Seznam provozovatelů wifi sítí - Ločenicemapa CR
 • AAGNETH
  Ločenice
  Poskytujeme vysokorychlostní bezdrátové a kabelové připojení k síti Internet. Z našich tarifů lze vybrat od nejlevnějších připojení až po velmi rychlé a luxusní služby. Parametry našich služeb: - Žádné datové ani časové limity - Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou - Síť podporuje VoIP telefonii, IPTV, sítě P2P i VPN - Není třeba pevná linka - Máte možnost dočasně přerušit službu - Žádný FUP ( Fair Use Policy ) - Skvělá odezva při on-line hraní ( ping ) - Žádné další měsíční poplatky - Telefonická podpora a servis 24 hodin denně
 • AQER-net
  Ločenice
  AQER-net je metropolitní bezdrátová sít spojující uživatele v okolí města Velešín, Svatý Ján, Ločenice i Besednice mezi sebou a hlavně do Internetu rychlostí až 3,5 mbps (celková konektivita sítě). Mezi naše nesporné výhody patří především: - Neomezené, stabilní a nejrychlejší spojení nonstop do internetu pro domácnosti a firmy rychlostí až 2,5 mbps. - Možnost využití lokálního přístupu k počítači připojenému v naší síti. Povoleno sdílení souborů, vzdálená plocha v Win XP apod. - Vysoká bezpečnost celé sítě, kvalitní a rychlý server s dokonalým zabezpečením. - Dokonalý monitoring sítě, okamžité řešení v případě problému. - Veškeré zařízení skladem, výměna poškozeného zařízení ihned!
 • STARNET s.r.o.
  Ločenice
  Vysokorychlostní INTERNET a levné volání z mobilu. Společnost STARNET vznikla koncem roku 1998 jako přirozená reakce na poptávku po Internetových službách. V současné době poskytujeme internetové připojení zájemcům téměř již z celých jižních Čech. Stárnetujte s námi na optické, metalické a bezdrátové síti v Jižních Čechách a na Vysočině. Dostupnost tarifů se liší dle lokality. Vždy Vám nabídneme to nejlepší, co je v místě Vaší přípojky k dispozici.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz