Vaše měna: Koruny

O společnosti

Společnost ASPA, a.s. byla založena v r. 2001 fyzickými osobami v České republice, které již společně úspěšně působili na telekomunikačním trhu. Od počátku se společnost zaměřila na internetové projekty a velkooobchodní prodej telekomunikační techniky, specializovaného hardware pro datové sítě, zejména internetové, nabízené na e-shopu ASPA.cz

V našem širokém sortimentu naleznete kolem 2.500 položek a jsme distributorem a prodejcem mnoha technologií např. WiFi routery v pásmech 2,4 i 5 GHz, optické technologie aktivní i pasivní, antény, přístupové body, kabely, konektory, redukce, napájení, IP kamery, VoIP technologie, ADSL/VDSL, baterie, elektrocentrály, radioreléové spoje v pásmech 10,11,17,24,80 Ghz, železný program, rozvaděče, aktivní i pasivní síťové prvky a mnoho příslušenství.

Jsme distributorem, dovozcem a prodejcem technologií výrobců MikroTik, Ubiqity Networks, TP-LINK, Netis, Summit Development, Cambium Networks, PC Engines, Alfa Networks, Interline, Pacifik Wireless, Maxlink, Z-Com, Signamax, D-Link, Asus, Linksys, Zyxel, Edimax a mnoha dalších.

Našimi zákazníky se postupně stala s rozvojem internetového trhu věšina internetových providerů a telekomunikačních operátorů v ČR a na Slovensku.

Systém managementu jakosti firmy ASPA, a.s. je popsán v příručce kvality, která byla vytvořena v souladu s požadavky mezinárodní normy ISO 9001:2000.

Politika kvality společnosti ASPA, a.s. je vyhlášena vrcholovým vedením na základě vytyčené vize a společně vyznávaných hodnot, které jsou východiskem pro její naplnění.

 
ikona ikona
email: obchod@aspa.cz    Copyright 2001 - 2016  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz