Seznam provozovatelů wifi sítí - Milevskomapa CR
 • Freenet Milevsko
  Milevsko
  Jsme mladý a odvážný tým. Nebojíme se zavádět nové technologie a služby. Budeme rádi, pokud se nám ozvete s nějakým novým nápadem, co by bylo zajímavé "rozjet" v síti tak, aby to bylo užitečné i pro ostatní. Zároveň se můžete s námi podílet na výstavbě sítě. Čím větší síť postavíme, tím vyšší rychlost si budeme moci dovolit .) Naší vizí je rozšíření sítě k vám všem - nabízet svobodné připojení, kde napojení na internet je jen jednou z mnoha síťových služeb.
 • KOVÁŘOVNET
  Milevsko
  Členové neziskového občanského sdružení KOVÁŘOVNET mají k dispozici připojení svých počítačů do vysokorychlostní regionální sítě s napojením do sítě Internet.
 • Sepekov.net
  Milevsko
  bez časového omezení 24 hodin denně 7 dní v týdnu * neomezený přenos dat bez navýšení ceny měsíčního paušálu * běžná telefonní linka není třeba * zabezpečení sítě před útoky z Internetu * trvalý monitoring připojení na servisním středisku poskytovatele * poštovní schránka v doméně „sepekov.net“ s antivir/antispam ochranou * SMTP server s antivir/antispam ochranou * zakončení u zákazníka přímo do pc * možnost zapojení wifi routeru pro bezdrátové pokrytí domu, bytu * technická podpora a servis v den ohlášení poruchy a její okamžité vyřešení * zřízení do 3 dnů od objednání * průzkum realizovatelnosti bezdrátového připojení ZDARMA.
 • K+K Cable
  Milevsko
  Společnost K + K cable, s.r.o. je poskytovatelem kabelové televize a vysokorychlostního internetu v lokalitách Tábor, Milevsko, Bechyně a Sezimova Ústí. Připojení kabelové televize do bytu za 238,- Kč. Připojení kabelové televize do rod. domku za 714,- Kč.
 • Nej TV a.s.
  Milevsko
  Digitální kabelová televize, Internet, Telefon Máte zájem o digitální televizi, internet nebo telefon? Kontaktujte naši firmu Nej TV a. s. se sídlem v Praze. Zabýváme se montáží a údržbou telekomunikačních zařízení jednotné telekomunikační sítě v rozsahu \'Drátová telekomunikační vedení v místních sítích, včetně navazujících kabelových souborů. Poskytování telekomunikačních služeb. Poskytování přídavných telekomunikačních služeb založených na přenosu dat.
 • BACKER COMPUTER s.r.o.
  Milevsko
  Bezdrátová metropolitní komunikační sít pod produktovým názvem BACKERNET funguje od roku 2001. Nabízíme ucelenou nabídku datových a hlasových služeb (BACKERVoIP) pro podnikatelské subjekty, velké firmy a domácí uživatele. Součástí je rozsáhlá optická síť v oblasti jižních a středních Čech. Doplňkové služby s přidanou hodnotou - zajištění bezpečnosti, hosting domén (ASP,PHP), zákaznické statistiky, dohledové centrum, HOT-Line.
 • Sys-Data.Com
  Milevsko
  Prioritní činností společnosti Sys-Data.Com s.r.o. je vysokorychlostní internet, který provozujeme po optických spojích a na bezdrátových technologiích. Nabízíme připojení o rychlostech 100 Kbit - 1200 Mbit, na přání i více a to v cenách již od 107,- Kč. Na internetovém připojení od nás je možné telefonovat na pevné linky a mobilní telefony velmi výhodně a bez jakýchkoliv paušálů. Dalším významným oborem, kterým se společnost zabývá jsou operační systémy pro instituce a firmy. Aktivity naší společnosti jsou na území celé ČR ve všech oborech, dále spolupracujeme se společnostmi z Německa, Polska, Slovenska, Litvy atd. Naše firma byla .
 • MILNET
  Milevsko
  Bezdrátová síť MILNET byla vybudována na moderní bezdrátové technologii 5, 10.5 a 11 GHz. Hlavním cílem sítě MILNET je poskytovat kvalitní připojení k Internetu nejen pro firmy, ale také pro domácnosti a to již od 199,-kč vč DPH.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz