Seznam provozovatelů wifi sítí - Sepekovmapa CR
 • Sepekov.net
  Sepekov
  bez časového omezení 24 hodin denně 7 dní v týdnu * neomezený přenos dat bez navýšení ceny měsíčního paušálu * běžná telefonní linka není třeba * zabezpečení sítě před útoky z Internetu * trvalý monitoring připojení na servisním středisku poskytovatele * poštovní schránka v doméně „sepekov.net“ s antivir/antispam ochranou * SMTP server s antivir/antispam ochranou * zakončení u zákazníka přímo do pc * možnost zapojení wifi routeru pro bezdrátové pokrytí domu, bytu * technická podpora a servis v den ohlášení poruchy a její okamžité vyřešení * zřízení do 3 dnů od objednání * průzkum realizovatelnosti bezdrátového připojení ZDARMA.
 • BACKER COMPUTER s.r.o.
  Sepekov
  Bezdrátová metropolitní komunikační sít pod produktovým názvem BACKERNET funguje od roku 2001. Nabízíme ucelenou nabídku datových a hlasových služeb (BACKERVoIP) pro podnikatelské subjekty, velké firmy a domácí uživatele. Součástí je rozsáhlá optická síť v oblasti jižních a středních Čech. Doplňkové služby s přidanou hodnotou - zajištění bezpečnosti, hosting domén (ASP,PHP), zákaznické statistiky, dohledové centrum, HOT-Line.
 • MILNET
  Sepekov
  Bezdrátová síť MILNET byla vybudována na moderní bezdrátové technologii 5, 10.5 a 11 GHz. Hlavním cílem sítě MILNET je poskytovat kvalitní připojení k Internetu nejen pro firmy, ale také pro domácnosti a to již od 199,-kč vč DPH.
 • K+K Cable
  Sepekov
  Společnost K + K cable, s.r.o. je poskytovatelem kabelové televize a vysokorychlostního internetu v lokalitách Tábor, Milevsko, Bechyně a Sezimova Ústí. Připojení kabelové televize do bytu za 238,- Kč. Připojení kabelové televize do rod. domku za 714,- Kč.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz