Seznam provozovatelů wifi sítí - Sezimovo Ústímapa CR
 • WiFi-Tábor
  Sezimovo Ústí
  Bezdrátová metropolitní síť určená k přenosu dat a to nejen směrem do Internetu, ale i mezi jednotlivými uživateli navzájem. Zatím je pokryto Sídliště nad Lužnicí, Kopeček a Sezimovo Ústí II (částečně). Výhledově se počítá s pokrytím celého Tábora a přilehlých obcí.
 • NWT Computer
  Sezimovo Ústí
  Bezdrátová metropolitní síť postavená na průmyslových technologiích s vysokým standardem monitoringu.
 • Bellcom Telekomunikace s.r.o.
  Sezimovo Ústí
  Bezdrátové připojení k internetu v Táboře a okolí již od 350 Kč
 • Nej TV a.s.
  Sezimovo Ústí
  Digitální kabelová televize, Internet, Telefon Máte zájem o digitální televizi, internet nebo telefon? Kontaktujte naši firmu Nej TV a. s. se sídlem v Praze. Zabýváme se montáží a údržbou telekomunikačních zařízení jednotné telekomunikační sítě v rozsahu \'Drátová telekomunikační vedení v místních sítích, včetně navazujících kabelových souborů. Poskytování telekomunikačních služeb. Poskytování přídavných telekomunikačních služeb založených na přenosu dat.
 • HHnet
  Sezimovo Ústí
  Jsme komerční poskytovatel bezdrátového připojení na Táborsku. Připojení zákazníka je realizováno bezdrátovým spojem v pásmu 2,4 GHz a 5,8 GHz. Stále budujeme nové přípojné body a rozšiřujeme pokrytí k vaší spokojenosti. Výhody internetu pro domácnosti: - nepotřebujete pevnou linku - ušetříte za paušál - žádná agregace - žádný Fair User Policy tj. žádné zpomalování rychlosti - neomezený přenos dat - pokuty u nás neexistují - nechceme vás trestat za přestup k jinému poskytovateli - neupisujte se nesmyslným smlouvám - u nás výpovědní doba pouhý jeden měsíc!!! - veřejné IP adresy - možnost koupit veřejnou IP za 100 Kč/ měsíčně .
 • K+K Cable
  Sezimovo Ústí
  Společnost K + K cable, s.r.o. je poskytovatelem kabelové televize a vysokorychlostního internetu v lokalitách Tábor, Milevsko, Bechyně a Sezimova Ústí. Připojení kabelové televize do bytu za 238,- Kč. Připojení kabelové televize do rod. domku za 714,- Kč.
 • Hron, poskytovatel Wi-Fi Internetu
  Sezimovo Ústí
  Poskytujeme připojení k vysokorychlostnímu Internetu, které umožnuje: -kvalitní a spolehlivé připojení nezávislé na pevné telefoní lince -být 24 hodin denně on-line -webové stránky, e-mail, Jabber (XMPP), IRC, Skype, ICQ, atd. přes Internet -stahovat i odesílat velké množství dat -sdílet data na Internetu -připojení bez limitu stahovaných a odeslaných dat (Fair User Policy - FUP)
 • numitor.cz
  Sezimovo Ústí
  Od roku 2004 připojujeme na internet firmy a domácnosti v Táboře a okolí. Budujeme kvalitní přenosovou síť za využití nejmodernějších technologií. V současné době Tábor pokrýváme z více, než 60ti míst s více, než 200 sektorovými anténami. Připojit se tak můžete téměř kdekoliv s vlastním notebookem s WiFi, nebo pomocí speciální technologie vysokofrekvenčních antén, které vám na klíč dodáme. Jako bonus dodáváme komplexní IT a PC servis. Můžete se na nás obrátit s jakoukoliv žádostí. Firma Numitor.cz buduje v Táboře, Chýnově a okolí rozsáhlou síť založenou na různých technologiích s cílem připojit zájemce na internet. Od svého založení v r. 2004 máme stovky vysílačů včetně obou kostelních věží v Táboře a Chynově. Zaměřujeme se především na domácnosti a firmy, ale máme klienty i z řad státních institucí a různých nízkorozpočtových organizací. Levné telefonování vč. tel. čísla zdarma. více na www.numitor.cz
 • UNT.cz
  Sezimovo Ústí
  Jsme specialisté na Tábor. Okolní oblasti připojujeme je při velké žádanosti. Poskytujeme školám ZDARMA Tvoříme : KOMPLETNÍ IT SLUŽBY
 • RADIOTECHNIKA Tábor s.r.o.
  Sezimovo Ústí
  Síť je navržena jak pro připojování koncových zákazníků bez limitu dat, tak pro náročné zákazníky požadující garantovanou rychlost.
 • VilNet
  Sezimovo Ústí
  Bezdrátový internet na technologii WiFi 2,4 a 5GHz. Vytvoření domácí bezdrátové sítě pro váš notebook Instalaci digitálního set-top boxu přímo u Vás doma. Telefonování přes internet na pevnou i mobily za nízké ceny bez paušálu. Prodej a opravy PC na zakázku Instalace programů na váš počítač Naší prioritou je poskytovat kvalitní sluzby za dobrou cenu k oboustrané spokojenosti
 • Sat-Net.cz
  Sezimovo Ústí
  Bezdrátový internet na technologii 5GHz. Servis a prodej výpočetní techniky. Satelitní a pozemní příjem TV.
 • BACKER COMPUTER s.r.o.
  Sezimovo Ústí
  Bezdrátová metropolitní komunikační sít pod produktovým názvem BACKERNET funguje od roku 2001. Nabízíme ucelenou nabídku datových a hlasových služeb (BACKERVoIP) pro podnikatelské subjekty, velké firmy a domácí uživatele. Součástí je rozsáhlá optická síť v oblasti jižních a středních Čech. Doplňkové služby s přidanou hodnotou - zajištění bezpečnosti, hosting domén (ASP,PHP), zákaznické statistiky, dohledové centrum, HOT-Line.
 • INET4 s.r.o
  Sezimovo Ústí
  Společnost inet4 s.r.o. byla založena v roce 2005 v Českých Budějovicích se zaměřením na poskytování telekomunikačních služeb pro domácí segment se stěžejní službou připojení k síti Internet. Od prvních aktivit společnosti byl dbán důraz především na kvalitu poskytovaných služeb a s tím souvisí dobře navrhnutá a kvalitně postavená přístupová síť, která zabezpečuje pro naše klienty spolehlivou cestu pro přenášená data ke svému příjemci a naopak.
 • MM-COMP
  Sezimovo Ústí
  Společnost MM-COMP nabízí vysokorychlostní bezdrátové připojení v lokalitě Tábor a okolních obcích. Síť v současné době prožívá bouřlivý růst a naším cílem je postupně signálem pokrýt celé okolí Tábora.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz