Vaše měna: Koruny

ASPA.cz doporučuje

Optické patch kabely jsou propojovací optické ...
Vaše cena: 165,20 Kč
Samolepka Wi-Fi zone.Samolepkou můžete deklarovat ...
Vaše cena: 36,40 Kč
BT 10G je Full-Outdoor a Full-Duplex mikrovlnný ...
Vaše cena: 36 000,00 Kč

Kompaktní 8ti portový 10/100/1000 Mbps GREENnet ...

Vaše cena: 643,53 Kč

ASPA.cz – vše pro bezdrátové připojení a sítě


Placení platebními kartami při osobním převzetí objednávky

Placení platebními kartami při osobním převzetí objednávky

26.5.2016 Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že při osobním převzetí objednávky můžete nově platit také platebními kartami společností VISA nebo MasterCard.

Za nákup routeru TP-Link TL-WR1043ND Tesco poukázka v hodnotě 100 Kč/4 EUR

24.5.2016 Mimo již probíhající akce '100 Kč poukaz za AC router TP-Link' máte nyní příležitost obdržet Tesco poukázku v hodnotě 100 Kč/4 EUR za nákup bezdrátového routeru TL-WR1043ND. Více informací ZDE.

Upozornění na šíření nového viru v jednotkách Ubiquiti

17.5.2016 V poslední době byly detekovány nové útoky na některé typy zařízení výrobce Ubiquiti Networks. Doporučujeme upgrade na nejnovější verzi firmware. Pro již zasažené jednotky jsou k dispozici nástroje pro odstranění, které spolu s dalšími informacemi naleznete ZDE.

Je čas zrychlit s TP-Link! Ke každému AC routeru dárkový poukaz v hodnotě 100,-

11.5.2016 Ke každému zakoupenému AC routeru od TP-Link nyní získáte dárkový poukaz Ticket Compliments v hodnotě 100,- Kč!

Anténa Interline WAVE 7/10dBi GSM/3G-UMTS/LTE + 5m prodlužovací kabel s redukcí

9.5.2016 Anténa Interline WAVE 7/10dBi GSM/3G-UMTS/LTE + 5m prodlužovací kabel. Jedná se o nejvšestrannější anténu pro mobilní sítě. Vhodná pro většinu mobilních operátorů v pásmech 750-960 MHz & 1710-2170 MHz.

Nově nabízíme laminátová protahovací pera "Kobry"

2.5.2016 Naše nabídka se rozrostla o laminátová protahovací pera, se kterými pro Vás bude protažení kabelu žlabem nebo chráničkou maličkostí. Pera jsou vyrobena z pevnostního laminátu. Nekroutí se a lze je lehce namotat do přepravního stojanu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


ASPA.cz nabízí zejména technologie pro metalický, optický a bezdrátový (wireless) přenos dat. Jsme výhradním distibutorem výrobce SUMMIT DEVELOPMENT, nabízejícího spoje v bezlicenčních i licenčních pásmech a v pásmu 80 GHz spoje výrobce SIKLU. V pásmu 5 GHz nabízíme produkty výrobců Ubiquiti Networks, Cambium Networks, Netis, TP-LINK a další. Dále jsme distributorem či resellerem technologií výrobců MikroTik - Routerboard , Ubiquiti Networks, Alfa Networks, Maxlink, Pacific Wireless, Wiligear, StraightCore, TRENDnet, Z-Com, Signamax a další založené např. na chipsetu Atheros.
Velmi široký je rovněž sortiment optických prvků: transceivery, kabelové komory, kabely, mikrotrubičky, pigtaily, media konvertory, konektory, optické převodníky, patch cordy, optické vany, optické spojky, zásuvky, nářadí a nástroje pro optiku, např. optické svářečky firem Fiber Arsenal, ILSINTECH a další. Jedná se o produkty např. značek Samsung, KDP, MikroTik, Repotec, TP-LINK, Hidrostank, Edimax, Phicomm, Conteg, MAT plasty, Inno Instrument.
V pásmu 2,4 GHz nabízíme WiFi technologie výrobců Netis, Z-Com, Compex, Ovislink, Orinoco, D-Link, ASUS, LinkSys, Zyxel, Edimax, MSI, SMC Wireless, TP-LINK, TRENDWare, Wline, Giom, Minitar, atd.
V našem širokém sortimentu naleznete další specifický spotřební materiál a příslušenství, např. antény značek Interline, Bestpartner a jiné, dále bleskojistky, kabely značky Belden a další, konektory, pigtaily, redukce, napájení, rozbočovače, stožáry, držáky antén, plastové krabice IP56, apod.
V sortimentu naleznete dále technologie jako například modemy ADSL, VDSL, SDSL, firewally, routery, splittery, switche, set-top-boxy, bluetooth zařízení, IP kamery Vivotek a OvisLink, VoIP technologie, LAN přes 230V - PLC technologie , radiostanice, fotovoltaické solární panely Solartec, Rich Solar, Kyocera, regulátory a měniče napětí, dále také záložní zdroje UPS, elektrocentrály Honda, síťové prvky apod.
Naše společnost je rovněž distributorem technologií v licenčních pásmech, která řešíme dle individuálních požadavků zákazníků. Dále nabízíme řešení radioreleových PDH a SDH spojů prostřednictvím technologie pro pásma 10 GHz, 11 GHz, 13 GHz, 18 GHz, 24 GHz, 26 GHz a 80 GHz včetně instalací a servisu SLA v plném rozsahu dle požadavku objednatele.
 
ikona ikona
email: obchod@aspa.cz    Copyright 2001 - 2016  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz