Seznam provozovatelů wifi sítí - Dasnýmapa CR
 • CeDa.net
  Dasný
  CeDa.net je nekomerční a nezisková broadband síť připojená k Internetu. Právní subjektivitu sítě schválilo Ministerstvo vnitra České Republiky. V tuto chvíli připojuje 90 uživatelů neagregovanou 6 Mbit linkou do internetu za členský příspěvek 300 Kč měsíčně (finální cena, DPH se nepřipočítává) . Rychlost připojení se pohybuje do 2000 kb/s. Důvodů založení společnosti je několik. Hlavní je špatná dostupnost připojení k internetu! Napřiklad drahý internet expres od Českého Telecomu zde není možné používat kvůli velké vzdálenosti od telefoní ústředny a připojení pomocí mobilního telefonu není dnes zrovna dobrý způsob jak se dostat na internet! Další důvody jsou například perfektní cena v poměru k rychlosti připojení, nebo poznání nových informací kolem IT oblasti! Připojíme Vás zatím v obci Čejkovice, Dasný, Češňovice a Bavorovice, pokud se sejde více zájemců ze sousedních vesnic, pokusíme se dosta linku i tam. Dnešní technologie je celkem "dostupná" a umožňuje kvalitní spoje i na dlouhé vzdálenosti!
 • AAGNETH
  Dasný
  Poskytujeme vysokorychlostní bezdrátové a kabelové připojení k síti Internet. Z našich tarifů lze vybrat od nejlevnějších připojení až po velmi rychlé a luxusní služby. Parametry našich služeb: - Žádné datové ani časové limity - Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou - Síť podporuje VoIP telefonii, IPTV, sítě P2P i VPN - Není třeba pevná linka - Máte možnost dočasně přerušit službu - Žádný FUP ( Fair Use Policy ) - Skvělá odezva při on-line hraní ( ping ) - Žádné další měsíční poplatky - Telefonická podpora a servis 24 hodin denně
 • STARNET s.r.o.
  Dasný
  Vysokorychlostní INTERNET a levné volání z mobilu. Společnost STARNET vznikla koncem roku 1998 jako přirozená reakce na poptávku po Internetových službách. V současné době poskytujeme internetové připojení zájemcům téměř již z celých jižních Čech. Stárnetujte s námi na optické, metalické a bezdrátové síti v Jižních Čechách a na Vysočině. Dostupnost tarifů se liší dle lokality. Vždy Vám nabídneme to nejlepší, co je v místě Vaší přípojky k dispozici.
 • LuckyNet s.r.o.
  Dasný
  Firma LuckyNet s.r.o. se řadí mezi jedny z nerychleji rostoucích bezdrátových sítí a připojuje desítky spokojených zákazníků. O své klienty se staráme a pečujeme za příznivou cenu. Stále nasazujeme kvalitnější technoligii pro uspokojení potřeb našich zákazníků. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb jak pro domácí, tak pro firemní klientelu. Poskytujeme připojení, které není omezené časem ani množstvím dat. Internet lze využívat 24 hodin denně a mít stále přístup k informacím z celého světa. Zákazníkm garantujeme cenu za připojení a servis 24h denně.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz