Seznam provozovatelů wifi sítí - Kájovmapa CR
 • OPENNET " Cap-Net s.r.o."
  Kájov
  Nabízíme Vám nelimitované připojení k internetu za bezkonkurenční ceny. Bezdrátová síť wifi. Páteř budována na 5,4GHz a 5,8GHz. Popř na 10.5GHz. Jedná se o veřejnou telelkomunikační síť, kde není uplaťnována žádná politka FUP a žádná agregace. řipojení do inernetu je obousměrně stejné. tzn. upload i download je stejný.
 • kajov.net
  Kájov
  Cílem vybudování bezdrátové internetové sítě kajov.net je poskytování kvalitního a cenově dostupného připojení do internetu pro Kájov a blízké okolí. Jedná se o připojení stabilní, bez omezení objemu přenesených dat, či času připojení, prostřednictvím moderní technologie Wi-Fi
 • STARNET s.r.o.
  Kájov
  Vysokorychlostní INTERNET a levné volání z mobilu. Společnost STARNET vznikla koncem roku 1998 jako přirozená reakce na poptávku po Internetových službách. V současné době poskytujeme internetové připojení zájemcům téměř již z celých jižních Čech. Stárnetujte s námi na optické, metalické a bezdrátové síti v Jižních Čechách a na Vysočině. Dostupnost tarifů se liší dle lokality. Vždy Vám nabídneme to nejlepší, co je v místě Vaší přípojky k dispozici.
 • ALL4NET s.r.o.
  Kájov
  Společnost ALL4NET poskytuje bezdrátové vysokorychlostní připojení v obcích Větřní, Hořice na Šumavě, Kájov, Slavkov, Světlík, Bohdalovice, Svéráz, Slubice a Práčov už od 250 Kč měsíčně.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz