Vaše měna: Koruny

ASPA.cz doporučuje

Redukční kabel pro NanoStation2/5 v pásmu ...

Vaše cena: 108,00 Kč
Stíněný datový konektor RJ45 8p8c pro strukturovanou ...
Vaše cena: 4,50 Kč
RouterBoard Mikrotik RB941-2nD-TC je indoor přístupový ...
Vaše cena: 460,57 Kč
Police výsuvná pro klávesnici do rozvaděče hloubky ...
Vaše cena: 392,95 Kč

ASPA.cz – vše pro bezdrátové připojení a sítěBTH17/24G - přenosová rychlost páteřních spojů 1000Mbps!

19.1.2017 Duální mikrovlnný spoj BTH využívá volná pásma 17 a 24 GHz. Toto unikátní řešení využívající šířku pásma až 160MHz dovoluje v ISM pásmu přenos vyšších rychlostí na mnohem delší vzdálenosti. Zařízení podporuje asymetrické nastavení provozu kanálováním a modulací s přenosovou rychlostí až 1000Mpbs!

Předobjednejte si nový OmniTIK 5 ac

3.1.2017 Již nyní si můžete předobjednat nové jednotky s integrovanými všesměrovými anténami OmniTIK 5 ac a OmniTIK 5 PoE ac. Předpokládáme doručení předobjednaných kusů do 19.1.2017. Nabídka je množstevně omezená.
Otevírací doba na konci roku

Otevírací doba na konci roku

23.12.2016 Vážení zákazníci, děkujeme Vám za přízeň a spolupráci v roce 2016. Vážíme si ji, a přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků a vše nejlepší v roce 2017.

Současně si vás dovolujeme informovat o zavírací době.
Dne 29.12.2015 od 12,00 hod a 30.12.2015 bude na hlavním skladě v Hr. Králové z důvodu INVENTURY zavřeno. V ostatní pracovní dny probíhá výdej a expedice zboží v běžných provozních časech.


Aktualizace výprodeje! Další slevy na stovky produktů - až 75%!

15.12.2016
Vážení zákazníci,
nyní máte jedinečnou možnost nákupu zboží za úžasné ceny. Stáhněte si aktualizovanou tabulku jedním kliknutím ZDE, naleznete v ní téměř 500 zlevněných položek. Jedná se o nové a nepoužité zboží se zárukou. S nákupem neváhejte, nabídka platí do vyprodání zásob!

Nová, levná a kvalitní lámačka optických vláken

7.12.2016 Nově máme v nabídce spolehlivou lámačku optických vláken. Životnost vyměnitelného kruhového ostří je 12000 lomů. Ostří lze navíc jednoduše vyměnit a prodloužit tak životnost lámačky o další desetitisíce zalomení. Najednou lze lámat 2 vlákna.

Velký výprodej fotovoltaických panelů !

30.11.2016 Připravili jsme pro Vás velký výprodej fotovoltaických panelů! Jedná se o panely, které mají vysokou odolnost a dlouhou životnost. Kvalitní duralový rám umožňující montáž panelů do montážních systémů rozměrů.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


ASPA.cz nabízí zejména technologie pro metalický, optický a bezdrátový (wireless) přenos dat. Jsme výhradním distibutorem výrobce SUMMIT DEVELOPMENT, nabízejícího spoje v bezlicenčních i licenčních pásmech a v pásmu 80 GHz spoje výrobce SIKLU. V pásmu 5 GHz nabízíme produkty výrobců Ubiquiti Networks, Cambium Networks, Netis, TP-LINK a další. Dále jsme distributorem či resellerem technologií výrobců MikroTik - Routerboard , Ubiquiti Networks, Alfa Networks, Maxlink, Pacific Wireless, Wiligear, StraightCore, TRENDnet, Z-Com, Signamax a další založené např. na chipsetu Atheros.
Velmi široký je rovněž sortiment optických prvků: transceivery, kabelové komory, kabely, mikrotrubičky, pigtaily, media konvertory, konektory, optické převodníky, patch cordy, optické vany, optické spojky, zásuvky, nářadí a nástroje pro optiku, např. optické svářečky firem Fiber Arsenal, ILSINTECH a další. Jedná se o produkty např. značek Samsung, KDP, MikroTik, Repotec, TP-LINK, Hidrostank, Edimax, Phicomm, Conteg, MAT plasty, Inno Instrument.
V pásmu 2,4 GHz nabízíme WiFi technologie výrobců Netis, Z-Com, Compex, Ovislink, Orinoco, D-Link, ASUS, LinkSys, Zyxel, Edimax, MSI, SMC Wireless, TP-LINK, TRENDWare, Wline, Giom, Minitar, atd.
V našem širokém sortimentu naleznete další specifický spotřební materiál a příslušenství, např. antény značek Interline, Bestpartner a jiné, dále bleskojistky, kabely značky Belden a další, konektory, pigtaily, redukce, napájení, rozbočovače, stožáry, držáky antén, plastové krabice IP56, apod.
V sortimentu naleznete dále technologie jako například modemy ADSL, VDSL, SDSL, firewally, routery, splittery, switche, set-top-boxy, bluetooth zařízení, IP kamery Vivotek a OvisLink, VoIP technologie, LAN přes 230V - PLC technologie , radiostanice, fotovoltaické solární panely Solartec, Rich Solar, Kyocera, regulátory a měniče napětí, dále také záložní zdroje UPS, elektrocentrály Honda, síťové prvky apod.
Naše společnost je rovněž distributorem technologií v licenčních pásmech, která řešíme dle individuálních požadavků zákazníků. Dále nabízíme řešení radioreleových PDH a SDH spojů prostřednictvím technologie pro pásma 10 GHz, 11 GHz, 13 GHz, 18 GHz, 24 GHz, 26 GHz a 80 GHz včetně instalací a servisu SLA v plném rozsahu dle požadavku objednatele.
 
ikona ikona
email: obchod@aspa.cz    Copyright 2001 - 2016  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz