Seznam provozovatelů wifi sítí - Vodňanymapa CR
 • BRAVONET s.r.o.
  Vodňany
  Naše síť vznikla spojením tří lokálních sítí a to branisov.net, perex.cz a vodvas.net. Původní myšlenka poskytování kvalitního připojení k internetu za rozumnou cenu je stále naším mottem.
 • MISPO.net
  Vodňany
  MISPO.net Městský informační systém pro občany -zpřístupnění vysokorychlostního internetu pro občany města Vodňany a okolí
 • OpenInet
  Vodňany
  Společnost OPENINET, s.r.o. vznikla v červnu roku 2006 za účelem vybudovat internetovou síť v Protivíně a okolí, neboť do té doby byl v těchto lokalitách problém získat levný plnohodnotný přístup k internetu. Během následujících let vznikla síť i v širším okolí a to ve Vodňanech a okolí a připojení je možné i v městě Bavorov. Aktuální pokrytí je znázorněno pomocí mapy zde na webu. Do budoucna chceme zachovat lokální působení sítě a zvyšovat spolehlivost a rychlost připojení k internetu v tomto regionu.
 • KONET s.r.o.
  Vodňany
  •Cílem naší společnosti je nabízet profesionální služby za rouzumné ceny. V nabídce služeb jistě najdete službu odpovídajíc Vašim požadavkům, případně Vám nabídneme službu šitou přímo na míru. V případě speciálního požadavku zpracujeme návrh a nabídneme adekvátní řešení. •Snahou naší společnosti je nabídnou nejnovější produkty a technologie a zajistit tak zákazníkovi komplexní službu a servis. •Nabízíme spolupráci menším providerů, kteří se chtějí prosadit na trhu IT.
 • Vodvas.Net
  Vodňany
  Jsme občanské sdružení - VODVAS.Net o.s., skupina lidí, kteří v rámci svého volného času a svých odborných dovedností tvoří nezávislý a neziskový projekt místní svobodné datové sítě (MAN). Naším cílem, dle stanov sdružení, je snaha o neustálé rozšiřování a zkvalitňování této sítě po našem městě a nabídka nejlevnějšího přístupu k síti Internet pro naše členy. Členům dále poskytujeme i komunikační služby v podobě emailu či vzájemného sdílení dat, další služby viz sekce info o síti.
 • STARNET s.r.o.
  Vodňany
  Vysokorychlostní INTERNET a levné volání z mobilu. Společnost STARNET vznikla koncem roku 1998 jako přirozená reakce na poptávku po Internetových službách. V současné době poskytujeme internetové připojení zájemcům téměř již z celých jižních Čech. Stárnetujte s námi na optické, metalické a bezdrátové síti v Jižních Čechách a na Vysočině. Dostupnost tarifů se liší dle lokality. Vždy Vám nabídneme to nejlepší, co je v místě Vaší přípojky k dispozici.
 • Martin Cimpl
  Vodňany
  WiFi síť v pásmu 5GHz a 2,4GHz
 • colornet
  Vodňany
  Jsme mladá rozvíjející se firma zaměřená na poskytování přístupu k internetu ve Vodňanech.
 • BACKER COMPUTER s.r.o.
  Vodňany
  Bezdrátová metropolitní komunikační sít pod produktovým názvem BACKERNET funguje od roku 2001. Nabízíme ucelenou nabídku datových a hlasových služeb (BACKERVoIP) pro podnikatelské subjekty, velké firmy a domácí uživatele. Součástí je rozsáhlá optická síť v oblasti jižních a středních Čech. Doplňkové služby s přidanou hodnotou - zajištění bezpečnosti, hosting domén (ASP,PHP), zákaznické statistiky, dohledové centrum, HOT-Line.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz