Vaše měna: Koruny

ASPA.cz doporučuje

Konzola navrhnutá jako optimální řešení uchycení ...
Vaše cena: 180,00 Kč

MikroTik QuickMOUNT extra je vylepšený držák ...

Vaše cena: 124,56 Kč
Nový RouterBoard Mikrotik RB911-5HnD , procesorem ...
Vaše cena: 789,09 Kč
Všeměrová anténa pro pásmo 5,6 GHz, zisk 10 dBi, ...
Vaše cena: 1 759,99 Kč

ASPA.cz – vše pro bezdrátové připojení a sítěUstřižení optického kabelu nebylo nikdy lehčí!

20.9.2016 Pro snadné, rychlé zkracování a zastřihávání optických kabelů, kabelových chrániček a mikrotrubiček, máme nově v nabídce speciálně určené kleště. Na optické kabely kleště se speciálním kulatým ostřím. Na mikrotrubičky kleště s řezacím ostřím, které si hravě poradí i se silnostěnnou trubičkou.

IP kamera VIVOTEK IB8369A

12.9.2016 VIVOTEK IB8369A je venkovní IP kamera s vysokým Full HD rozlišením, pokročilými funkcemi pro zlepšení kvality obrazu. IP kamera je vybavená držákem pro montáž na stěnu a strop.Video detekce pohybu, detekování sabotáže IP kamery, odesílání e-mailů při poplachu, spuštění záznamu na paměťovou kartu při poplachu, ukládání videa na FTP či síťové úložiště při poplachu.

Ubiquiti Networks EdgePoint EP-R6

31.8.2016 Na našem e-shopu nyní naleznete i toto zajímavé zařízení, které kombinuje router / switch, přívod konektivity i napájení do jednoho venkovního krytu. K dispozici i ve větších variantách EP-R8 a EP-S16 pro náročnější nasazení.

Update pro aplikaci UniFi

29.8.2016 UBNT uvolnilo aktualizovanou aplikaci UniFi, která slouží pro konfiguraci, správu a monitoring UniFi zařízení přímo z vašeho chytrého telefonu či tabletu. Stáhněte si ji pro zařízení s Androidem nebo iOS.

Socomec - nová značka UPS v našem portfoliu

25.8.2016 Nově v ČR nyní nabízíme kvalitní záložní zdroje renomovaného francouzského výrobce, které se vzynčují skvělým poměrem cena / výkon. Produktová řada Netys nabízí praktické modely pro domácnosti i UPS vetších kapacit pro servery či přímo do racku. Velká výhoda je, že všechny typy podporují studený start.

Pronájem protahovacích per

19.8.2016 Nově máte možnost si na instalaci kabeláže pronajmout laminátová pera z naší nabídky. Na výběr jsou 2 modely s různou délkou a průměrem, tak aby jsme byli schopni vyhovět Vašim požadavkům. Cena pronájmu se počítá za každý pracovní den.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


ASPA.cz nabízí zejména technologie pro metalický, optický a bezdrátový (wireless) přenos dat. Jsme výhradním distibutorem výrobce SUMMIT DEVELOPMENT, nabízejícího spoje v bezlicenčních i licenčních pásmech a v pásmu 80 GHz spoje výrobce SIKLU. V pásmu 5 GHz nabízíme produkty výrobců Ubiquiti Networks, Cambium Networks, Netis, TP-LINK a další. Dále jsme distributorem či resellerem technologií výrobců MikroTik - Routerboard , Ubiquiti Networks, Alfa Networks, Maxlink, Pacific Wireless, Wiligear, StraightCore, TRENDnet, Z-Com, Signamax a další založené např. na chipsetu Atheros.
Velmi široký je rovněž sortiment optických prvků: transceivery, kabelové komory, kabely, mikrotrubičky, pigtaily, media konvertory, konektory, optické převodníky, patch cordy, optické vany, optické spojky, zásuvky, nářadí a nástroje pro optiku, např. optické svářečky firem Fiber Arsenal, ILSINTECH a další. Jedná se o produkty např. značek Samsung, KDP, MikroTik, Repotec, TP-LINK, Hidrostank, Edimax, Phicomm, Conteg, MAT plasty, Inno Instrument.
V pásmu 2,4 GHz nabízíme WiFi technologie výrobců Netis, Z-Com, Compex, Ovislink, Orinoco, D-Link, ASUS, LinkSys, Zyxel, Edimax, MSI, SMC Wireless, TP-LINK, TRENDWare, Wline, Giom, Minitar, atd.
V našem širokém sortimentu naleznete další specifický spotřební materiál a příslušenství, např. antény značek Interline, Bestpartner a jiné, dále bleskojistky, kabely značky Belden a další, konektory, pigtaily, redukce, napájení, rozbočovače, stožáry, držáky antén, plastové krabice IP56, apod.
V sortimentu naleznete dále technologie jako například modemy ADSL, VDSL, SDSL, firewally, routery, splittery, switche, set-top-boxy, bluetooth zařízení, IP kamery Vivotek a OvisLink, VoIP technologie, LAN přes 230V - PLC technologie , radiostanice, fotovoltaické solární panely Solartec, Rich Solar, Kyocera, regulátory a měniče napětí, dále také záložní zdroje UPS, elektrocentrály Honda, síťové prvky apod.
Naše společnost je rovněž distributorem technologií v licenčních pásmech, která řešíme dle individuálních požadavků zákazníků. Dále nabízíme řešení radioreleových PDH a SDH spojů prostřednictvím technologie pro pásma 10 GHz, 11 GHz, 13 GHz, 18 GHz, 24 GHz, 26 GHz a 80 GHz včetně instalací a servisu SLA v plném rozsahu dle požadavku objednatele.
 
ikona ikona
email: obchod@aspa.cz    Copyright 2001 - 2016  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz