Seznam provozovatelů wifi sítí - Planá nad Lužnicímapa CR
 • BACKER COMPUTER s.r.o.
  Planá nad Lužnicí
  Bezdrátová metropolitní komunikační sít pod produktovým názvem BACKERNET funguje od roku 2001. Nabízíme ucelenou nabídku datových a hlasových služeb (BACKERVoIP) pro podnikatelské subjekty, velké firmy a domácí uživatele. Součástí je rozsáhlá optická síť v oblasti jižních a středních Čech. Doplňkové služby s přidanou hodnotou - zajištění bezpečnosti, hosting domén (ASP,PHP), zákaznické statistiky, dohledové centrum, HOT-Line.
 • Bellcom Telekomunikace s.r.o.
  Planá nad Lužnicí
  Bezdrátové připojení k internetu v Táboře a okolí již od 350 Kč
 • PETAnet
  Planá nad Lužnicí
  PŘIPOJENÍ K INTERNETU PRO: • jednotlivce • obce • firmy • panelové domy • soukromé sítě Bez smlouvy nebo se smlouvou-dle dohody.
 • Sys-Data.Com
  Planá nad Lužnicí
  Prioritní činností společnosti Sys-Data.Com s.r.o. je vysokorychlostní internet, který provozujeme po optických spojích a na bezdrátových technologiích. Nabízíme připojení o rychlostech 100 Kbit - 1200 Mbit, na přání i více a to v cenách již od 107,- Kč. Na internetovém připojení od nás je možné telefonovat na pevné linky a mobilní telefony velmi výhodně a bez jakýchkoliv paušálů. Dalším významným oborem, kterým se společnost zabývá jsou operační systémy pro instituce a firmy. Aktivity naší společnosti jsou na území celé ČR ve všech oborech, dále spolupracujeme se společnostmi z Německa, Polska, Slovenska, Litvy atd. Naše firma byla .
 • UNT.cz
  Planá nad Lužnicí
  Jsme specialisté na Tábor. Okolní oblasti připojujeme je při velké žádanosti. Poskytujeme školám ZDARMA Tvoříme : KOMPLETNÍ IT SLUŽBY
 • HHnet
  Planá nad Lužnicí
  Jsme komerční poskytovatel bezdrátového připojení na Táborsku. Připojení zákazníka je realizováno bezdrátovým spojem v pásmu 2,4 GHz a 5,8 GHz. Stále budujeme nové přípojné body a rozšiřujeme pokrytí k vaší spokojenosti. Výhody internetu pro domácnosti: - nepotřebujete pevnou linku - ušetříte za paušál - žádná agregace - žádný Fair User Policy tj. žádné zpomalování rychlosti - neomezený přenos dat - pokuty u nás neexistují - nechceme vás trestat za přestup k jinému poskytovateli - neupisujte se nesmyslným smlouvám - u nás výpovědní doba pouhý jeden měsíc!!! - veřejné IP adresy - možnost koupit veřejnou IP za 100 Kč/ měsíčně .
 • NWT Computer
  Planá nad Lužnicí
  Bezdrátová metropolitní síť postavená na průmyslových technologiích s vysokým standardem monitoringu.
 • Hron, poskytovatel Wi-Fi Internetu
  Planá nad Lužnicí
  Poskytujeme připojení k vysokorychlostnímu Internetu, které umožnuje: -kvalitní a spolehlivé připojení nezávislé na pevné telefoní lince -být 24 hodin denně on-line -webové stránky, e-mail, Jabber (XMPP), IRC, Skype, ICQ, atd. přes Internet -stahovat i odesílat velké množství dat -sdílet data na Internetu -připojení bez limitu stahovaných a odeslaných dat (Fair User Policy - FUP)
 • RADIOTECHNIKA Tábor s.r.o.
  Planá nad Lužnicí
  Síť je navržena jak pro připojování koncových zákazníků bez limitu dat, tak pro náročné zákazníky požadující garantovanou rychlost.
 • numitor.cz
  Planá nad Lužnicí
  Od roku 2004 připojujeme na internet firmy a domácnosti v Táboře a okolí. Budujeme kvalitní přenosovou síť za využití nejmodernějších technologií. V současné době Tábor pokrýváme z více, než 60ti míst s více, než 200 sektorovými anténami. Připojit se tak můžete téměř kdekoliv s vlastním notebookem s WiFi, nebo pomocí speciální technologie vysokofrekvenčních antén, které vám na klíč dodáme. Jako bonus dodáváme komplexní IT a PC servis. Můžete se na nás obrátit s jakoukoliv žádostí. Firma Numitor.cz buduje v Táboře, Chýnově a okolí rozsáhlou síť založenou na různých technologiích s cílem připojit zájemce na internet. Od svého založení v r. 2004 máme stovky vysílačů včetně obou kostelních věží v Táboře a Chynově. Zaměřujeme se především na domácnosti a firmy, ale máme klienty i z řad státních institucí a různých nízkorozpočtových organizací. Levné telefonování vč. tel. čísla zdarma. více na www.numitor.cz


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz