Seznam provozovatelů wifi sítí - Soběslavmapa CR
 • ElektronicNET (LopNET)
  Soběslav
  Společnost Elektronic NETvznikla ze sítě LOPATOSTRELEC.EU zabývá distribucí bezdrátového internetu v Soběslavi a jeho přilehlém okolí. Naše zákazníky připojujeme do sítě internet pomocí technologií WiFi v nelicencovaných pásmech 2.4 GHz a 5 GHz. Výhodou jsou nízké ceny měsíčních poplatků a dostupnost i v lokalitách, kde není dostupná technologie ADSL. Na své zákazníky neuplatňujeme omezení, jako např. Fair User Policy (FUP).
 • PETAnet
  Soběslav
  PŘIPOJENÍ K INTERNETU PRO: • jednotlivce • obce • firmy • panelové domy • soukromé sítě Bez smlouvy nebo se smlouvou-dle dohody.
 • CZNET
  Soběslav
  Nabizime: - bezdratove a kabelove pripojeni k siti internet, kabelovou HD televizi s az 110 kanaly - pevne linky voip - dovoz produktu Ubiquiti networks inc. primo od vyrobce
 • RADIOTECHNIKA Tábor s.r.o.
  Soběslav
  Síť je navržena jak pro připojování koncových zákazníků bez limitu dat, tak pro náročné zákazníky požadující garantovanou rychlost.
 • Sys-Data.Com
  Soběslav
  Prioritní činností společnosti Sys-Data.Com s.r.o. je vysokorychlostní internet, který provozujeme po optických spojích a na bezdrátových technologiích. Nabízíme připojení o rychlostech 100 Kbit - 1200 Mbit, na přání i více a to v cenách již od 107,- Kč. Na internetovém připojení od nás je možné telefonovat na pevné linky a mobilní telefony velmi výhodně a bez jakýchkoliv paušálů. Dalším významným oborem, kterým se společnost zabývá jsou operační systémy pro instituce a firmy. Aktivity naší společnosti jsou na území celé ČR ve všech oborech, dále spolupracujeme se společnostmi z Německa, Polska, Slovenska, Litvy atd. Naše firma byla .
 • RETIS - sobnet
  Soběslav
  Byli jsme první, kdo v roce 1997 v Soběslavi zřídil server pro vytáčené připojení k Internetu za místní tel. poplatek. Tehdy měl server 6 modemů a vstupní rychlost připojení byla "jen" 64 kbps ( 64 tisíc bitů za sekundu). To bylo tehdy. Dnes provozujeme v Soběslavi WiFi síť, kterou využívají stovky počítačů z převážně firemních sítích. Naše WiFi připojení je dosažitelné zatím z 6 veřejných přístupových bodů i pro Vás. Jsme připojeni k ISP s mezinárodní konektivitou cca 777 Mbps a linkou 2 Gbps do NIXu. Díky vhodnému připojení a nejmodernějšímu vstupnímu routeru dosahuje naše rychlosti připojení až 1,5 Mbps. Přístup do sítě je přiměřeně zabezpečen, přesto uživatelům doporučujeme, aby používali další vlastní zabezpečení firewaly , antivirovýmy programy (doporučujeme a prodáváme AVG) šifrováním a pod. Modularita systému umožňuje vytvořit i nestandardní varianty na jedné straně s dodatečnými omezeními (dle času, dle URL, ..) a na druhé straně umožňuje uvolnit firewall pro provoz specifických aplikací. Sobnet je v Soběslavi provozován především na bázi WiFi technologie, síť využívají stovky počítačů převážně v školních a firemních sítích. Sobnet v současné době prochází bouřlivým rozvojem..
 • TERMSnet
  Soběslav
  TERMSnet je neustále se rozvíjející síť pro cenově přijatelné připojení v jednotlivých místech Jihočeského kraje pro domácnosti i firmy. V současné době nabízíme připojení např. v těchto lokalitách: Adamov, Bošilec, Holubov, Jindřichův Hradec, Strakonice, Volary, Velešín, Kaplice, Kardašova Řečice, Dolní Bukovsko, Dynín, Soběslav atd.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz