Seznam provozovatelů wifi sítí - Volarymapa CR
 • STRAZNY.NET
  Volary
  STRAZNY.NET je neustále se rozvíjející síť pro cenově přijatelné připojení na Prachaticku pro domácnosti i firmy.
 • TERMSnet
  Volary
  TERMSnet je neustále se rozvíjející síť pro cenově přijatelné připojení v jednotlivých místech Jihočeského kraje pro domácnosti i firmy. V současné době nabízíme připojení např. v těchto lokalitách: Adamov, Bošilec, Holubov, Jindřichův Hradec, Strakonice, Volary, Velešín, Kaplice, Kardašova Řečice, Dolní Bukovsko, Dynín, Soběslav atd.
 • Nej TV a.s.
  Volary
  Digitální kabelová televize, Internet, Telefon Máte zájem o digitální televizi, internet nebo telefon? Kontaktujte naši firmu Nej TV a. s. se sídlem v Praze. Zabýváme se montáží a údržbou telekomunikačních zařízení jednotné telekomunikační sítě v rozsahu \'Drátová telekomunikační vedení v místních sítích, včetně navazujících kabelových souborů. Poskytování telekomunikačních služeb. Poskytování přídavných telekomunikačních služeb založených na přenosu dat.
 • TELTO
  Volary
  Výstavba kabelové televize v Prachaticích se započala 15.5.1993 , kdy firma TELTO vybudovala pro KABEL + Č. Budějovice první pokládku kabelů na sídlišti řadových domků na Šibeničním vrchu v Prachaticích. Dne 30. 8. 1994 město Prachatice uzavřelo s pražskou firmou ATS mandátní smlouvu o spolupráci při výstavbě kabelové televize v Prachaticích. Město Prachatice poskytlo firmě ATS Praha finanční prostředky formou zástavy panelového domu v Prachaticích Pragobance v Jihlavě. Tyto prostředky však firma ATS Praha investovala jiným směrem. Dne 28. 2. 1995 firma TELTO uzavřela smlouvu o dílo na výstavbu první etapy kabelové televize v Prachaticích. Za toto dílo nebylo ze strany ATS Praha nikdy zaplaceno. Současně probíhala výstavba kabelové televize ve Volarech. Dne 31. 12. 1996 byla uzavřena mezi firmou TELTO a firmou KATEL mandátní smlouva na výstavbu a provoz kabelové televize ve Volarech. Tato smlouva byla vypovězena k 30. 4. 2004. Od této doby zajišťuje výstavbu a provoz kabelové televize firma TELTO sama. Současně k 31. 12. 1996 byla firmou TELTO odkoupena pohledávka firmy ATS Praha vůči firmě KATEL. Dne 27. 4. 1999 byla firmou TELTO podána žaloba na určení vlastnického práva kabelové televize v Prachaticích u Krajského obchodního soudu. V roce 2000 uzavřela firma TELTO s firmou A. T. S. Praha smlouvu na vybudování kabelové televize ve Volyni. V tomto roce byla tato síť vybudována v souvislosti s pokládkou telefonních rozvodů. Jelikož firma A. T. S. Praha za toto dílo nezaplatila zůstalo celé dílo v majetku firmy TELTO. V roce 2001 se dostala firma ATS Praha do konkurzu a správci konkurzní podstaty určili vlastnické právo firmě TELTO. Dne 23. 3. 2005 obdržela firma TELTO licenci na provoz vlastního infokanálu. Od 1.4.2005 provozuje firma TELTO ve spolupráci s městem Prachatice a Volary vlastní infokanál. V Prachaticích, Volarech a Volyni zajišťuje provoz kabelové televize. V Prachaticích a ve Volarech je poskytovatelem internetové služby.
 • STARNET s.r.o.
  Volary
  Vysokorychlostní INTERNET a levné volání z mobilu. Společnost STARNET vznikla koncem roku 1998 jako přirozená reakce na poptávku po Internetových službách. V současné době poskytujeme internetové připojení zájemcům téměř již z celých jižních Čech. Stárnetujte s námi na optické, metalické a bezdrátové síti v Jižních Čechách a na Vysočině. Dostupnost tarifů se liší dle lokality. Vždy Vám nabídneme to nejlepší, co je v místě Vaší přípojky k dispozici.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz