Seznam provozovatelů wifi sítí - Tálínmapa CR
 • OpenInet
  Tálín
  Společnost OPENINET, s.r.o. vznikla v červnu roku 2006 za účelem vybudovat internetovou síť v Protivíně a okolí, neboť do té doby byl v těchto lokalitách problém získat levný plnohodnotný přístup k internetu. Během následujících let vznikla síť i v širším okolí a to ve Vodňanech a okolí a připojení je možné i v městě Bavorov. Aktuální pokrytí je znázorněno pomocí mapy zde na webu. Do budoucna chceme zachovat lokální působení sítě a zvyšovat spolehlivost a rychlost připojení k internetu v tomto regionu.
 • BACKER COMPUTER s.r.o.
  Tálín
  Bezdrátová metropolitní komunikační sít pod produktovým názvem BACKERNET funguje od roku 2001. Nabízíme ucelenou nabídku datových a hlasových služeb (BACKERVoIP) pro podnikatelské subjekty, velké firmy a domácí uživatele. Součástí je rozsáhlá optická síť v oblasti jižních a středních Čech. Doplňkové služby s přidanou hodnotou - zajištění bezpečnosti, hosting domén (ASP,PHP), zákaznické statistiky, dohledové centrum, HOT-Line.
 • Simelon.NET
  Tálín
  Od roku 2002 působíme v Písku a okolí jako metropolitní síť poskytující domácím a firemním uživatelům nadstandartní přístup k Internetu a datovým službám. Schopný technický tým mladých lidí Vám zajišťuje kvalitu nabízených služeb. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce monitorujeme správný chod hlavní páteřní sítě, aby avizované služby dosahovaly co možná nejlepší kvality. Po několika letech růstu společnost SIMELON, s.r.o. prošla značným vývojem a stále pracujeme na vlastním zdokonalení. Připojili jsme k Internetu již několik tisíc domácností včetně stovek firem. Naše páteřní síť je připojená do optické páteře NIXu (českého Internetu) s aktuální kapacitou 200Mbps s plánovaným navýšením na 1Gbps pro optické sítě.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz