Seznam provozovatelů wifi sítí - Čížovámapa CR
 • Simelon.NET
  Čížová
  Od roku 2002 působíme v Písku a okolí jako metropolitní síť poskytující domácím a firemním uživatelům nadstandartní přístup k Internetu a datovým službám. Schopný technický tým mladých lidí Vám zajišťuje kvalitu nabízených služeb. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce monitorujeme správný chod hlavní páteřní sítě, aby avizované služby dosahovaly co možná nejlepší kvality. Po několika letech růstu společnost SIMELON, s.r.o. prošla značným vývojem a stále pracujeme na vlastním zdokonalení. Připojili jsme k Internetu již několik tisíc domácností včetně stovek firem. Naše páteřní síť je připojená do optické páteře NIXu (českého Internetu) s aktuální kapacitou 200Mbps s plánovaným navýšením na 1Gbps pro optické sítě.
 • Hotnet s.r.o.
  Čížová
  Hotnet s.r.o. nabízí všem zájemcům z Písku a okolí rychlé, levné a spolehlivé nonstop připojení k internetu. Bezdrátové připojení umožňuje neustálí přístup k internetu a nabízí vám za jeden měsíční paušální poplatek - stahovat velké soubory, hrát on-line hry, nakupovat, vzdělávat se ap
 • Cryonix Innovations
  Čížová
  Poskytujeme internetové služby, webhosting a serverhosting, pro firemní zákazníky, firmy, podniky s vysokým důrazem a nároky na garance služeb. - Účtování služeb je možné denní či měsíční. - Pro garantované linky NON STOP poruchová služba - Žádné úvazkové období na smlouvách. - Kvalitní používané technologie a instalace. - Nonstop linka pro hlášení poruch - Vlastní monitorovací a platební systém - Je stanoven limit pro opravu poruchy - Reálná rychlost dosahuje 80% inzerované - Bez datových limitů - Bez omezení některých služeb - Školení zaměstnanců je samozřejmostí (vyhláška 50 a další) - IPTV a VIOP služby
 • SamNet.cz
  Čížová
  První přístupový bod sítě SamNet.cz byl uveden do provozu v roce 2003. Jedná se tedy v Písku o jednu z prvních sítí. Zakladatelem a provozovatelem je Ing. Martin Samec. Naše precizně vybudovaná síť zajišťuje pro své klienty skutečně vysokorychlostní a velmi spolehlivé připojení k internetu. Reálné rychlosti, kterých naši klienti již běžně dosahují, jsou plně srovnatelné s nejvyššími nabídkami ADSL poskytovatelů, avšak bez přísných datových limitů a hlavně za zlomek jejich ceny. Rychlosti průběžně dále navyšujeme.
 • HappyNET / Happytechnik
  Čížová
  Jsme ryze Písecká firma která nabízí neomezené připojení k Internetu v Písku a okolí, a to jak firemním zákazníkům, tak koncovým uživatelům.Naší předností je vlastní autonomní systém a s tím související dostupnost služeb i při výpadku nezpůsobeným naší stranou. Dlouholetá zkušenost v dodávkách služeb především firemním zákazníkům zaručuje co možná nejrychlejší a nejflexibilnejší řešení případných problémů ze strany našich techniků.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz