Edimax Technology (37 položek)

Řazení: název
Typ výpisu: výpis s obrázky tabulka
1 2

Anténa všesměrová 2,4GHz - Edimax 7dBi, H+V, RP-SMA (EA-IO7D V2)

Anténa všesměrová 2,4GHz - Edimax 7dBi, H+V, RP-SMA (EA-IO7D V2)
Anténa pro vnitřní použití. Zisk 7 dBi. Horizontální pokrytí 360, Zisk 7dBI'''' ...

Edimax 3G-6408n router (3G, N 300, 4x LAN, 1x WAN, USB, 3 dBi)

Edimax 3G-6408n router (3G, N 300, 4x LAN, 1x WAN, USB, 3 dBi)
Edimax N300 3G Router, 1xWAN, 4xLAN, 1x USB, 3G UMTS/HSDPA/CDMA support ...

Edimax BR-6228nC V2 802.11n 150Mbps Router, 1xWAN, 4xLAN, 3dBi anténa s RP-SMA kon., WISP, WPS

Edimax BR-6228nC V2 802.11n 150Mbps Router, 1xWAN, 4xLAN, 3dBi anténa s RP-SMA kon., WISP, WPS
Edimax 802.11n 150Mbps Router, 1xWAN, 4xLAN, 9dBi anténa s RP-SMA kon., WISP, WPS ...

Edimax BR-6228nS V3 802.11b/g/n N150 3in1 Router, AP, Extender, 1xWAN, 4xLAN, 5dBi antenna

Edimax BR-6228nS V3 802.11b/g/n N150 3in1 Router, AP, Extender, 1xWAN, 4xLAN, 5dBi antenna
Edimax 802.11b/g/n 150Mbps Router,1xWAN,4xLAN, WISP, WPS, green, fixní anténa ...

Edimax BR-6428nC 802.11n N300 Router, 10/100 1xWAN, 4xLAN, 2x 9dBi detachable antena

Edimax BR-6428nC 802.11n N300 Router, 10/100 1xWAN, 4xLAN, 2x 9dBi detachable antena
WAN konektory1x 10/100BaseTX (RJ45)LAN konektory4x 10/100BaseTX (RJ45)Integrovaná ...

Edimax BR-6428nS V2 802.11b/g/n 300Mbps Router, 10/100 1xWAN,4xLAN, WISP, WPS, green tech.

Edimax BR-6428nS V2 802.11b/g/n 300Mbps Router, 10/100 1xWAN,4xLAN, WISP, WPS, green tech.
Edimax 802.11b/g/n 300Mbps Router, 10/100 1xWAN,4xLAN, WISP, WPS, green tech. Vylepšená ...
DOPORUČUJEME

Edimax EN-9130TXL 10/100 PCI síťová karta, Realtek, bulk

Edimax EN-9130TXL 10/100 PCI síťová karta, Realtek, bulk
Edimax 10/100 PCI síťová karta, Realtek, Boot ROM socket, bulk ...

Edimax ES-3305P 5 Port Fast Ethernet Switch, Desktop, 10/100Mbps, černý

Edimax ES-3305P 5 Port Fast Ethernet Switch, Desktop, 10/100Mbps, černý
Síťová architekturaFastEthernetPočet portů 10/100BaseTX (RJ45)5 ksPodporované protokoly ...
DOPORUČUJEME

Edimax ES-3308P 8 Port Fast Ethernet Switch, Desktop compact, 10/100Mbps, black

Edimax ES-3308P 8 Port Fast Ethernet Switch, Desktop compact, 10/100Mbps, black
Ethernetový desktop switch Edimax ES-3308P je navržen pro zvýšení výkonu sítě. Jeho ...

Edimax ES-3316P 16x 10/100Mbps Fast Ethernet Switch, Compact, Power Saving, Black,Desktop

Edimax ES-3316P 16x 10/100Mbps Fast Ethernet Switch, Compact, Power Saving, Black,Desktop
Rychlý, 16portový switch v kompaktním těle a s energeticky efektivním provozem od ...

Edimax ES-5500G V3 5 Port Gigabit SOHO Switch with USB cable, energy efficient 802.3az

Edimax ES-5500G V3 5 Port Gigabit SOHO Switch with USB cable, energy efficient 802.3az
Síťová architekturaGigabitEthernetPočet portů 1000BaseT (RJ45)5 ksPodporované protokoly ...
DOPORUČUJEME

Edimax ES-5800G V3 8 Port Gigabit SOHO Switch with USB cable, energy efficient 802.3az

Edimax ES-5800G V3 8 Port Gigabit SOHO Switch with USB cable, energy efficient 802.3az
Síťová architekturaGigabitEthernetPočet portů 1000BaseT (RJ45)8 ksPodporované protokoly ...
DOPORUČUJEME

Edimax ES-5816PHG 16 port PoE Gigabit Web Smart Switch, 12x RJ45 +4xCombo (RJ45/SFP), 130W

Edimax ES-5816PHG 16 port PoE Gigabit Web Smart Switch, 12x RJ45 +4xCombo (RJ45/SFP), 130W
Edimax 16 port PoE Gigabit Web Smart Switch, 12x RJ45 +4xCombo (RJ45/SFP), 130W ...
DOPORUČUJEME

Edimax ET-912MSC+ média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Edimax ET-912MSC+ média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, ...

DOPORUČUJEME

Edimax ET-912SC3+ média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km

Edimax ET-912SC3+ média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km ...

Edimax ET-913MSC+ média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Edimax ET-913MSC+ média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m
Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m ...
DOPORUČUJEME

Edimax EW-7228APn 802.11b/g/n 150Mbps Range Extender / Access Point, 5-Port switch

Edimax EW-7228APn 802.11b/g/n 150Mbps Range Extender / Access Point, 5-Port switch
Edimax 802.11b/g/n 150Mbps Range Extender / Access Point, 5-Port switch ...
DOPORUČUJEME

Edimax EW-7416APn V2 802.11b/g/n 300Mbps Access Point (Client/P2P/PMP/WDS/Univ.Repeater)

Edimax EW-7416APn V2 802.11b/g/n 300Mbps Access Point (Client/P2P/PMP/WDS/Univ.Repeater)
Edimax Access Point 802.11n (Client/P2P/PMP/WDS/Univ.Repeater), 2T2R, 300Mbps ...
DOPORUČUJEME

Edimax EW-7438RPn Mini 802.11b/g/n 300Mbps Universal Wi-Fi Extender, 1x LAN, compact design

Edimax EW-7438RPn Mini 802.11b/g/n 300Mbps Universal Wi-Fi Extender, 1x LAN, compact design
Síťový adaptér Edimax EW-7438RPn N300 využívá standardní elektrické rozvody pro ...
DOPORUČUJEME

Edimax EW-7612PIn nMax Wireless LAN PCIe Card, 802.11n, 300Mbps, WPS, PCI Express

Edimax EW-7612PIn nMax Wireless LAN PCIe Card, 802.11n, 300Mbps, WPS, PCI Express
Edimax nMax Wireless LAN PCIe Card, 802.11n, 300Mbps, WPS, PCI Express ...
DOPORUČUJEME
1 2
 
ikona ikona
email: sales@i4wifi.cz    Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..     telefon: +420 277 007 500 (Praha), +420 493 314 011 (Hradec Králové)    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, evbike.cz