Seznam provozovatelů wifi sítí - Číčenicemapa CR
 • Vodvas.Net
  Číčenice
  Jsme občanské sdružení - VODVAS.Net o.s., skupina lidí, kteří v rámci svého volného času a svých odborných dovedností tvoří nezávislý a neziskový projekt místní svobodné datové sítě (MAN). Naším cílem, dle stanov sdružení, je snaha o neustálé rozšiřování a zkvalitňování této sítě po našem městě a nabídka nejlevnějšího přístupu k síti Internet pro naše členy. Členům dále poskytujeme i komunikační služby v podobě emailu či vzájemného sdílení dat, další služby viz sekce info o síti.
 • BRAVONET s.r.o.
  Číčenice
  Naše síť vznikla spojením tří lokálních sítí a to branisov.net, perex.cz a vodvas.net. Původní myšlenka poskytování kvalitního připojení k internetu za rozumnou cenu je stále naším mottem.
 • STARNET s.r.o.
  Číčenice
  Vysokorychlostní INTERNET a levné volání z mobilu. Společnost STARNET vznikla koncem roku 1998 jako přirozená reakce na poptávku po Internetových službách. V současné době poskytujeme internetové připojení zájemcům téměř již z celých jižních Čech. Stárnetujte s námi na optické, metalické a bezdrátové síti v Jižních Čechách a na Vysočině. Dostupnost tarifů se liší dle lokality. Vždy Vám nabídneme to nejlepší, co je v místě Vaší přípojky k dispozici.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz