice, Pisárky, Nový Lískovec, Kohoutovice, Štýřice, Areál BVV atd. . V roce 2007 se naše síť postupně rozrůstá , máme dva nové výkonné páteřní spoje v pásmu 2,4GHz a 5 GHz + příjemné ceny. Naše linky jsou nesdílené, bez dat. omezení Burstingu a podobných nešťastných chytáků na koncové uživatele.... Našim zákazníkům můžeme nabídnout kromě připojení k síti také služby Mail hostingu, WEB hostingu a Server housingu.... Vzhledem k ostatním činnostem v oboru výpočetní techniky jsme schopni pro naše zákazníky i firmy zajistit kompletní servis a outsorcing.....
 • BlučinaNet s.r.o.
  Brno
  Jsme profesionální firma informačních technologií a telekomunikační operátor s historií již od r. 1992 Nabízíme kompletní profil služeb: -Internetové připojení -IPTV - televize nejen v TV ale i na smartphone a PC -Mobilní telefonní služby -Pevné telefonní služby -Servisní a prodejní místo pro výpočetní techniku K naší činnosti přistupujeme profesionálně a s vlídnou lidskou tváří. Dbáme špičkovými nástroji nad dohledem kvalit a spokojeností s připojením domácnostem, živnostníkům i renomovaných firem. V lokalitě jsme připojeni vlastními optickými sítěmi a jako jediní disponujeme propojením do nejstabilnější optické sítě ČR s rychlostmi vysoko převyšující kapacity běžných bezdrátových poskytovatelů. Tradice od r. 1992 nás vede cestou společnosti s lidským osobním přístupem a vlídností ke klientům a současně dbát na velmi vysokou kvalitu a spolehlivost při zachování nízkých cen, které začínají na 250Kč měsíčně. Klientům umožňujeme využívat čerpání řady slev a bonusů, jako studentských slev, či čerpání výhodných cen pro ZTP a pod. Za 299Kč měsíčně nabízíme např 20Mbit, ve vybraných lokalitách dokonce 100Mbit bez datových limitů. Se zákazníky uzavíráme smlouvy výhradně na dobu neurčitou. Za slušnou cenu nabízíme vysokou kvalitu, vstřícnost a pohodové služby.
 • Netstone s.r.o.
  Brno
  Naše společnost vznikla v roce 2004 a již od počátku se zaměřuje na poskytování bezdrátového připojení do sítě Internet pro domácnosti, malé nebo střední firmy. Působíme na Moravě, především v okolí Brna, a své služby rozšiřujeme i do dalších vzdálenějších oblastí. Nebojíme se špatně dostupných lokalit, které jsou pro nás výzvou. Klademe důraz na individuální přístup ke každému z klientů a bezodkladné řešení problému. Díky funkčnosti a spolehlivosti naší sítě poskytujeme kvalitní a stabilní připojení s výběrem mezi tarify s nízkými cenami. Zajišťujeme kompletní servis, poradenství i montáž. Kromě připojení k Internetu nabízíme také služby v oblasti datových a hlasových sítí (VoIP, GSM).
 • ENSOnet, s.r.o.
  Brno
  Vysokorychlostní internet, televize a telefon v okolí Brna. Skupina ENSO vznikla počátkem roku 2008 primárně za účelem poskytování služeb v oblasti IT a telekomunikací. Jejím předchůdcem je OSVČ Jiří Altman, který působil na poli IT poradenství a správy sítí od roku 2003. Činnost je vyvíjena prostřednictvím projektů - ucelených řešení a dále individuálními pracemi na přání zákazníka. Prostřednictvím členů naší skupiny jsme schopni zajistit dodávky hardware a software, projektování a správu sítí, připojení k Internetu pro domácnosti i firemní zákazníky, zabezpečení komunikačních infrastruktur, registraci a správu doménových jmen, webhosting, mailhosting a další služby z oboru. Našim zákazníkům můžeme nabídnout kvalitní služby za přiměřené ceny, a proto se k nám stále vracejí. Kvalita poskytovaných služeb je u nás vždy na prvním místě.
 • OrioNET
  Brno
  Komerční síť poskytující vysokorychlostní připojení, síťové a datové služby, VoIP v odlasti Brno a Brno venkov.
 • CZFree.Net.Kobylnice
  Brno
  Cílem je poskytnou místním spoluobčanům (zatím obec Kobylnice) finančně dostupný internet v duchu CZFree.Net
 • MAXTRON s.r.o.
  Brno
  Nabízíme Vám možnost připojení do celosvětové sítě internet a využití všech možností, jež tato síť skýtá. Provádíme připojení k internetu převážně pomocí moderní technologie bezdrátového přenosu digitálních dat v bezlicenčním pásmu 2,4GHz a 5,8GHz. Používáme profesionální přenosová zařízení, schválená pro provoz v České republice, která svými pracovními kmitočty nezasahují do vysílacích pásem televizního, rádiového či komunikačního pásma mobilních telefonů. V některých případech je možné provést skupinové připojení pomocí kabelového přípoje. Jedná se o nejlevnější variantu technologického provedení přípoje. Má však omezení v podobě maximální délky přípojného kabelu mezi přípojným bodem a koncovým zařízením uživatele na cca 150m.
 • Edera
  Brno
  Edera Group byla založena jako ryze privátní česká společnost. Nosnými předměty podnikání jsou poskytování telekomunikačních služeb a specializovaný prodej výpočetní a telekomunikační techniky. V současné době je leaderem v poskytování telekomunikačních služeb ve východních Čechách. Celkový počet uživatelů již přesáhl hranici 7000 klientů, z toho téměř 2000 uživatelů je připojeno pomocí optiky.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz