Seznam provozovatelů wifi sítí - Břeclavmapa CR
 • Internet4you.cz
  Břeclav
  Jsme moderní a dynamická společnost zabývající se především poskytováním datových telekomunikačních služeb na území okresů Břeclav a Hodonín. Nabízíme trvalé připojení k internetu bez jakýchkoliv časových a datových omezení. Považujeme se za leadera na trhu především v oblasti zákaznického přístupu a bezkonkurenční nabídky. Trvale vyhodnocujeme konkurenční nabídky upravujeme naši tak, aby byl patrný jednoznačný rozdíl. Hlásíme se k principům férovosti, čestnosti a citlivého lidského přístupu. Na prvním místě je u nás vždy spokojený zákazník, protože jen ten nám zůstane věrný. Důkazem, že všechny výše zmíněná prohlášení myslíme naprosto vážně je to, že v našich smlouvách se zákazníky nepoužíváme principu časového uvázání zákazníka na nějakou konkrétní dobu.
 • RTV - 5, spol. s r.o.
  Břeclav
  RTV - 5, spol. s r.o. je poskytovatelem kabelové televize a vysokorychlostního Internetu rpo město Břeclav. Kromě kabelových rozvodů budujeme také vlastní optickou síť a v oblastech kde není dostupný kabel nabízíme jako náhradní řešení připojení bezdrátovou technologií.
 • oxid.cz
  Břeclav
  Obor činnosti společnosti je poskytování telekomunikačních a datových služeb, tj. poskytování připojení k síti Internet a dále pak poskytování hlasové komunikace prostřednictvím sítě Internet, servis výpočetní techniky, projektování strukturované kabeláže a slaboproudých rozvodů, dodávky strukturované a optické kabeláže sítí a komplexní řešení sítí LAN a WAN na systémech Microsoft a UNIX/LINUX. Společnost je členem českého peeringového centra NIX.CZ a RIPE. Společnost je držitelem certifikátu kvality podle normy ISO9001:2001.
 • Nej TV a.s.
  Břeclav
  Digitální kabelová televize, Internet, Telefon Máte zájem o digitální televizi, internet nebo telefon? Kontaktujte naši firmu Nej TV a. s. se sídlem v Praze. Zabýváme se montáží a údržbou telekomunikačních zařízení jednotné telekomunikační sítě v rozsahu \'Drátová telekomunikační vedení v místních sítích, včetně navazujících kabelových souborů. Poskytování telekomunikačních služeb. Poskytování přídavných telekomunikačních služeb založených na přenosu dat.
 • HW-COMP.NET
  Břeclav
  Poskytujeme připojení k síti Internet a také hlasovou komunikaci prostřednictvím sítě Internet, servis a prodej výpočetní techniky.
 • Freebone
  Břeclav
  Poskytovatel s dlouholetou tradicí, která zavazuje k serioznímu přístupu ke svým zákazníkům a obchodním partnerům. Člen evropského sdružení operátorů RIPE NCC a člen národního sdružení operátorů NIX.CZ.
 • itself s.r.o
  Břeclav
  Počátkem roku 1991 vznikla ryze česká společnost S E L F servis, spol. s r.o., telekomunikační společnost specializovaná na výstavbu, provoz a rozvoj televizních kabelových rozvodů v oblasti jižní Moravy. Postupem času došlo k rozšíření aktivit společnosti, které vycházelo z dlouhodobých praktických zkušeností pracovníků firmy, získaných jak v domácím prostředí, tak v zahraničí, a reflektuje stávající prudký vývoj informačních technologií. Jedním z klíčových produktů firmy je digitální kabelová televize Moravianet (DVB-C). Z televizních kabelových rozvodů vzniká výkonná multifunkční síť se širokopásmovými službami, propojená do vlastní optické páteřní sítě s vysokorychlostními datovými přenosy - CzechBone. V současné době společnost prochází změnou firemní identity, jejíž součástí je mimo jiné i změna názvu společnosti z původního S E L F servis, spol. s r.o. na itself s.r.o.. Nový název je tvořen jedním anglickým slovem itself, jehož význam si volně překládáme jako „SELF“ sám o sobě. Stejně dobře také vystihuje obor naší činnosti „i“ internet a „t“ telekomunikace. Společně s novým názvem se mění také logo společnosti.
 • Netcom
  Břeclav
  Společnost NETCOM CZ s.r.o. se specializujeme na připojení k Internetu, dalé nabízíme služby spojené se správou a dodávkami výpočetní techniky. Naší stěžejní službou je bezdrátové připojení k Internetu poskytované prostřednictvím vlastní přístupové sítě. K silným stránkám společnosti patří komplexnost služeb a kvalitní zákaznická podpora. NETCOM CZ s.r.o. zaměstnává kvalifikované odborníky. Dále spolupracujeme s dalšími externími firmami, které doplňují portfolio dodávaných služeb. Našimi zákazníky jsou obchodní společnosti, organizace, školy, drobní podnikatelé, ale i řada domácích uživatelů. Cílem společnosti je udržet spokojenost všech zákazníků a neustále zvětšovat rozsah a zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz