Seznam provozovatelů wifi sítí - Blanskomapa CR
 • BOSNET
  Blansko
  Síť BOSNET zahájila svou činnost již začátkem roku 1997. Od roku 1999 se jako jedni z prvních v regionu zaměřujeme na bezdrátové připojení k Internetu.
 • ARGO NET
  Blansko
  Poskytujeme bezdrátové připojení k internetu pro domácnosti i firmy v pásmu 2.4 GHz a 5GHz.
 • IGN.cz
  Blansko
  Naše firma se již od roku 2003 specializuje na poskytování internetového připojení bezdrátovou cestou. Cílem je nabízet kvalitní služby za přijatelnou cenu s použitím nejmodernějších technologií. Většina zisku je proto reinvestována zpět za účelem udržení vysokého standardu a spolehlivosti.
 • Česká informatika s.r.o.
  Blansko
  Společnost Česká informatika s.r.o. je perspektivní rozvíjející se firmou, zaměřenou na komplexní služby v oblasti informatiky, výpočetní techniky a Internetu. Mezi naše přednosti patří velmi kvalitní kolektiv vysoce odborných a samostatných pracovníků, osobní přístup ke každému zákazníkovi, dostupnost služeb i mimo pracovní dobu, velmi příznivé ceny servisních služeb a také dlouholeté zkušenosti při řešení nejrůznějších potíží v oblasti IT…
 • TOPNET
  Blansko
  Regionální poskytovatel internetového připojení. Společnost TOPNET Services s.r.o., je předním poskytovatelem internetových služeb, jako je telefonování po internetu (VoIP), virtuální privátní sítě (VPN), ale také zpřístupnění internetu všem domácnostem, školám, úřadům a malým i velkým firmám.
 • FPOnet
  Blansko
  Připojení k Internetu v okrese Blansko - nejlepší poměr ceny a kvality.
 • Občanské sdružení Lažánečtí
  Blansko
  OS Lažánečtí provozuje nekomerční bezdrátovou síť v obci Lažánky (městská část Blanska). Našim uživatelům nabízíme rychlé bezdrátové připojení za téměř symbolický měsíční poplatek (310 Kč). Nejsme komerčním poskytovatelem a proto pokud očekáváte 24 hodinový servis poohlédněte se raději po nějakém velkém poskytovateli Internetu, který si však své služby nechá také náležitě zaplatit.
 • fantomas.cz
  Blansko
  Síť Fantomas.NET vznikla jako komunitní síť v době, kdy jediné možné připojení byl dial-up. Od této doby se mnoho změnilo a největší změna byla 1.1.2010, kdy síť Fantomas.NET byla převedena pod komerční firmu Martin Wetter Boskovice. Cílem a důvodem bylo - poskytnout zákazníkům připojení k internetu s garantovanými parametry i levnou sdílenou linku s možností vnitřní komunikace. Zajistit systémovou podporu nejen v čase našeho volna a hlavně přejít na komerční bázi tak, jak je to dnes obvyklé. Komunitní síť má svoji existenci za sebou, dnes je jiná doba.
 • AURIA s.r.o.
  Blansko
  Metropolitní síť v Blansku a okolí. WiFi síť v pásmu 2.4 a převážně v 5,6 GHz, které umožňuje vyšší přenosové rychlosti.
 • unet.cz
  Blansko
  Na poli internetových služeb působíme od roku 1997 jako regionální poskytovatel připojení. Od června 1999 jsme se jako jedni z prvních na českém trhu začali specializovat zejména na bezdrátové připojení mikrovlnou technologií v pásmu 2,4 GHz. Důvodem byla snaha nabídnout zákazníkům kvalitní a levné připojení k Internetu s vyloučením plateb telekomunikačním monopolům. Od roku 1999 je síť prezentována pod obchodním značkou UNET. Dnes máme vybudovánu vlastní síť s více než 450 vysílači a provozujeme připojení pro více než 14000 zákazníků. Servisní služby zákazníkům v jednotlivých lokalitách zajišťujeme prostřednictvím více než 20 autorizovaných partnerských firem. Dále zajišťujeme celé spektrum souvisejících služeb jako jsou návrhy a realizace sítí LAN a vnitropodnikových intranetových sítí, provozování domén, webhosting, provoz virtuálních privátních sítí, provoz IP telefonie, ve spolupráci s firmou TISCALI dodáváme hlasové služby. V oblasti telekomunikací máme dlouhodobé cíle. Investujeme značné částky do infrastruktury a rozvoje sítě. Finanční potřeby kryjeme zcela z vlastních zdrojů. Našim cílem na poli bezdrátového internetu je udržet si trvale dominantní postavení v regionu a rozšiřovat své působení nejen ve východních Čechách a na jižní Moravě
 • Alf servis
  Blansko
  Firmám i jednotlivcům nabízíme bezdrátové připojení k internetu. Tato služba je směrována jak do nejlevnějšího segmentu služeb v oblasti poskytování připojení, jež má nahradit současná dial-up připojení pro domácí uživatele, tak směrem k firemnímu segmentu, kde jsme schopni nabídnout výborné podmínky zaručované přístupovou technologií v licencovaných pásmech a nadstandartní servis formou SLA. Uživatelům nabízíme telefonní služby jako součást přípojky.
 • CLR s.r.o.
  Blansko
  CLR s.r.o. je specializovaná firma se širokým sortimentem produktů a služeb pro informační a bezpečnostní systémy, telekomunikace, slaboproudé rozvody, regulaci a měření topných nákladů v bytech s centrálním vytápěním. V neposlední řadě na dodávky výpočetní techniky, včetně všech služeb souvisejících. Společnost CLR s r.o. byla založena v říjnu roku 2006 a to sloučením společnosti ELSIT (založené v roce 1999 jako fyzická osoba), s dalšími odborníky v IT. Hlavní náplní naší činnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti slaboproudých technologií - zejména telekomunikací, informačních a bezpečnostních systémů. Naše společnost se dělí na dvě základní divize: - Divize internet se zabývá komplexními službami v oblasti poskytování připojení k internetu v oblasti blanenska - Divize dodávky, montáže a servisu technologických celků. Poskytujeme tzv. dodávky na klíč, které šetří Váš čas i peníze. Díky svému technickému zázemí a dostatečnému počtu kvalifikovaných techniků a dělníků jsme schopni operativně reagovat na nejrůznější požadavky zadavatele.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz